Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> реферат українською мовою: Формування сексуальної культури молоді: анатомія і фізіологія статевих органів людини

Загрузка...

Формування сексуальної культури молоді: анатомія і фізіологія статевих органів людини / сторінка 13

Назва:
Формування сексуальної культури молоді: анатомія і фізіологія статевих органів людини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
67,30 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Існує ряд гіпотез щодо психологічного підгрунтя цього феномену. Серед найбільш відомих - гіпотеза про кут зору, під яким чоловік може бачити власний член і член іншого чоловіка: мовляв, зверху розмір цього органу видається меньшим, ніж коли його бачать збоку. ( “У чужій руці”,- як жартують в народі, - “завжди більшій”.) Інша відома гіпотеза – гіпотеза психоаналітичного походження про комплекс меньшовартості, якій виникає в дитинстві у хлопчика, коли він порівнював розміри свого пеніса з розмірами батькового, і якій продовжує впливати на нього і в дорослому житті.

В наш час, коли сексуальне задоволення жінки є необхідною умовою гармонійності співжиття чоловіка і жінки, є тільки одна підстава для оцінки анатомічного розміру статевого члену чоловіка – чи є той розмір достатнім для забезпечення такого задоволення.

Згідно висновків, які зробили на основі своїх відомих досліджень У.Мастерс і В.Джонсон, якоїсь суттєвої залежності між розмірами пенісу чоловіка і сексуальним задоволенням жінки у процесі статевого акту з ним у більшості випадків немає.

Подібний висновок зробив і авторитетний сексопатолог ленінградський професор Абрам Моїсейович Свядощ, який у своїй відомій роботі “Жіноча сексопатологія” писав: “Опасіння деяких чоловіків ., що їх статеві органи недостатньо великі, щоб задовольнити жінку, зазвичай безпідставні”. (8. С.61) Проте вираз «зазвичай безпідставні» все ж означає, що в деяких випадках такі підстави бувають.11 Але, як вказує посилаючись на власний професійний досвід А.Свядощ, рідкі випадки неспівпадіння анатомічних розмірів статевих органів партнерів, які роблять неможливим статеве життя, пов¢язані, все ж, не з малими, а з надмірно великими розмірами статевих органів деяких чоловіків. (Найбільша, за його словами, описана в літературі довжина пенісу чоловіка – 35 см.) Незважаючи на великі можливості адаптації вагіни до розмірів пенісу, біль, що переживають жінки у таких випадках, примушує їх відмовлятися від статевого жіття. Судячи з того, що сам Свядощ, який належав до засновників системи сексологічного консультування сімей в СРСР, послався тільки на три такіх випадки у своїй практиці (вони призвели до розпаду шлюбів) (8. с.61), подібні неспівпадіння зустрічаються вельми рідко.12

Які ж існують дані про розміри статевих членів?

Американські дослідники П.Джемісон і П.Гебхарт у 1988 р. узагальнили дані відносно розмірів пенісів, які були одержані в процесі відомих досліджень сексуальності у 40-50-х роках під керівництвом видатного вченого Елфріда (Альфреда)Кінзі.

За ознаками розмірів членів у незбудженому стані, вони розділили їх на дві групи: короткі (у середньому 7.9см) і довгі (в середньому 11,2см). Пеніси з групи коротких у стані ерекції збільшувалися у середньому на 85% - до 14,7 см, тоді як пеніси з групи довгих збільшувалися лише на 47%, досягаючи в середньому 16,5см. (Тобто різниця між “довгими” і “короткими” пенісами у неерегованому стані становить 3,3 см, або близько 40% від довжини меньшого. Але в ерегованому стані - до 1,8 см., або близько 12%.) Подібним чином, більш вузьки пеніси в процесі ерекції сильніше збільшуються у діаметрі.(5.С.102)

Наведені дані можуть, як нам здається, прислужитися для заспокієння тих чоловіків, які у душі чи на нудистському пляжі помічають, що у інших чоловіків неереговані пеніси більші, чим у них. До речі, про феномен більш високого збільшення відносно малого у стані спокію пенісу здається було відомо ще в античному світі, де добре зналися на чоловічій анатомії. В усякому разі, у чоловічих статуй тих часів пеніси невеликі. І це при тому, що фаллоси на геммах, які прикрашали кожен дім в Греції як оберіги, були великого розміру. (Що свідчить, що великій розмір ерегованого пенісу і тоді вважали за достоїнство.)

Найбільш авторитетні сексопатологи застерігають проти використання будь яких засобів збільшення статевого члена, попереджаючи, що зробити це майже неможливо. (Хоча хірургічна операція, яка дозволяє вивести назовні якусь долю внутрішньої, прихованої, частини стовбуру пенісу дійно дає змогу дещо подовжити його зовнішню частину, але розмір цієї добавки не може бути скільки-небудь значним, що робить таку операцію, у більшості випадків, невиправданим ризиком.) Проте, доктор Рут К. Вестхаймер вказує на один реальний засіб, яким, правда, можуть скористатися тільки люди з надмірною вагою. Вона стверджує, що схуднення на кожні 12 кг дає можливість подовжити пеніс на 2,5 см. Бо саме настільки зменьшується при схудненні шар жиру на лобку, вивільняючи сховану у ньому зовнішню частину стовбуру пенісу. (6 .С.219)
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Реферат на тему: Формування сексуальної культури молоді: анатомія і фізіологія статевих органів людини

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок