Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Техніка накладення масок

Техніка накладення масок

Назва:
Техніка накладення масок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,91 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Техніка накладення масок


Маски є невіддільним компонентом косметичного догляду, але можуть виступати як самостійні процедури.
Маски мають різну основу й активні компоненти, можуть бу-ти готовими до застосування, а можуть виготовлятися безпосеред-ньо перед процедурою. Розрізняють такі види масок:—
підсушувальні;—
зволожувальні;—
живильні;—
грязьові;—
маски на основі морських водоростей;—
моделюючі;—
парафінові;—
маски-плівки.
Зрозуміло, що цей розподіл дуже умовний. Наприклад, гря-зьова маска може одночасно мати і моделюючий, і підсушу валь-ний ефект. А маску на основі морських водоростей можна віднес-ти до розряду зволожувальних тощо.
Незалежно від складу, консистенції, показань до застосуван-ня існують спільні для масок усіх видів правила техніки їх нак-ладення.
1. Маску слід накладати на попередньо підготовлену шкіру об-личчя: шкіра може бути просто очищена, а можна додатково на-нести на неї під маску активні сироватки, концентрати, ампульні препарати, одну чи кілька ароматичних есенцій.
2. Клієнт має лежати, волосся треба акуратно сховати під хус-тинку чи шапочку. Слід попередити клієнта про те, що будь-які мімічні рухи, розмови під час сеансу небажані, тому що замість розгладження зморшок маска може їх зафіксувати.
3. На шкіру повік можна наносити тільки маски, спеціально для цього призначені. Якщо ж спеціальної маски для повік немає, рекомендується покласти на повіки ватні диски, змочені холод-ною водою, охолодженим відваром квіток волошки польової, ро-машки лікарської або чаю.
4. Маски наносять на обличчя спеціальними пензликами (плоскими, широкими), шпателем або ватним тампоном. Маску звичайно наносять товщим, ніж крем, шаром. Пензлі, шпателі і епонжі після застосування миють і обробляють відповідно до пра-вил асептики та антисептики.
5. Час експозиції — від 10 до 30 хв. залежно від виду маски.
6. Якщо виникає небезпека розтікання маски за межі овалу обличчя, застосовують косметичні серветки.
Залежно від видів масок існують різні способи їхнього зняття. Але за жодного з них не можна зміщувати шкіру, рухи мають бу-ти легкими, ковзкими.
Підсушувальні маски. Зазвичай це порошкоподібні маски, що перед застосуванням змішуються з водою чи спеціальним розчи-ном до кашкоподібного стану, а потім накладаються плоским пенз-ликом на шкіру обличчя. Підсушувальні маски можуть бути і пастоподібними, розфасованими в туби чи банки із щільними кришками. Як правило, і сипучі, і пастоподібні маски залишають-ся на шкірі пацієнтки до повного висихання. Перед зняттям таку маску спочатку розмочують вологими епонжами, а потім ковзки-ми рухами видаляють (строго по масажних лініях).
Коли шкіра особливо жирна, Підсушувальні маски не змива-ють, а струшують з поверхні шкіри. Як правило, пацієнт робить це сам. Дуже важливо, щоб косметик перший раз проінструктував клієнта, а згодом завжди контролював правильність зняття маски таким способом.
Спеціальна маска, що сушить шкіру, накладається в таких ви-падках:—
після чистки для закриття пор;—
за наявності себореї;—
за наявності гноячкових висипів (до складу маски слід включати антибактеріальні компоненти).
Підсушувальну маску ніколи не накладають на шию!
Зволожувальні маски. Ефект зволоження досягається м'якими, пастоподібними масками, масками на основі морських водорос-тей. При накладенні моделюючих масок досягається як мінімум подвійний ефект: зволоження і ліфтинг. Зволожувальні маски на-носяться на все обличчя, зону шиї та декольте. Час експозиції — 20 хв.
Залишки маски знімаються вологими епонжами.
До складу зволожувальних масок можуть входити до 10 скла-дових. Як правило, основними компонентами зволожувальних масок є гіалуронова кислота, колаген рослинного і тваринного по-ходження, екстракти рослин (алоє, жожоба та ін.).
Живильні маски. Сучасні живильні маски виготовляють на легкій жировій основі; переважно використовуються рослинні олії. Мінеральні олії практично не застосовуються в сучасній кос-метології, а тваринні жири використовуються дедалі рідше.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Техніка накладення масок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок