Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Обгрунтування застосування тіотриазоліну

Обгрунтування застосування тіотриазоліну

Назва:
Обгрунтування застосування тіотриазоліну
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,79 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Фармакологія захворювання пацієнта
Rp: Thiotriazolini 0,1
D.t.d. №50 і tab
S: по 1 таб 3 р/д всередину
Rp: Thiotriazolini 2.5% - 2 ml
D.t.d. №10 іn amp
S: вводити в/м 2 р/д
Rp: Pentoxifylini 0,2
D.t.d. №30
S: по 2 таблетки 3 р/д всередину
Rp: Tab. Neurovitani N3O
D.S. по 2 таб 2 р/д всередину
Rp: Solutions Asidi Lipoici 0,5% - 2 ml
D.t.d. №10 іn amp
S: вводити в/м по 2 мл 2 р/д
Rp: Sol Albumini 10% - 200 ml
D.S.: вводити в/в крапельно через день №3
Rp: Sol Glucosi 5% - 400 ml
D.S.: вводити в/в крапельно через день №3
Rp: Panangini 10 ml
D.t.d. №10 іn amp
S: вводити в/в крапельно по 10-20 мл (вміст ампули розверти у 50-100 мл 5% розчину глюкози).


Обгрунтування застосування тіотриазоліну
Для лікування хронічного гепатиту використовують гепатопротектори. Оскільки хвора хворіла хронічним панкреатитом, який зараз в стадії ремісії, то препаратом вибору є тіотриазолін. Він окрім гепатопротекторної дії має ще позитивний вплив на підшлункову залозу. Тіотриазолін проявляє протиішемічну, мембраностабілізуючу, антиоксидантну та імуномоделюючу дію. Він запобігає загибелі гепатоцидів, знижує ступінь жирової інфільтрації та розповсюдження центролобумерних некрозів печінки, стабілізує зону некрозу.
Порівняно з іншими гепатопротекторами: ессенціалє, карсилом, силібром, тіотриазолін швидше нормалізує біохімічні показники за даними тимолової проби, показники білірубіну та знижує АлАТ.
Тіотриазолін впливає також на процеси ПОЛ у хворих з хронічною серцевою недостатністю, зумовленою гіпертонічною хворобою і симптоматичною артеріальною гіпертензією. Він знижує рівень малонового диальдегіду, збільшує активність антиоксидантної системи.
Тіотриазолін має вплив на показники центральної та регіонарної гемодинаміки у хворих на хронічний обструктивний бронхіт, знижує прекапілярну легеневу гіпертензію, що може бути пов’язане з кардіопротекторними властивостями препарату та покращує функції ендотелію судин малого кола кровообігу за синтезом вазодилятуючих речовин.


Фармакокінетика, фармакодинаміка, показання і протипоказання до призначення досліджуваного препарату
Фармакодинаміка.
Фармакологічний ефект зумовлений протиішемічними, антиоксидантними, мембраностабілізуючими та імуномодулюючими властивостями. Запобігає загибелі гепатоцитів, знижує ступінь їх жирової інфільтрації і розповсюдження центролобумерних некрозів печінки, сприяє процесам регенерації гепатоцитів, нормалізує в них білковий, вуглеводний, ліпідний та пігментний обміни. Збільшує кількість синтезу і виділення жовчі, нормалізує її хімічний склад.
Тіотриазолін посилює компенсаторну активацію анаеробного гліколізу, знижує пригнічення процесів окислення у циклі Кребса зі збереженням внутрішньоклітинного фонду АТФ. Препарат активує антиоксидантну систему і гальмує процеси окислення ліпідів в ішемізованих ділянках міокарда до катехоламінів, запобігає прогресивному пригніченню скорочувальної функції серця, стабілізує і зменшує відповідно зони некрозу та ішемії міокарда. Покращує реологічні властивості крові (активація фібринолітичної системи).
Фармакокінетика.
Максимальна концентрація тіотриаоліну в плазмі крові при внутрім’язовому введенні – 0,84, при внутрішньовенному – 0,1 год. зв’язування з білками крові не перевищує 10%.
Тіотриазолін накопичується переважно в нирках – 31. У значній кількості він накопичується у товстій кишці, серці, селезінці, найменше – у тонкій кишці і легенях (1-2%).
Показання для застосування.
Хронічні гепатити різної етіології, цироз печінки. Ішемічна хвороба серця (як додатковий засіб): гострий велико- або дрібновогнищевий інфаркт міокарда, стенокардія напруження і спокою, постінфарктний кардіосклероз, порушення серцевого ритму.
Протипоказання.
Необхідно дотримуватись обережності при призначенні препарату хворим з нирковою недостатністю. Діти до 5 років.
Спосіб застосування та дози.
При хронічному гепатиті з вираженою активністю процесу та гострому інфаркті міокарда тіотриазолін у перші 5 днів вводять в/м по 2 мл 2,5% розчину 2-3 рази на день (2-3 рази по 50 мг), або внутрішньовенно повільно, зі швидкістю 2 мл/хв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Обгрунтування застосування тіотриазоліну

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок