Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Організації роботи косметичного кабінету

Організації роботи косметичного кабінету

Назва:
Організації роботи косметичного кабінету
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,32 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Організації роботи косметичного кабінету


Індустрія краси переживає період бурхливого розвитку, стрімко зростає попит на косметичні послуги і, як наслідок, ми бачимо все нові й нові салони краси, їхнє відкриття і робота регламентують-ся правовими і санітарно-гігієнічними нормами, усі вони мають бути ліцензовані, про що свідчать відповідні документи, вивішені на видному місці в холі.
Салони краси, косметичні центри можуть бути різного класу і різного призначення.
1) салон краси
2) косметичний центр
3) комплексне під-приємство
4) локальне підпри-ємство
5) монопідприємство
6) СПА
а) відкрите
б) закрите
1. Салон краси — найпоширеніша за частотою форма підпри-ємства (рис. 11.1). Являє собою зручно розташований центр, ку-ди приходять клієнти, щоб одержувати професійний догляд за шкірою обличчя і підтримувати свій зовнішній вигляд у на-лежному стані. Бажано, щоб салон краси знаходився недалеко від станції метро чи транспортної розв'язки, у приємному чистому місці з окремим входом і місцем для паркування автомобілів. Са-лон складається зі стійки адміністратора, холу і декількох кабіне-тів, у яких працюють перукарі, естетисти чи косметики, масажис-ти й візажисти. Крім того, є кабінети для манікюру і педикюру. Присутність лікаря в такому салоні не передбачається.
Спектр косметичних послуг обмежений процедурами чистки шкіри обличчя різного виду; масажем обличчя, волосистої час-тини голови, зони декольте; нанесенням різних масок, кремів; застосуванням засобів професійної косметики. Зі спеціальної апа-ратури в салоні може бути вапоризатор (вапозон), апарати для дарсонвалізації, іонофорез, прилад для вакуумної чистки і маса-жу. Як правило, у сучасних умовах ці прилади поєднуються в од-ному багатофункціональному комбайні.
Усі фахівці, які працюють у салоні, повинні мати документи про наявність у них професії, відповідної займаній посаді, із сер-тифікатом державного акредитованого навчального закладу.
Приміщення салону краси має бути зручним для роботи фа-хівців і прийому відвідувачів. Крім того, салони краси повинні мати відповідний дизайн, що сприяє відпочинку, одержанню по-зитивних емоцій (пастельні тони в оформленні, квіти, картини, тиха, приглушена музика, цікаві нові журнали). Персонал має бу-ти привітним, приємним у спілкуванні, одягненим у вишукану охайну форму з ідентифікаційними табличками.
Дуже важливим співробітником салону є адміністратор. Від його вміння працювати з людьми багато в чому залежить відві-дуваність салону. Він повинен уміти не просто відповісти на дзвінок, а залучити до салону нового клієнта своєю відповіддю,
Рис. 11.1. Зразок обладнання салону краси
допомогти відвідувачеві зорієнтуватися в салоні, координувати роботу фахівців, робити попередній запис і по телефону нагаду-вати клієнтам про майбутній візит, надавати інформацію про вартість послуг за наявним прейскурантом і здійснювати оста-точний розрахунок.
Принципова схема холу чи фойє косметичного салону
/ — Зона зустрічі клієнта — це місце, де клієнт вступає у кон-такт з адміністратором, — перші три кроки від входу.
// — Зона стойки адміністратора, вона має краєм заходити на зону зустрічі клієнта.
III — Зона гардероба може бути у вигляді: відкритої вішалки, шафи, шафи з ключем, індивідуальних шафок, окремого примі-щення з гардеробником.
Коли клієнт увійшов до салону і вирішив у ньому залишити-ся, адміністратор допомагає йому роздягнутися і супроводжує в зону відпочинку.
IV — Зона відпочинку має бути абсолютним табу для персона-лу навіть за повної відсутності клієнтів. Це основне правило зо-ни відпочинку. Аудіо- та відеоапаратура призначена не для того, щоб клієнт дивився новини чи серіали, а для внутрішньої реклами — потрібно зняти і демонструвати фільм про салон, методики, застосовувані у салоні.
Як довго клієнт може спокійно очікувати? Максимально —12хв.
Зона відпочинку має перебувати в полі зору адміністратора; через 12 хв. чекання клієнтові слід запропонувати чашку чаю або кави.
Ще одне правило: клієнт не повинен ходити по салону сам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Організації роботи косметичного кабінету

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок