Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Клінічний діагноз: Аденома простати ІІ ступеня, хронічна затримка сечі. атеросклеротичний кардіосклероз.

Клінічний діагноз: Аденома простати ІІ ступеня, хронічна затримка сечі. атеросклеротичний кардіосклероз.

Назва:
Клінічний діагноз: Аденома простати ІІ ступеня, хронічна затримка сечі. атеросклеротичний кардіосклероз.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,54 KB
Завантажень:
327
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
ІСТОРІЯ ХВОРОБИ
Крети Михайла Івановича
Клінічний діагноз: Аденома простати ІІ ступеня, хронічна затримка сечі. атеросклеротичний кардіосклероз.
1. Загальні відомості про хворого
Крета Михайло Іванович
68 років
Чоловік
Освіта вища (педагогічна), пенсіонер
Проживає в м. Козова
Госпіталізований 16.05.2001 о 1010 в урологічне відділення ТОКЛ за направленням обласної консультативної поліклініки
Діагноз закладу, що направив: Аденома простати ІІ ступеня, хронічна затримка сечі;
Клінічний діагноз: Аденома простати ІІ ступеня, хронічна затримка сечі. атеросклеротичний кардіосклероз.
Заключений діагноз.
Основний: Аденома простати ІІ ступеня, хронічна затримка сечі.
Супутній: атеросклеротичний кардіосклероз.
Дата виписки:
Результат лікування:
2. Скарги хворого.
Хворого турбують періодичні болі внизу живота, затруднений сечопуск вялим струменем та відчуття наявності сечі в міхурі після сечопуску, почащення сечопуску вночі до 4-6 разів, безсоння.
3. Анамнез захворювання.
Хворим себе вважає більше одного року, коли вперше зявилився почащений нічний сечопуск, згодом приєдналися болі внизу живота, затруднений сечопуск; за медичною допомогою не звертався, приймав трави, рекомендовані братом дружини. Стан різко погіршився останні 3 тижні, коли біль став особливо сильним, приєдналося відчуття залишкової сечі; перебування в районному стаціонарі та проведені там консервативні міроприємства не принесли полегшання, хворого направлено в ТОКЛ.
4. Анамнез життя.
Народився та виховувався в сімї із відносно задовільними соціально-побутовими умовами, в сільській місцевості; в родині окрім нього ще 1 брат та 3 сестри; відомо що батько хворів аденомою простати. Має дружину та 2 синів, їх стан здоровя задовільний. До 63 років працював вчителем історії. Харчування незбалансоване, в раціоні переважають вуглеводи, із шкідливих звичок – у молодому віці курив, на даний момент вживає домашнє вино 1-2 рази/тиждень по півсклянки. Перенесені хвороби: в дитинстві кір, паротит; у віці 34 років – апендектомія, в 40 років – черепномозкова травма та пневмонія; туберкульоз, венеричні та психічні хвороби, малярію та гепатит в себе заперечує. Непереносимості ліків та харчових продуктів немає. Генетичний анамнез обтяжений – батько хворів аденомою простати. Гемотрансфузій в анамнезі не відмічає. Останнє парентеральне введення ліків – в 1971 році. У контакті з інфекційними хворими протягом 3-х тижнів не був, розладів стільця не відмічав.
5. Обєкивне обстеження.
Вага 70 кг, зріст 165 см, тілобудова нормостенічна, положення в ліжку активне, загальний стан середньої важкості, свідомість повна, ясна, контакту доступний повністю.
Шкіра та видимі слизові. Шкіра смугла, тургор збережений, волога, еластичність дещо знижена (згідно віку), патологічних елементів не знайдено, післяопераційний рубець в правій клубовій ділянці. Слизові оболонки конюнктив, носових ходів рожеві, чисті, виділень немає. Волосся сиве, чисте; педикульозу не виявлено. Нігті гладкі, блискучі, без поперечної посмугованості.
Підшкірна жирова клітковина. Розвинена достатньо, розподілена рівномірно; пастозності та набрків немає. Локального патологічного скупчення жиру не знайдено.
Мязова система. Мязи кінцівок та тулуба розвинені задовільно, тонус і сила збережені, болючості немає. Ділянок гіпотонії, гіпертрофії, парезів та паралічів не знайдено.
Кістковий аппарат та суглоби. Кісткова система сформована правильно, деформацій черепа, грудної клітки, таза та трубчастих кісток немає. Плоскостопість відсутня, постава правильна, пальпація та перкусія кісток неболюча. Всі суглоби не збільшені, не мають обмежень пасивних та активних рухів, хрусту, змін конфігурації гіперемії та набряклості периартикулярних тканин не виявлено.
Лімфатичні вузли. При дослідженні лімфатичних вузлів відмічено двостороннє збільшення шийних поодиноких лімфатичних вузлів до 0,5 см в діаметрі, неболючі, еластичні, рухомі, не спаяні зі шкірою та прилеглими тканинами, шкіра над ними не змінена. Решта груп лімфатичних вузлів не пальпуються.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Клінічний діагноз: Аденома простати ІІ ступеня, хронічна затримка сечі. атеросклеротичний кардіосклероз.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок