Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Аритмія

Аритмія

Назва:
Аритмія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,24 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
РЕФЕРАТ
на тему:
„Аритмія”


Аритмії — актуальна проблема не лише кардіології, а й медицини в цілому. Значимість проблеми зумовлена поширеністю цієї «небезпечної» патології. Вона є основною причиною раптової смерті (смерті осіб, які перебувають у стабільному стані, що настає протягом однієї години від початку гострих проявів захворювання, за відсутності ознак, які дозволяють встановити інший діагноз). Раптова смертність становить близько 70% усіх летальних випадків від ішемічної хвороби серця. Приблизно у 80% осіб раптова смерть зумовлена шлуночковими аритміями, рідше — брадиаритміями, що переходять в асистолію. Інша важлива проблема кардіології — розвиток явищ застійної серцевої недостатності та її прогресування на фоні аритмій. Миготлива аритмія, тріпотіння передсердь обтяжують перебіг основного захворювання серця, зумовлюють розвиток численних ускладнень.
На сьогодні медикаментозна терапія є основним методом лікування пацієнтів з аритміями. Більшість антиаритмічних засобів, позитивно впливаючи на перебіг аритмії, в цілому погіршують виживання пацієнтів. Аміодарон становить виняток. Результати рандомізованих клінічних досліджень (Канадське дослідження аміодарону при інфаркті міокарда — СAMIAT, Європейське дослідження аміодарону при інфаркті міокарда — EMIAT та ін.) свідчать про те, що призначення аміодарону не підвищує смертності пацієнтів.
Зважаючи на це, велике значення необхідно приділяти раціональному вибору антиаритмічних препаратів. Як кардіолог з великим клінічним досвідом хочу зазначити, що антиаритмічний препарат передусім має бути ефективним і безпечним, а його застосування — легко контрольованим для лікаря. Мій досвід застосування МІОРИТМІЛУ-Дарниця у пацієнтів та результати клінічних досліджень дозволяють стверджувати, що препарат відповідає цим вимогам.
Оскільки лікування аритмій триває протягом багатьох років і потребує постійних витрат, препарат МІОРИТМІЛ-Дарниця, на мою думку, стане дійсно подарунком для пацієнтів, оскільки характеризується оптимальним співвідношенням ціна/якість.
Не секрет, що в Україні існує гіподіагностика аритмій, в результаті чого хворі не отримують адекватного лікування і тривалість їх життя скорочується. Особливо актуальним є проведення сучасної антиаритмічної терапії у разі шлуночкової тахікардії, коли слід використовувати всі можливості для відновлення синусового ритму, враховуючи ризик розвитку фібриляції шлуночків.
Порівняння МІОРИТМІЛУ-Дарниця з іншими препаратами аміодарону не ставили за мету дослідження, проведеного на нашій клінічній базі за участю великої кількості пацієнтів. Але результати свідчать, що МІОРИТМІЛ-Дарниця за ефективністю нічим не поступається перед ними. Препарат ефективний у пацієнтів із різними формами аритмій, дозволяє не лише швидко купірувати, а й надійно попереджати їх рецидиви. Вимоги, які я пред’являю до будь-якого лікарського засобу, — безпека, ефективність і мінімум побічних явищ. МІОРИТМІЛ-Дарниця задовольняє ці вимоги, його ефективність поєднується з доступною ціною. Оскільки сучасний фармацевтичний ринок насичений значною кількістю лікарських засобів, то, на мій погляд, лікар, призначаючи препарат, повинен враховувати всі ці фактори. Я вважаю, що МІОРИТМІЛ-Дарниця посяде гідне місце в арсеналі сучасних засобів для лікування аритмій і стане «своїм» як для фахівців, так і для пацієнтів.
Діагностика аритмій — досить гостра проблема кардіології. Сьогодні далеко не у всіх лікувальних закладах є можливість проводити необхідні інструментальні дослідження для точної оперативної діагностики аритмії та раціонального вибору антиаритмічного препарату. У зв’язку з цим актуальним є емпіричне призначення антиаритмічних засобів.
У лікуванні пацієнтів з аритміями велике значення має вплив на основне захворювання (наприклад, антиангінальні засоби при ішемії міокарда) та усунення провокуючих факторів (фізичне навантаження тощо). Застосування антиаритмічних препаратів — основний метод лікування хворих із порушеннями ритму серця.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Аритмія

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок