Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Гігієнічні наркотичні осередки на організм людини

Гігієнічні наркотичні осередки на організм людини

Назва:
Гігієнічні наркотичні осередки на організм людини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,08 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Гігієнічні наркотичні осередки на організм людини


План
Вступ.
1. Наркоманія – найгостріша проблема в нас час.
2. Дія наркотиків на організм людини.
Висновок.
Використана література.


Вступ
Споконвіку люди прагнули знайти засіб, щоб полегшити біль. Уперше людина випробувала на собі наркотичні властивості багатьох речовин цілком випадково: вдихаючи дим від спалених речовин, використовуючи в їжу продукти бродіння, приправи і напої рослинного походження (вино, медовий напій, мак, кава, чай та ін.). Поступово використання алкогольних напоїв, олію та інших наркотиків стає причиною виникнення наркоманії.
Після алкогольної наркоманії виникає опіоманія, яка швидко поширюється серед народів Сходу. Кожна наркотична речовина специфічно діє на центральну нервову систему. Тому залежно від різновиду речовини і її кількості організм людини може бути доведений до різних станів: від зціплення до повного наркозу, від сну до гіпнозу, від часткового знеболювання – місцевого наркозу до галюцинацій. Точні ефекти виникають в зв’язку з загальним чи частковим блокуванням, пригнічуванням, гальмуванням центральної нервової системи, під впливом наркотичних речовин на мозковий больовий центр. Але є речовини, які збуджують чи стимулюють діяльність центральної нервової системи, завдаючи їй великої шкоди, поступово руйнуючи її.
Наркотики – це речовини, які призводять до стану зціплення, отупіння, запаморочення. Поняття “наркотик” сьогодні охоплює широке коло речовин і рослин, а також продуктів, які з них отримали, які чинять наркотичну дію.
Наркотики – це група речовин різного походження, які об’єднує подібна дія на організм. Більшість цих речовин рослинного походження, вони входять до складу різних частин вихідних рослин (опійний, мак, індійська конопля, кущі кофе, мате, коли коки та інші), а також продуктів, які з них отримують (маріхуана, гашиш, анаша) та ін.


1. Наркоманія – найгостріша проблема в нас час
Зловживання наркотичними засобами незаконна торгівля ними останнім часом у багатьох розвинених країнах світу досягла катастрофічних розмірів. Офіційна преса США, Німеччини, Франції, Англії, Швеції майже щодня повідомляють про смерть своїх громадян, яка настала внаслідок зловживання наркотичними і психотропними речовинами. Наркоманія захопила в багатьох країнах навіть підлітків.
Поряд з уже всесвітньо відомими наркотичними препаратами за останніх 10 років у багатьох країнах збільшилася число наркоманів, які вживають так звані психотропні наркотики. У цьому відношенні найнебезпечнішими виявилися фенаміни і глюциногени, що є на відміну інших психотропних препаратів, медичними і є винятковою небезпекою для людини.
У міжнародному антинаркотичному центрі у Нью-Йорку назвали приблизну кількість наркоманів на земній кулі, цифра виявилася жахливою: мільярд наркоманів. При цьому не можна не згадати, що в наші дні торгівля наркотиками стала однією із найстрашніших форм експлуатації людини людиною, одним із найстрашніших злочинів проти людства.
Що ж таке “наркоманія”?. Виходячи з визначення, даного Всесвітньою організацією охорони здоров’я, наркотиком варто вважати будь-яку речовину (яка має чи не має законного застосування в медицині), котра є предметом зловживання в інших цілях, крім медичних.
Вживання наркотиків являється для теперішніх поколінь не меншою небезпекою, ніж епідемія чуму ,яка спустошила в минулих століттях цілі країни.
Що робить можливість існування наркоманії? Скоріше всього вживання наркотиків починається в молодому віці, причому, основним мотивом, що штовхає молодь до вживання наркотиків є цікавість і наслідування. Наркоманія є одним з найнебезпечніших соціальних явищ. “Біла смерть” щороку забирає життя мільйонів людей, переважно молодого віку. Понад 30 % злочинів скоєні під впливом наркотиків або ж заради того, щоб здобути їх. Наркомани є тим небезпечним середовищем, де швидко поширюються вірус СНІДу (70 % наркоманів є носіями цього вірусу).
Учені, що намагаються проникнути в таємницю дурману, вражені незвичайною вірулентністю наркотиків, здатних прокрадатися в саму глибину почуттів і думок своїх споживачів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Гігієнічні наркотичні осередки на організм людини

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок