Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Профілактика захворювань пародонту у дітей

Профілактика захворювань пародонту у дітей

Назва:
Профілактика захворювань пародонту у дітей
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,95 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
«Профілактика захворювань пародонту у дітей»


План
1. Необхідність профілактики захворювань пародонту
2. Види профілактики
3. Профілактика захворювань пародонту у дітей
4. Методи профілактики захворювань пародонту
Список літератури


1. Необхідність профілактики захворювань пародонту
Здоров'я зубів безпосередньо пов'язане з рівнем профілактики захворювань ротової порожнини. Стоматологи виділяють сім основних ознак хворих зубів, а саме: карієс зубів, зубний наліт, запалення ясен, зубний камінь, зубні плями, карієс оголеного коріння, запах з рота. Культуру гігієни ротової порожнини необхідно постійно підвищувати. Багато що залежить від кожного з нас. Не варто забувати, що профілактика захворювань набагато дешевше і безболезненней|, чим лікування. У зв'язку з цим варто пам'ятати про те, що після кожного чищення зубів, а також після ухвалення їжі необхідно користуватися обполіскувачом для порожнини рота. Для Ваших зубів і ясен ідеально підійде лечебно-профилактичечкое засіб Dentix®. Dentix® ефективно попереджає і лікує: гінгівіт, пародонтит, стоматит, кандидоз і пошкодження слизистої оболонки порожнини рота . Dentix® підвищує місцевий імунітет і відновлює нормофлору порожнини рота.
Профілактика (з книги Хвороби порожнини рота /под ред|. Л.М. Лукиних (Н. Новгород: вид-во Ніжегородськой державної медичної академії, 2004г|.)) - це комплекс державних, соціальних, гігієнічних і медичних мерів, направлених на збереження здоров'я людини і попередження захворювань порожнини рота і організму в цілому. Основною метою профілактики є усунення причин і умов виникнення і розвитку захворювань, а також підвищення стійкості організму до дії несприятливих чинників навколишнього середовища. Виділяють три види профілактики: первинну, вторинну, третинну.
2. Види профілактики
Первинна профілактика ставить перед собою завдання зберегти здоровими тканині пародонту, попередити дії чинників природного і соціального середовища, здатних викликати патологічні зміни в пародонті. Первинна профілактика включає наступні заходи: раціональне вигодовування і живлення, тренування жувального апарату для нормального формування пародонту, за свідченнями - раннє ортодонтическое| і ортопедичне лікування, формування мотивації по догляду за порожниною рота (зокрема регулярне використання обполіскувача для порожнини рота, наприклад Dentix®|), виявлення і усунення чинників риски, пов'язаних з аномаліями прикріплення вуздечок губ, мови, дрібного переддня, санацію порожнини рота.
Вторинна профілактика направлена на раннє виявлення захворювань пародонту, попередження прогресу захворювання і розвитку ускладнень. Заходи, що проводяться при вторинній профілактиці: виключення травматичних чинників (зубний камінь, нависаючі пломби, неякісні ортопедичні і ортодонтические| конструкції, аномалії прикусу, каріозні порожнини), професійна гігієна, контрольоване чищення зубів і використання лікувально-профілактичного обполіскувача, наприклад, Dentix®|. Саме Dentix®| ефективно попереджає і лікує: гінгівіт, стоматит, пародонтит|, кандидоз порожнини рота, пошкодження слизистої оболонки порожнини рота.
Третинна профілактика направлена на попередження переходу захворювання пародонту у важку форму, попередження загострень, відновлення функцій жувального апарату. Вона включає комплекс мерів по терапевтичному, хірургічному, ортопедичному і фізіотерапевтичному лікуванню.
Профілактика захворювань пародонту передбачає виконання програми стоматологічної освіти, виховання гігієнічних навиків у населення, раціонального харчування (з урахуванням складу і структури їжі).
Профілактика захворювань пародонту направлена на усунення причин і чинників риски. Основна увага повинна бути направлене на раціональне харчування, застосування препаратів фтору, усунення аномалій прикусу і патологічної оклюзії, аномалій будови і розташування деяких м'яких тканин і органів порожнини рота, наявність хвороб зубів, функціонального перевантаження щелепно-лицьової області, недостатньої гігієни порожнини рота.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Профілактика захворювань пародонту у дітей

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок