Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> міопія ока

міопія ока

Назва:
міопія ока
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,24 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Історія хвороби: міопія ока
Клінічний діагноз: праве око – ускладнена міопія високого ступеня,
ліве око – ускладнена міопія середнього ступеня


1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ХВОРОГО.
77 років
чоловік
Освіта середня спеціальна, пенсіонер
Проживає в с. Заруддя, Збаразький р––н
Госпіталізований 13.11.2000 в офтальмологічне відділення ТОКЛ за направленням обласної поліклініки.
2. СКАРГИ: на зниження зору обох очей, що особливо виражене справа та дещо слабше зліва .
3. АНАМНЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ: вважає себе хворим останні 4,5 роки, коли вперше помітив погіршення зору на праве око на далеку відстань, стан поступово гіршав, зір на праве око падав. З приводу порушення зору консультувався в офтальмолога амбулаторно із діагнозом близорукість, були виписані окуляри (силу яких не памґятає). Окуляри покращили зір, проте стан не стабілізувався, зниження зору поступово росло. Останні 7 міс з`явилися розлади зору на ліве око. За три тижні до госпіталізації окуляри були загублені, з приводу чого повторно звернувся до районної поліклініки, звідки був направлений на консультацію до обласної поліклініки, за направленням якої і був госпіталізований.
4. АНАМНЕЗ ЖИТТЯ.
Народився та виховувався в сімї із благоприємними соціально-побутовими умовами, в сільській місцевості, в родині ще брат та сестра. Має жінку та 2 синів, їх стан здоровя задовільний. До 72 років працював сільським поштарем. Харчування повноцінне та достатнє у всі періоди життя, перевагу надає смаженій та жирній їжі, шкідливих звичок не має Перенесені хвороби: в дитинстві кір, паротит; у віці 27 років – апендектомія, в 52 років – гострий бронхіт. Туберкульоз, венеричні та психічні хвороби, малярію та гепатит в себе в анамнезі заперечує. Непереносимості ліків та харчових продуктів немає. Генетичний анамнез не обтяжений . Гемотрансфузій в анамнезі не відмічає. У контакті з інфекційними хворими протягом 3-х останніх тижнів не булв, розладів стільця не відмічалося,
5. Обєкивне обстеження.
Вага 77 кг, зріст 175 см, тілобудова нормостенічна, положення в ліжку активне, загальний стан задовільний, свідомість повна, ясна, контакту доступний повністю.
Шкіра та видимі слизові. Шкіра блідо-рожева, тургор збережений, волога, еластичність дещо знижена (згідно віку), патологічних елементів не знайдено, післяопераційний рубець в правій клубовій ділянці. Слизові оболонки рожеві, чисті. Волосся сиве, чисте. Нігті гладкі, блискучі, без поперечної посмугованості.
Підшкірна жирова клітковина. Розвинена достатньо, розподілена рівномірно; пастозності та набрків немає. Локального патологічного скупчення жиру не знайдено.
Мязова система. Мязи кінцівок та тулуба розвинені задовільно, тонус і сила збережені, болючості немає. Ділянок гіпотонії,гіпертрофії, парезів та паралічів не знайдено.
Кістковий аппарат та суглоби. Кісткова система сформована правильно, деформацій черепа, грудної клітки, таза та трубчастих кісток немає. Плоскостопість відсутня, осанка правильна, пальпація та перкусія кісток неболюча. Всі суглоби не збільшені, не мають обмежень пасивних та активних рухів, хрусту, змін конфігурації, гіперемії та набряклості периартикулярних тканин не виявлено.
Лімфатичні вузли. При дослідженні лімфатичних вузлів відмічено двостороннє збільшення шийних поодиноких лімфатичних вузлів до 3 мм в діаметрі, неболючі, еластичні, рухомі, не спаяні зі шкірою та прилеглими тканинами, шкіра над ними не змінена. Решта груп лімфатичних вузлів не пальпуються.
Дихальна система. Грудна клітка нормостенічної конфігурації. Ключиці розташовані на одному рівні, податливі місця при диханні форми не змінюють. Тип дихання – змішаний, права та ліва половини грудної клітки рухаються синхронно; при пальпації грудна клітка неболюча, еластична. Голосове тремтіння відчувається з одинаковою силою в симетричних ділянках. При порівняльній перкусії ясний легеневий звук на всьому протязі легень, при топографічній перкусії – висота стояння верхівок легень, ширина полів Креніга, нижні краї правої та лівої легені – в нормі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: міопія ока

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок