Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Бронхолегеневі захворювання

Бронхолегеневі захворювання

Назва:
Бронхолегеневі захворювання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,45 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Навряд чи можна знайти людину, що за своє життя не перенесла би того чи іншого захворювання легень або бронхів. Зараз ними страждають люди самого різного віку – діти, люди в розквіті сил, літні. В останні роки відбувається збільшення захворюваності органів дихальної системи. Так, ці хвороби в дітей займають перше місце в структурі захворюваності, ними хворіє кожна друга дитина.
У більшості випадків при бронхолегеневих захворюваннях у результаті запалення порушуються процеси бронхіальної секреції, змінюється активність миготливого епітелію, що призводить до утворення в'язкого і важко відокремлюваного мокротиння. Тому особливе значення для даної патології має лікування, спрямоване на розрідження і видалення мокротиння. Для цієї мети застосовуються відхаркувальні і муколітичні засоби.
Однак, у зв'язку з постійно зростаючою хімізацією біосфери, широким застосуванням хіміко-фармацевтичних препаратів і поголовних щеплень, що призводить до поширення алергійних захворювань у населення, усе більшого значення набуває застосування засобів без побічних дій.
Дуже ефективним при більшості бронхолегеневих захворюваннях є застосування фітоконцентрату “Бронхін”, який запускає ферментні каскади посилення метаболізму в клітинах бронхіальних тканин. Це сприяє нормалізації усіх функцій бронхів. В результаті посилюється активність миготливого епітелію і перистальтичного руху бронхіол, що сприяє просуванню мокротиння з нижніх відділів і його виведенню. Покращується секреція бронхіальних залоз і тим самим зменшується в'язкість мокротиння, зменшуються бронхоспазми, нормалізується прохідність бронхів. Апробація в профільних клініках показала, що «Бронхін» поліпшує вісім показників спірометрії. Це свідчить про широку регенеративну дію «Бронхіну» на бронхолегеневі тканини в цілому. Фітоконцентрат також сприяє утворенню сурфактанту в альвеолах легень. Крім того, покращення прохідності бронхів та їх дренажних властивостей попереджує застойні явища при запальних процесах в легенях. Виражені протизапальний і помітний антиалергічний ефекти «Бронхіну» дозволяють ефективно його використовувати не тільки при кашлі різних етіологій, але і при алергічних ларинготрахеїтах, і бронхіальній астмі.
Клінічні апробації показали, що «Бронхін» ефективний при кашлі любої етіології, і при його прийомі не має потреби в призначенні додаткових медикаментозних відхаркувальних засобів. Використання «Бронхіну» із профілактичною метою в кілька разів зменшувало кількість повторних загострень у хворих із хронічними формами бронхолегеневих захворювань (клінічні апробації виявили, до того ж, помітний імуномодулюючий ефект “Бронхіну” при бронхолегеневих захворюваннях).
Регенераторна дія «Бронхіну» на бронхолегеневі тканини дає унікальну можливість вже сьогодні допомогти багатьом хворих з професійними захворюваннями легень. Це силікози, антракози, графітози, металоконіози, азбестози, каолінози, талькози та інші. Ці хвороби продовжують прогресувати і після припинення контакту з специфічним пилом через виникнення аутоімунних процесів.
Щоб лікувати такі захворювання, потрібні не тільки засоби регенерації легень та бронхів, а й в першу чергу засоби контролю аутоімунних процесів. Сьогодні спеціалісти „Екомеду” мають в своєму арсеналі потрібні засоби – фітоконцентрати „Бронхін” та „Лізорм”. Застосовуючи їх по 2 рази на день в дозах 40-50 крапель на 100 мл води можна досягти значної регресії професійних захворювань легень.
Застосування фітоконцентрату «Бронхін» є ефективним при всіх бронхолегеневих захворюваннях. При бронхіальній астмі ефект значно підсилюється, якщо разом з фітоконцентратом «Бронхін» застосовується фітоконцентрат «Лізорм», оскільки 80% причин виникнення бронхіальної астми – це порушення імунної відповіді організму. Крім того, “Лізорм” чинить ще й виражений імуномодулюючий ефект, що дозволяє йому в комбінації з “Бронхіном” бути ефективним і при бронхіальної астмі інфекційного генезу. Обидва фітоконцентрати приймаються по одному-два рази в день по 30-50 крапель на 50-100 мл води у залежності від ступеня вираженості патології.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Бронхолегеневі захворювання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок