Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> реферат українською: Формування сексуальної культури молоді: анатомія і фізіологія статевих органів людини

Загрузка...

Формування сексуальної культури молоді: анатомія і фізіологія статевих органів людини / сторінка 5

Назва:
Формування сексуальної культури молоді: анатомія і фізіологія статевих органів людини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
67,30 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Нервові закінчення концентруються переважно ближче до входу в піхву (в зоні так званої оргазмічної манжетки). У глибині піхви їх відносно небагато. (Що легко зрозуміти, якщо врахувати наскільки більш болістним був би для жінки процес пологів при великій кількості нервових рецепторів у піхві.) Проте, піхва і в глибині може бути досить чутливим сексуальним органом. Вочевидь, така реакція досягається за рахунок високої інтенсивності її стимуляції пенісом під час статевих зносин чи рукою або спеціальними приладами під час вагінального масажу.

У деяких жінок м¢язи, що пов¢язані з вхідною частиною піхви можуть скорочуватися так сильно, що це унеможливлює проведення статевого акту. Якщо таке скорочення відбувається поза їх волею, то це вважається патологією, яка має назву вагінізм.

Трапляються навіть так звані “невінні” шлюби, коли подружжя через вагінізм дружини після багатьох років співжиття так і не провело жодних статевих зносин. Причиною цього явища є психологічний стан жінки, яка через якісь причини просто боїться статевого акту. Зазвичай такій стан піддається лікуванню засобами психотерапії.

А от вміння управляти скороченням цих м¢язів є складовою розвиненої сексуальної культури жінки.

Підставою називати це складовою сексуальної культури є те, що лише незначна частина жінок набуває такого вміння випадково. Здатності скорочувати м¢язи, пов¢язані з вхідною частиною піхви, доводиться цілеспрямовано вчитися. (Досвід свідчить, що ті, хто береться за таке навчання досягає бажаного. Хоча, звичайно, не всім це дається однаково добре.) Навчання відбувається за допомогою так званих вправ Кеджела. Їх автор гінеколог А.Кеджел (Arnold Kegel), чи – Кегель, як його нерідко у нас називають, у 1952 р. описав сексуальну функцію цих м¢язів і розробив методику, за допомогою якої можна навчитися ними керувати. Спершу метою розробки вправ було надання допомоги жінкам, у яких під час кашлю, сміху чи бігу виділялося трохи сечі. Але з¢ясувалося, що вправи дозволяють жінкам навчитися інтенсивному впливу на сексуальні відчуття чоловіка під час статевого акту, певною мірою управляти досягненням власного оргазму і іноді зробити останній більш сильним. Ці ж вправи допомогають відновлювати тонус м¢язів після пологів. Під час менопаузи, коли нерідко виникає явище пересихання слизової піхви, вони підсилюють кровотік у зоні піхви, що сприяє її кращому зволоженню.

Наводимо короткий виклад варіанту вправ Кеджела. Перед їх початком треба навчитися відчувати необхідні м¢язи (bulbocavernosus і pubo coccygeus). Для цього жінка має присісти мочитися з розведеними ногами. Після початку сечовипускання треба кілька разів перервати його. Це можливо зробити за допомогою скорочень саме цих м¢язів. Потім треба робити перераховані нижче вправи три рази на день, повторюючи їх приблизно по 10 раз.

1. Треба поперемінно скорочувати і розслабляти відомі м¢язи, утримуючи їх у кожному стані по 2-3 секунди. Спершу, можливо, утримувати м¢язи в скороченому стані такий час не всім вдасться. Але їх тренування через деякий час розів¢є здатність до цього. Виконуючи цю вправу слід намагатися не скорочувати м¢язи черева.

2. Треба скорочувати і розслабляти відомі м¢язи так швидко, як тільки можна, намагаючись досягти відчуття їх безперервного трепотіння. Скоріше за все, на опанування цієї вправи знадобиться якійсь час.

3. Ця вправа полягає у сильному і стійкому скороченні відомих м¢язів на 2-3 сек. так, якби відбувалося втягування у піхву якогось предмету.

4. Треба напружувати м¢язи на 2-3 секунди так, як це буває при виштовхуванні калових мас. Але поштовхи треба локалізувати не в зоні анального отвору, а в зоні піхви.

Після набуття навичок хорошого управління відомими м¢язами можна продувжувати тренувати їх і в інші способи. Наприклад, як можна сильніше стискаючі у піхві палець чи якійсь предмет. В деякіх сексуальних культурах Сходу у процесі тренування сексуальної чуттєвості жінки і її навчання стимулюванню піхвою пенісу партнера, у піхву вводиться спеціальна кулька з прив¢язаною до неї ниткою, тягнучі за яку жінка намагається витягнути кульку з піхви, тоді як скороченням відомих м¢язів вона не тільки не дає їй вийти, але й намагається проштовхнути глибше.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Реферат на тему: Формування сексуальної культури молоді: анатомія і фізіологія статевих органів людини

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок