Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Косметичні процедури. Поверхневе очищення шкіри обличчя. Поверхневий хімічний пілінг

Косметичні процедури. Поверхневе очищення шкіри обличчя. Поверхневий хімічний пілінг

Назва:
Косметичні процедури. Поверхневе очищення шкіри обличчя. Поверхневий хімічний пілінг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,24 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
РЕФЕРАТ
на тему:
Косметичні процедури.
Поверхневе очищення шкіри обличчя. Поверхневий хімічний пілінг


1. ПОВЕРХНЕВЕ ОЧИЩЕННЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ
Очищення шкіри обличчя є першим і обов'язковим етапом у догляді за нею. Очищати шкіру потрібно вранці і ввечері, з очи-щення починається будь-яка косметична процедура.
Метою очищення є усунення з поверхні шкіри слідів пилу, за-собів декоративної косметики, виділень сальних залоз.
Очищувальні засоби поділяються на дві великі групи:
1. Засоби, що змиваються водою (пінки, гелі та креми, що ми-ляться). Вони показані пацієнткам з нормальною і жирною шкірою;
2. Засоби на жировій основі (молочко різних видів для очи-щення, гідрофільні олії, очищувальні креми). Вони показані паці-єнткам з нормальною, чутливою і сухою шкірою. Нанесені засоби знімаються серветками або ватними тампонами, які рухають стро-го по масажних лініях (рис. 9.1). Серветки змінюють доти, поки на них залишаються сліди забруднення.
Рис. 9.1. Очищення шкіри
Очищення шкіри треба починати з демакіяжу повік і губ. Ос-кільки тут дуже ніжна тонка шкіра, краще користуватися спеціа-льним очищувальним засобом, який не дає алергічних реакцій і не подразнює очей. Попросіть клієнтку подивитись вгору і по-кладіть їй на нижні повіки половинки ватних дисків; попросіть її заплющити очі, ніби вкласти вії на ватний диск. Потім змоченою у спеціальному розчині вушною паличкою, легкими плавними рухами згори вниз зніміть туш з вій. Наступний етап — очищення шкіри повік. По верхніх повіках рухи здійснюються від внутрішнього кути-ка очей до зовнішнього, по нижньому — навпаки, від зовнішнього до внутрішнього кутика. На брови накладаємо смужку очи-щувального крему, який знімаємо вушною паличкою, рухаючи її від перенісся до скронь.
Далі приступаємо до очищення губ, про-водячи тампоном, змоченим лосьйоном, від середини до кутиків верхньої і нижньої губи. Після цього переходимо до очи-щення шкіри обличчя і шиї, не забуваючи правило: рухатися по масажних лініях.
Поверхневе очищення шкіри завершу-ється нанесенням спеціального тоніка або лосьйона.
У салоні бажано мати декілька марок косметичних засобів догляду за шкірою. Це дає змогу підібрати оптимальну схему для кожного клієнта. Ретельне очищення шкіри обличчя — обов'язко-вий етап, з якого починається будь-який косметичний догляд. Во-но дозволяє зробити правильну оцінку реального стану шкіри клієнтки і підібрати адекватний протокол подальшої процедури.
2. ПОВЕРХНЕВИЙ ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ
Обираючи той чи інший вид пілінгу, даючи рекомендації сво-їм пацієнтам, косметик має чітко уявляти рівень впливу пілінгу даного виду і планувати його результати.
Термін «пілінг» міцно ввійшов у наш побут, в основі його ле-жить англійське дієслово «to peel», що дослівно перекладається «знімати шкірочку, злущувати».
За видом дії розрізняють фізичні, хімічні та ензимні пілінги.
За глибиною дії пілінги бувають:—
поверхневі (дія відбувається в межах епідермісу, не ушкод-жуючи базальної мембрани);—
серединні (дія поширюється за базальну мембрану, досяга-ючи сосочкового шару дерми);—
глибокі — дія охоплює епідерміс, базальну мембрану, сосоч-ковий шар і частину сітчастого шару дерми.
Усі вказані види пілінгів мають одну мету: викликати локаль-ну стресову реакцію шкіри, яка, незалежно від характеру агента, що впливає, проявляється подібними змінами:—
розвивається неспецифічне запалення;—
збільшується швидкість поділу клітин базального шару епі-дермісу;—
активуються меланоцити;—
активуються ферменти, що руйнують волокнисті структури дерми — колаген та еластин, а також міжклітинну речовину дер-ми (колагеназу, еластазу, гіалуронідазу);—
посилюється процес злущування рогового шару;—
активізується діяльність фібробластів, тобто виробляються новий колаген, еластин і міжклітинна речовина;—
збільшується секреція ламелярних гранул, які містять ліпі-ди епідермального бар'єру; підвищується швидкість синтезу епі-дермальних ліпідів.
Цікаво, що, маючи одну мету, ці різні методики можуть приз-вести до схожих побічних ефектів: запалення, дисхромій (гіперчи гіпопігментацій), утворення рубців.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Косметичні процедури. Поверхневе очищення шкіри обличчя. Поверхневий хімічний пілінг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок