Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Очні лікарські форми заводського виробництва

Очні лікарські форми заводського виробництва

Назва:
Очні лікарські форми заводського виробництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,38 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат
Очні лікарські форми заводського виробництва


Зміст.
Введення.
Промислове виробництво лікарських препаратів.
Структура очних лікарських форм.
Вимоги до очних лікарських форм. Їх обгрунтування і реалізація.
Технологія виробництва очних крапель.
Виробництво очних плівок.
Висновки.
Список літератури.


Введення.
Захворювання очей залишаються серйозною соціальною проблемою практичної офтальмології як причина тимчасової непрацездатності (80%) і як причина сліпоти (10–20%). Щорічно в світі 1,5–2 млн. чоловік отримують монокулярну сліпоту у зв'язку з виразкою і травмою рогівки. Серед запальних захворювань очей найбільшу групу складають кон'юнктивіти – 66,7%. Хоча на кератити доводиться не більше 5%, саме ця форма захворювань очей найбільш небезпечна пониженням зору і сліпотою. За нашими даними, бактерійна виразка рогівки складає 27,6% як первинна і 30,2% як вторинна інфекція рогівки. Точні відомості про поширеність захворювань очей, особливо їх інфекційних форм невідомі.
У зв'язку з широким і фактично безконтрольним використанням антибіотиків багато хворих, страждаючих бактерійною інфекцією очей і що займаються самолікуванням, залишаються неврахованими, якщо у них не розвиваються важкі ускладнення. Тому все велику роль мають лікарські форми для лікування очей. Серед них слід виділити лікарські форми заводського виготовлення як найбільш якісні. Лише в умовах великих виробництв можна добитися жорсткого проходження вимогам стерильності і стандартам регулюючим виготовлення даних речовин.
Промислове виробництво лікарських препаратів.
Джерелом більшості лікарських препаратів, що поступають в аптеку, є медична промисловість. Розрізняють наступні самостійні галузі медичної промисловості: хіміко-фармацевтична, галенофармацевтическая і промисловість а/б, органопрепаратів і вітамінів. До хіміко-фармацевтичної промисловості відносяться виробництво синтетичних речовин і активних фармакологічних речовин, виділення в чистому вигляді з природної сировини. До галеновофармац. промисловості відносяться виробництво галеновых і новогаленовых препаратів, а також різноманітних готових лікарських препаратів.
Виробництво а/б і вітамінів зосереджене в особливих галузях медичної промисловості.
Першочерговим завданням медичної промисловості є створення і виробництво нових а/б, що надають противірусну, антибактеріальну, антигрибкову і протипухлинну дію. Крім того, особлива увага приділяється збільшенню випуску ефективних засобів профілактики і лікування серцево-судинних захворювань.
Розширюється виробництво асортимент лікарських препаратів в нових лікарських формах (слойные пігулки і драже, різні капсули, спеціальні форми для дітей) і упаковках (мазі в тубах, аерозолі в балонах, упаковки з полімерних і ін. матеріалів і так далі)
Разом з великомасштабною фармацевтичною промисловістю розвиваються фармацевтичні фабрики, які відносяться до аптечних управлінь і займаються випуском галеновых препаратів (настоянки, екстракти), для виробництва яких, потрібне відносно нескладне устаткування.
Фармацевтичні заводи побудовані за цеховим принципом, зазвичай вони мають 4 основних цехи:
галеновый; 2) пігулка; 3) ампульный; 4) фасувальний.
У галеновом цеху зосереджено виробництво екстрактів і настоянок, а також новогаленовых препаратів, біогенних стимуляторів і так далі У цьому цеху проводиться екстрагування рослинної сировини різними методами (мацерація, перколяция, циркуляція і ін.), операції по розділенню рідких і твердих фаз (відстоювання, фільтрування, пресування) відгін спирту і інших екстрагентів, випаровування, сушка під вакуумом, розчинення, змішення і так далі
У цеху пігулки виготовляються пігулки, що є спресованими порошкоподібними сумішами Основні виробничі операції в цьому цеху – подрібнення початкових речовин, змішення, гранулювання маси і таблетування.
У ампульном цеху виготовляються розчини в ампулах для ін'єкцій. Тут виробничий цикл складається з розчинення початкових речовин, фільтрація розчинів, виготовлення ампул, підготовка їх до накопичення ( миття і ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Очні лікарські форми заводського виробництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок