Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Невідкладна допомога при геморагічному синдромі

Невідкладна допомога при геморагічному синдромі

Назва:
Невідкладна допомога при геморагічному синдромі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,71 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Невідкладна допомога при геморагічному синдромі
Алгоринім.
1.Донорська кров.
2.Колоїдні білкові препарати (альбумін, протеїн, еригем, амінокровін, амінопептид)
3.Колоїдні не білкові препарати (декстрани – поліглюкін, реополіглюкін, препарати полівінілпірамідону – гемодез, полідез, гемовілін, желатиноль –8%, розчин харчової желатини, на ізотопічному розчині натрію хлориду)
4.Кристалоїдні розчини ( ізотонічний розчин натрію хлориду, Рінгера Люкка, лактасол)
5.Для лікування і профілактики ДВЗ – синдрому (свіжа заморожена плазма, кріопреципітат, суха пативна і ліофільна плазма, альбулін)
6.Інгібітори протеолізу (контрикан, гордокс)
7.пряме переливання крові
Для адекватного відшкодування крововтрати при гиморогічному шоку передбачається збільшувати об’єм гемотрансфузії в середньому на 20-30% по відношенню до крововтрати.
Якщо вважають що кращим методом лікування гіпертериозу буде операція, то хворого перед операцією вводять в сутиреоїдний стан, щоб запобігти серйозним ускладненням операції (тобто призначають пропілтіоурецим чи летимазол). Деякі хірурги використовують пропренамон або в поєднанні з йодом протягом 10-14 днів як тотальну передопераційну підготовку, таким чином скорочуючи передопераційний час і полегшуючи операцію завдяки зменшенню залози і підвищенні її твердості. Більшість хірургів використовують стандартний режим оскільки безпечність методу гарантована. Струментомія ліквідує гіпертиреоз шляхом видалення всієї щитовидної залози, зберігає прищитовидні залози і обидва гортанні нерви. Частота рецидивів низька – менш ніж 10% і він легко ліквідується радіоактивним йодом. Випадки гіпотиреозу залежить від часу, інколи розвивається через багато років –50%, у більшості випадків через 2 роки після операції.
Основним видом знеболювання при субтотальній резекції щитовидної залози є місцева інфільтраційна анестезія за Вишневським.
На ніч перед операцією хворим призначають 0,1г. фенобарбіталу, а вранці, за 30хв до операції 1мл. промедолу, і 1мл. 0,1% розчину атропіну сульфату підшкірно. Післяопераційний догляд за хворими є дуже важливим заходом. При правильному веденні післяопераційного періоду у більшості хворих йде нормально, ускладнення не розвивається, хворим надають підвищеного положення, застосовують дихальну гімнастику, тяжкохворим призначають серцеві засоби : промедол, вдихання аерозолів, антибіотиків з новокаїном. На другий день для профілактики пневмонії ставлять банки. Ходити хворим дозволяють на третій день а на 5-7 знімають шви.
Після операції можливі такі ускладнення: кровотеча, розвиток тиреотоксичного кризу, пневмонія, тетанія, нагноєння операційної рани. Кровотечі звичайно настають протягом першої доби після операції. при перших симптомах кровотечі хворого беруть на повторну операцію, знімають шви і перев’язують кровотечну судину.
Хворому після операції медична сестра кожні 2 години вимірює температуру тіла, частоту пульсу, артеріальний тиск. Медсестра слідкує, щоб хворі кожні 2-3 год., міняли положення тіла, робили дихальну гімнастику. Перші 2-3 дні після операції хворий отримує рідку та напіврідку їжу, фруктові соки, тоді переводиться на загальний стіл.
Струмектомія – субтотальна резукція щитовидної залози. Хірургічному лікуванню підлягають хворі з первинним териоксикозом середнього і тяжкого ступені після безрезультатного консервативного лікування протягом 3-6 місяців, і всі хворі з вторинним тиреотоксикозом. Передопераційна підготовка є важливим фактором у зниженні післяопераційної летальності та інших тяжких ускладнень. Характер і тривалість її залежить від ступеня тиреотоксикозу та індивідуальних особливостей хворого. В середньому воно триває 2-4 тиж . Забезпечення фізичного спокою застосування комплексу лікувальних засобів має на меті послабити нейроендокринні порушення знизити функції щитовидної залози і нормалізувати фізіологічні функції організму. Підвищені енергетичні витрати організму компенсується повноцінним висококалорійним харчуванням та призначенням вітамінів групи В і аскорбінової кислоти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Невідкладна допомога при геморагічному синдромі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок