Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Загострення хронічного двостороннього аднексіту. Історія хвороби

Загострення хронічного двостороннього аднексіту. Історія хвороби

Назва:
Загострення хронічного двостороннього аднексіту. Історія хвороби
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,48 KB
Завантажень:
153
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Загострення хронічного двостороннього аднексіту. Історія хвороби


Загальні дані:
Прізвище Макух
ім'я Татята
По батькові Федорівна
Стать жіноча, вік 24 роки
Адреса м.Київ, вул. Шулявська 15, 23
Місце роботи, посада аналітик, фірма «Девіком»
На даний момент працює
Поступила вдруге
Дата звернення до поліклініки 10. 08. 03
Ким направлена ПГ Дата 29.08.03
Поступила 1 вересня о 10.00
Діагноз при направленні Загострення хронічного двостороннього аднексіту
клінічний діагноз Хронічний двосторонній аднексіт. стадія загострення
Дата встаеовлення 2 вересня 2003
Скарги хворої при госпіталізації
Скарги на постійний біль внизу живота ниючого, тягнучого характеру, що ірадіює в спину протягом останніх пяти днів. Загальна слабкість, нездужання.
Анамнез захворювання
Вважає себе хворою з 27 07 2003 року, коли вперше була госпіталізована за швидкою допомогою з приводу кровотечі внаслідок аборту в ходу при терміні вагітності 10 тижнів. При обстеженні було виявлено захворювання на уреаплазмоз і рекомендоване планове лікування хворої та її чоловіка, лікування хворої призначене на серпень 2003р. Під час лікування в серпні 2003 року відмічалася алергічна реакція, яку хвора повязує із призначенням антибактеріальної терапії та вживанням суниці. Лікування перенесене на вересень місяць. Данний випадок госпіталізації є плановим.
Історія життя хворої.
Народилася вчасно, другою дитиною в сімї, перебувала на грудному вигодовуванні, тримати голову, сидіти, ходити, розмовляти почала вчасно. Навчалася добре, не відставала від ровеснив у фізичному та психічному розвитку. Статеве дозрівання вчасне.
Освіта вища. Працює аналітиком в фірмі „Девіком".
Шкідливих звичок не має.
Наявність у себе або членів сімї СНІДу, вірусного гепатиту, туберкульозу, психічних захворювань заперечує. Інші інфекційні захворювання (перенесені) заперечує.
Мати хворої має ерозію шийки матки, рідна сестра хворіє на полікістоз яєчників. Відомостей про захворювання батька немає. Заміжня, дітей не має.
Народилася і проживає в м.Києві. Матеріальне забезпечення задовільне. Режиму дня, відпочинку дотримується. Харчування ?адовільне.
Обєктивне обстеження.
Загальний стан хворої задовільне. Свідомість ясна, положення активне. Вираз обличча спокійний. Будова тіла правильна. Ріст 165см. Вага 55 кг.
Шкіряний покрив, підшкірна клітковина, слизові оболонки.
Шкіра чиста, суха, блідо-рожевого кольору, тепла. Крововиливи, висипання, ділянки гіпо-, гіперпігментації відсутні. Пперкератоз ліктьових суглобів. Тургор, еластичність шкіри задовільні. Судинний малюнок не змінений, пастозності не відмічається. Оволосіння за жіночим типом. Волосся здорове, нігті здорові, звичайної форми. Слизова оболонка зіву не гіперемована, язик вологий необкладений, інші видимі слизові оболонки чисті, вологі, звичайного кольору, без крововиливів та ороговіння. ПЖК помірно виражена, рівномірного розподілу, характер відкладання жирової клітковини – за жіночим типом.
Лімфатичні залози.
Огляд та пальпація лімфатичних вузлів збільшенн або болючості не виявив.
Серцевосудинна система.
Пульсація на судинах ніг не зміненаСимптоми джгута (Кончаловського), щипка (Нестерова) відємні. Пульс симетричний на обох руках, частота пульсу 84уд./хв., ритмічний, дефіциту пульсу немає, наповнення задовільне.
AT - 95/60 на обох руках.
Набухання, пульсації вен шиї, колатерального розширення вен не спостерігається, наявне варикозне розширення вен нижніх кінцівок. Серцевий горб, пульсація в ділянці грудної клітини, надчеревній, правій підреберній ділянці, набряки, асцит відсутні. Верхівковий поштовх - на 1 см праворуч від серединно-ключичної лінії, задовільної сили, висоти, площею 2кв.см.
Ширина судинного пучка 8 см.
Границі серця: |
відносної тупості | Абсолютної тупості
Права границя
Ліва границя Верхня границя | 1 см праворуч від правого краю грудини
1 см праворуч від лів. серединно-ключичної лінії
III ребро | Лівий край грудини
2 см праворуч від лів. серединно-ключичної лінії
IV ребро
При аускультації - над усіма точками ясні, ритмічні І і II тони.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Загострення хронічного двостороннього аднексіту. Історія хвороби

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок