Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Основні види апаратної косметології. Дія світла

Основні види апаратної косметології. Дія світла

Назва:
Основні види апаратної косметології. Дія світла
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,63 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Основні види апаратної косметології.
Дія світла


Апаратна косметологія — це розділ загальної косметології, що вивчає використання різних приладів з метою поліпшення зов-нішності фізично здорових людей (тобто щоб допомогти здоро-вим людям залишатися молодими і привабливими). Фізіотерапія, на відміну від апаратної косметології, займається лікуванням хво-рих людей і є медичною наукою.
Для повноцінного використання тих чи інших апаратів необ-хідно розуміти, в чому полягає вплив різних фізичних факторів на організм людини, а оволодіння технічними основами роботи на кожному конкретному косметичному апараті є необхідною умо-вою для подальшої праці.
Кількість приладів, що випускаються для косметології, стрім-ко зростає. Як розібратися в цьому потоці? Що варто купити і ви-користовувати у своїй практиці, а без чого можна спокійно обі-йтися? Чи справді апарат має унікальні властиві чи це просто упакована в яскраву обгортку стара методика?
За основним діючим фактором можна виділити кілька основ-них напрямків апаратної косметології:—
дія світла (хромотерапія, солярій, фотоепіляція);—
тиск (вакуумна чистка, вакуумний масаж, пресотерапія);—
температура (вапоризація, кріомасаж);—
електричний струм постійний чи змінний (дарсонвалізація, іонофорез, гальваніка, мікроструми, електростимуляція, електро-ліполіз, електроепіляція);—
ультразвук (УЗ-пілінг, фонофорез);—
лазер (лазерна епіляція, лазерне шліфування шкіри, або фо-тоомолодження);—
таласотерапія (грязі, душі, ванни);
Рис 8.6. Косметичний комбайн:
1 — вапоризатор; 2 — іонофорез (насадки 4-х видів);
3 — дезінкрустація (глибоке очищення шкіри обличчя); 4 — бросаж щіток (5 видів); 5 — спрей (голковий душ) для розпилювання лосьйо-нів; 6 — вакуум-очистка (очищення пор шкіри всмок-туванням); 7 — дарсонваль; 8 — лампа-лупа із збільшен-ням у 3 рази; 9 — лампа-аналізатор стану шкіри в УФ-променях (лампа Вуда); 10 — ультрафіолетовий сте-рилізатор—
комбінована дія (застосування спеціальних капсул, лазня, сауна).
Застосування наведених факторів можливе як у вигляді ізо-льованих приладів, так і у вигляді комбайнів, що поєднують різ-ні фактори впливу (рис. 8.6). Найпростішим прикладом косме-тичного комбайна є прилад, який сполучає у собі вапоризатор, блок для вакуумного очищення і вакуумного масажу обличчя, блок для пілінгу за допомогою обертових щіток (брашинг), блок з апаратом дарсонваль і лампу-лупу.
Дія світла
Загальновідомо, що барви навколишнього світу впливають на загальний стан, настрій кожного з нас. На цьому побудовані принципи кольоропсиходіагаостики і кольоролікування. В Євро-пі лікування кольором застосовується вже понад 100 років.
Хромотерапія дає змогу підсилити дію застосовуваних препа-ратів, емоційно впливає на людину.
Червоний колір активізує обмін речовин, позитивно впливає на ендокринну систему, нормалізує пігментоутворення, м'яко усуває явище куперозу.
Синій колір справляє загальний заспокійливий вплив, норма-лізує функцію щитовидної залози, сприяє нормалізації венозного кровообігу, активізує лімфодренаж, сприяє пом'якшенню, зволоженню, детоксикації шкі-ри (рис. 8.7).
Фіолетовий колір тонізує гіпофіз, сприяє поліпшенню кровообігу шкіри, а також від-новленню її еластичності, тургору.
Жовтий колір активізує процеси очищен-ня, регенерації, має дезінфікуючі, тонізуючі властивості, активно застосовується при ліку-ванні акне, старінні шкіри, целюліті.
Зелений колір благотворно впливає на іму-нітет, нормалізує саловиділення, має заспо-кійливу, болетамувальну, нормотрофічну дію.
У сучасних косметичних салонах хромоте-рапія часто поєднується із заспокійливою му-зикою.
Солярій. Незважаючи на те, що термін «фотостаріння» міцно ввійшов у наш побут і всі ми знаємо про ушкоджувальний вплив ультрафіолетових променів, мода на засмаглу шкіру не минає. З легкої руки Коко Шанель засмагла шкіра стала символом успіху. Ті, хто не має часу чи матеріальних можливос-тей взимку відпочивати на березі теплого моря, стають постійни-ми клієнтами соляріїв у салонах краси (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Основні види апаратної косметології. Дія світла

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок