Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Лікувальна робота

Лікувальна робота

Назва:
Лікувальна робота
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,27 KB
Завантажень:
280
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ЛЕКЦІЯ
Лікувальна робота


Лікувальна робота дільничного педіатра містить у собі:—
лікування вдома дітей з гострими захворюваннями і загостреннями хронічної патології до повного клінічного видужання, госпіталізація за показниками;—
прийом у дитячій поліклініці реконвалісцентів гострих захворювань, що не представляє небезпеки для навколишніх;—
активне виявлення хворих із хронічними формами захворювань на ранніх стадіях, постановка їх на облік, своєчасне лікування й оздоровлення;—
проведення комплексного этіопатогенетичного лікування захворювань з використанням засобів відбудовного лікування (фізіотерапевтичних методів, лікувальної фізкультури, водолікування);—
здійснення наступності в лікуванні хворих дітей з дитячими дошкільними установами, стаціонарами, санаторіями;—
експертиза тимчасової непрацездатності;—
організація госпіталізації.
Організація прийому дітей у Поліклініці повинна забезпечувати їм кваліфіковану медичну допомогу в можливо короткий термін. Основним способом запобігання перевантаження лікаря під час прийому є попередній запис, що проводиться як самим лікарем, так і реєстратурою.
Графік роботи дільничних лікарів і лікарів по спеціальностях складається таким чином, щоб матері з дітьми протягом тижня могли бути прийняті своїм дільничним лікарем у ранковий, денний і вечірній годинник (змінний графік). Особливість роботи дитячої поліклініки полягає в тім, що усі хворі діти з гострими захворюваннями спостерігаються дільничним лікарем удома. У поліклініці проводиться прийом, в основному, здорових дітей, а також страждаючими хронічними захворюваннями, повторних хворих з інфекційними захворюваннями без гострих явищ і реконвалісцентів після гострих захворювань.
Допомога вдома лікарі роблять у годинник, вільні від прийому до дитячій поліклініці. При денних і вечірніх прийомах, що починаються після 14 година., допомога удома виявляється до прийому. Дільничний лікар зобов'язаний відвідати захворілого дитини в день виклику.
Дільничний педіатр активно (без виклику) відвідує хворих дітей удома до повного чи видужання госпіталізації.
Кратність і інтервали відвідувань дітей регулюється дільничним педіатром і завідувач відділенням у залежності характеру і ваги захворювань, віку дитини. Як показують дані експертизи (И. И. Гребешева, 1987 р.), до хворих з гострими респіраторними захворюваннями, грипом, ангіною необхідно робити 2 активні відвідування, до хворих пневмонією — 6—8, дитячими інфекціями, крім коклюшу 4—6. аж до видужання у віці до 1 року з будь-яким захворюванням, залишеним для лікування вдома, повинне стати правилом роботи дитячих поліклінік. У середньому відношення активних відвідувань до первинних викликів складає 2:1.
У лікуванні дітей, особливо дітей раннього віку має виняткове значення своєчасний початок лікування. Дільничні лікарі-педіатри, виконуючи виклик до хворої дитини, повинні мати із собою набір необхідних медикаментів і, у випадку потреби надавати хворому допомогу вдома; відразу ж після встановлення діагнозу, навіть тоді, коли дитина відразу направляється в стаціонар.
При необхідності лікар повинний забезпечувати дитини медикаментами на один прийом.
Дільнична медична сестра виконує призначення лікаря по лікуванню хворої дитини вдома, контролює виконання батьками лікарських рекомендацій з лікування, харчуванню, режиму і відходу за хворою дитиною.
За заявкою лікуючого лікаря дитяча міська поліклініка забезпечує хворій дитині проведення вдома необхідних лабораторних, функціональних досліджень і консультацій лікарів вузьких спеціальностей.
Завідувачка відділенням дитячої міської поліклініки здійснює контроль за організацією лікування хворих дітей удома, у необхідних випадках надає консультативну допомогу.
Дільничний лікар у разі потреби організує госпіталізацію дитини і продовжує спостереження за його здоров'ям після виписки дитини зі стаціонару, приділяє особливу увагу нужденним у доліковуванні — систематичному спостереженні в домашній обстановці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Лікувальна робота

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок