Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Морфій (клас А)

Морфій (клас А)

Назва:
Морфій (клас А)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,29 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
МОРФІЙ (КЛАС А)
Морфій широко використовується під час сильних болей. Наркотик вживають у вигляді ін'єкцій, нюхають або жкурять. Він не є особливо популярним, оскільки його негатив-ний вплив на організм людини зумовлюється частими запаморо-ченням та блювотою.
ГЕРОЇН
Більшість його вирощується в Афганістані, переробля- ється в Пакистані чи Туреччині. Героїн — це білий по-рошок, який легко перевозити контрабандою. Виготовляється з морфію.
Звичайний шлях вживання досить простий: вдихають випари. Проте більш прийнятний метод ін'єкцій, що дозволяє наркотику потрапити в кров у повному обсязі.
Героїн пригнічує людину, викликаючи біль, голод, страх та тривогу. Він вражає нервову систему, уповільнює ритм серця, знижує активність кишечника, зумовлює запаморочення, блю-воту. Підвищена доза викликає заспокоєння, сонливість. Однак надмірність вжитого наркотика може призвести до коми та смерті внаслідок зупинки дихання. Слід пам'ятати про відчутну психо-логічну залежність, яка нерідко виявляється сильнішою від фі-зичної.
Не випадково героїн належить до категорії особливо небез-печних наркотиків. Його обіг в Україні заборонено.
 
МЕТАДОН
Синтетичний опійний анальгетик з подовженою тривалістю дії. Вживання його один раз на день особа-ми, залежними від опію, відвертає розвиток абстинентного синдрому. Це опіат, який найчастіше призначається підрозділа-ми лікування наркотичної залежності для підтримки лікування суб'єктів, залежних від опіатів у формі суміші, що має меншу вартість на чорному ринку, ніж інші опіати. Його інколи приз-начають для ін'єкцій. Більшість наркоманів отримують від ЗО до 80 міліграмів метадону на день.
КОКАЇН (КЛАС А)
Це алкалоїд, який отримують з куща коки. Росте в країнах Південної Америки (Перу, Болівія, Колумбія). Кокаїн вперше виділений в 1858 році. Його вживали під час лікуваннячисельних психіатричних хворіб, включаючи залежність від мор-фію. В даний час він наявний лише у формі крапель або як місцевий анастетик для офтальмології.
 
КРЕК
Ще одна з форм очищення кокаїну, який готується шляхом змішування гідрохлориду кокаїну з питною содою та водою до формування пасти. Надмірні дози можуть викликати гіпертонію, сердечні аритмії та конвульсії. Смерть нас-тає внаслідок зупинки серця або дихання.
 
КОКАЇНОВИЙ ПСИХОЗ
Хронічний надмірний вжиток кокаїну викликає негативні фізичні реакції. Вони починаються з відчуття побою-вання та тривоги. Може розпочатися психічна хвороба, яка ха-рактеризується параноїдними оманами та слуховими, зоровими галюцинаціями.
ЛСД
(Діетиламід лізергинової кислоти клас А)
Цей наркотик викликає запаморочення, головний біль, розширення зіниць, а також підвищує ритм серця, температуру тіла, змінює кров'яний тиск. ЛСД має серйозні негативні ефекти: страхітливий стан, гост-ру панічну реакцію, може спричинити психічну хворобу, наближену до шизофренії.
 
"ЛІД"
Незаконно виготовлений метиламфетамін. Куріння "льоду" викликає всі негативні ефекти, які пов'язані зі споживанням амфітаміну. Зокрема, токсичний параноїдний психоз та глибоку психологічну залежність.
Заспокійливі снотворні препарати
Класифікуються на дві групи: барбітурати (клас В) та небарбітурати.
Надмірні дози вживання цих наркотиків зумовлюють сон, не-притомність та смерть. Якщо значні дози вживалися тривалий час, абстинентний синдром має надзвичайно серйозні наслідки, які супроводжуються тяжким психічним станом.
"Мені не віриться, що я таким був. . . "
Сповідь колишнього наркомана
Мешканцеві Івано-Франківська Андрієві Н. 35 років, хоча вигля-дає він значно старшим. Йому довелося багато пережити і по-вернутися з пекла, дорога до якого встелена маковою соломкою.
Він один з "могікан" наркоманійного, якщо так можна сказати, руху, якому дивом вдалося вціліти. Але й сьогодні, через п'ять років після останнього уколу наркотиком, над ним щодня, щомиті висить дамоклів меч. Поринути з головою в бурхливе море спокуси набагато легше, ніж з нього виринути і триматися на плаву. Яким чином це йому вдається, що страхує від першого і, очевидно, ос-таннього кроку до прірви, про це Андрій розповідає сам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Морфій (клас А)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок