Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Анамнез (Interrogatio)

Анамнез (Interrogatio)

Назва:
Анамнез (Interrogatio)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,79 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Анамнез (Interrogatio)


СКАРГИ
(Molestiae)
Біль ниючого характеру в правому підребер’ї одразу після їди, що інколи супроводжується колючим головним болем і легкою нудотою. Носова кровотеча під час останнього нападу.
АНАМНЕЗ ХВОРОБИ
(Anamnesis morbi)
Розвиток захворювання ні з чим не пов’язує. Вперше напади почалися на початку 2006 року. Періодично вони загострюються (приблизно кожні 3 місяці на 2 – 3 тижні). На початку захворювання пройшла курс лікування в цій же лікарні. Після лікування симптоми зникли на півроку. До стаціонару поступила за направленням з міської районної поліклініки у зв’язку з черговим загостренням симптомів 2 тижні тому.
АНАМНЕЗ ЖИТТЯ
(Anamnesis vitae)
Народилась від другої вагітності з масою 3750 г, довжиною тіла 52 см, було обвиття пуповини. Проживає в Києві з батьками і сестрою (15 років). Навчається в загальноосвітній школі. Гуртки і секції не відвідує. Умовами побуту і навчання в школі задоволена.
У 2004 р. хворіла на вітряну віспу. На ангіну хворіє приблизно раз на рік.
Алергологічний анамнез не обтяжений. Непереносимості до ліків не має.
Стан здоров`я батьків задовільний. У батька - хронічний гастрит. У матері – гіпертонічна хвороба з легким перебігом.
Система травлення. Біль ниючого характеру в правому підребер’ї одразу після їди, що інколи супроводжується головним болем колючого характеру, легкою нудотою. Напади сильніші після вживання гострого чи смаженого, тому такої їжі не вживає. Апетит нормальний. Печії не відчуває. Випорожнення нормальної консистенції, через день. Схильність до закрепів. Колір калу – коричневий, домішок слизу, крові не відмічає.
Система кровообігу. Зрідка (двічі на місяць) відчуває серцебиття без видимої причини, яке минає через кілька секунд. Дискомфорту не приносить. Набряків на тілі не відмічає. Задишка відсутня.
Дихальна система. Скарг не пред`являє. Дихання через ніс вільне. Голос звичайний.
Сечовидільна система. Скарг не пред`являє. Кількість сечовипускань: 3-4 вдень, 1 вночі. Сеча солом`яно-жовтого кольору, прозора.
Нервова система. Скарг не пред`являє. Запаморочення не буває. Сон, пам`ять нормальні. Бувають здригування під час засинання.
Опорно-руховий апарат. Зрідка бувають судоми литкових м`язів вночі.


ОБ`ЄКТИВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ХВОРОГО
(Status praesens objectivus)
Загальний стан задовільний. Свідомість ясна. Положення в ліжку активне. Вираз обличчя звичайний. Постава пряма. Конституція нормостенічна.
Шкірні покриви блідо-рожевого кольору, нормальної вологості. Тургор шкіри нормальний. Видимі слизові блідо-рожевого кольору. Склери білі.
Волосся і нігті на вигляд здорові.
Підшкірна клітковина розвинена помірно, рівномірно розподілена. Товщина шкірної складки на передній черевній стінці – 2 см.
Набряки не виявляються.
Пальпуються лише підщелепні лімфатичні вузли: поодинокі, округлої форми, 0,5 см в діаметрі, рухомі, не болючі.
М`язова система достатньо розвинена. Тонус нормальний.
Кісткова система голови і тіла складена пропорційно. Лопатки щільно прилягають до ребер. Хребет без патологічних вигинів. Стан суглобів, шкіри над ними, об’єм активних і пасивних рухів повний. Рахітичні чотки і браслетки не виявляються.
Маса тіла 47 кг, зріст 162 см, окружність голови 54 см, окружність грудей 82 см.
Оцінка фізичного розвитку за центильними таблицями: маса тіла – в межах 3 коридору (25 центилів); довжина тіла – в межах 4 коридору (75 центилів); окружність голови – в межах 4 коридору; окружність грудної грудей – в межах 4 коридору. Отже, фізичний розвиток середній, гармонійний.
Система органів дихання
Оглад грудної клітки. Статичний огляд: грудна клітка нормостенічна, симетрична, без деформацій. Над- і підключичні простори запалі. Лопатки прилягають щільно до грудної клітки.
Динамічний огляд: обидві половини грудної клітки синхронно беруть участь в акті дихання, додаткова мускулатура не задіяна. ЧДР – 16/хв. Дихання грудного типу, ритмічне, звичайної глибини.
Пальпація грудної клітки: нормальної резистентності, неболюча.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Анамнез (Interrogatio)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок