Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Таємниці сну

Таємниці сну

Назва:
Таємниці сну
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,49 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Дехто твердить, що не бачить уночі жодних видінь. Такі люди помиляються, бо ті приходять завше до кожного, хто спить, але часто стираються з пам'яті, коли ми просинаємось (поки що єдині виявлені на Землі істоти, котрі не бачать снів, це, як довели науковці зі США, — крокодили).

Що ж таке спання і його неодмінний супутник сон? Мабуть, не лише звичайний дар природи й життєва необхідність, без якої й саме наше існування було б неможливим. Декотрі вчені схиляються до думки стародавніх містиків і їх новітніх послідовників, що сон є найприроднішою можливістю для кожної людини ще за життя в її щільному фізичному тілі торкнутися до інших світів (планів життя, потойбіччя. паралельних реальностей, космічних рівнів свідомості тощо — називайте як завгодно) з тим, аби в час остаточного переходу в тонкий світ після смерті ;ми вже були дещо готові, принаймні теоретично, в підсвідомості, до існування в інших сферах буття. Словом, йдеться про те, що сон можна вважати лише тілесним відпочинком від трудів праведних денних. Швидше, він є одним із видів праці людської душі над пізнанням себе й довколишніх сві-тів.

Якщо стати на бік цієї точки зору, то маємо визнати, що, крім звичного нам тримірного світу, в якому живемо і який сприймаємо всіма п'ятьма органами відчуттів, існує й інша реальність (чи й декілька їх), для ознайомлення з якою нам і дарований сон. І ми кожної ночі — від народження і до смерті — блукаємо в цьому нематеріальному світі, спілкуємо-ся з вищими сферами (або й, у гіршому разі, з нижчими) і так повніше осягаємо реальність усесвіту. Сама ж потреба у сні доводить, що люди назагал не можуть обійтися без такого спілкування. Коротше кажучи, ми, згідно з цими поглядами. — на третину свого життя ніби й не тутешні, а якісь ефірні істоти, котрі щоночі здійснюють польоти в тонкому тілі (тобто душею) у певних позачасових та позапросторових субстанціях, аби брати участь у тамтешніх дійствах .

Словом, тут є поле для фантазії, роздумів, творчої уяви. Існує велика кількість літератури на цю тему — від стародавніх манускриптів до творів сучасних учених, звідки однозначно випливає, що сон є природним вікном для сприйняття безконечної кількості енергетичних реалій, котрі взаємопересікаються в нас і де живуть в одному вузлі й наші минуле, сьогодення та буду-чина, і наше життя зі смертю і т. ін. За тими ж джерелами, сон — це один із найдоступніших кожному інструментів для розкриття таїн буття й людини. Крім нього, існують ще як мінімум два способи — медитація, де подібного досягається вольовим зусиллям, і високий рівень свідомої духовності (до нього сягали зокрема християнські святі), коли людина являє собою внутрішній океан непорушного Божес-твенного спокою І, перебуваючи в самій гущі земних подій, може водночас свідомо переміщатися в усіх без винятку планах всезагальної реальності .

Одначе ми не будемо занурюватися ні в численні духовні практики для досягнення такого стану, вироблені найкращими представниками людства в різні віки, ні в методики того, як навчитися керувати своїм сном і зробити польоти в тонкому тілі свідомішими. Бо на цьому етапі нашої розмови про одну з таємниць земного буття людини на нинішньому рівні наших знань про себе важливіше інше. Варто знати, що головною і визначальною для правильності нашого сну є вже сама мить засинання. Бо в цей момент так званий психічний центр особи, котрий є в кожного поряд із сімома основними чакрами — нер-вово-енергетичними вузловими пунктами у структурі людини як біопольової сутності, спрямовує душу туди, де нам потрібно отримати важливу інформацію чи «проробити», скажімо, деякі потойбічні причини наших прийдешніх подій, які ще мають статися з нами і котрі «недосяжні» для розгляду денною свідомістю тощо. Нерозуміння особою важливості цього чи якісь зовнішні перешкоди для нормального перебігу самого процесу призводять до того, що ми частіше допустимого «падаємо» в нижчі пласти буття (астрал, інфернальні плани .), наповнені жахливими на вигляд і шкідливими для людської психіки енергетичними сутностями. Цьому, до речі, сприяють іноді й прийняття надмірної кількості їжі безпосередньо перед сном, перегляд справжніх «фільмів жахів», негативні думки на адресу інших людей і т. ін. Тим-то за твердженням, скажімо, живої етики, ліпше переходити до сну з молитвою в серці, побажанням світові всього доброго, чи, лягаючи спати, настроювати себе на спілкування з Богом уві сні. Занадто часте перебування в інферно знесилює душу, і це реалізується на рівні фізичного тіла у вигляді розладів роботи тих чи інших органів, поганого настрою чи самопочуття, ранкової втоми тощо.

Отже, з усього сказаного висновуємо одне — необхідно, як це робили наші батьки, бабусі й діди, молитися перед сном. Бо видіння, навіть на думку «тверезих» учених, — це не результат сну, а його мета.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Таємниці сну

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок