Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> лакунарна кокова ангіна

лакунарна кокова ангіна

Назва:
лакунарна кокова ангіна
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,68 KB
Завантажень:
134
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Історія хвороби: лакунарна кокова ангіна
I Загальні відомості про хвору дитину.
(Praefatio)
Прізвище:
Ім’я: Галина
По-батькові:
Вік дитини: 10 років
Дата і місце народження: 23.03.90, м. Тернопіль.
Адреса проживання: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Дубівці.
Дані про батьків:
мати:, працює на ФАП – фельдшер.
батько, 39 років, не працює.
Дитячий заклад, що відвідує дитина: Дубівецька ЗОШ.
Під наглядом якого лікувального закладу перебувала дитина: Дубівецький ФАП.
Дата вступу в клініку: 16.10.2000р.
ІІ. Скарги хворого в день курації
(Milestia aegrotti)
Хвора скаржиться на болі в горлі, які посилюються під час ковтання, загальну слабкість , порушення загального стану, підвищення температури до 37,7С.
ІІІ Анамнез захворювання
(Anamnesis morbi)
Дитина хворіє на протязі 5 днів. Захворювання почалось гостро. Захворювання почалося з головних болей і підвищення температури до 37,7 С. потім приєдналися болі в горлі, загальна слабкість, порушення загального стану. Хвора звернулася в поліклініку за місцем проживання, було призначено лікування: ампіцилін в/м, полоскання горла розчином фурациліну. Після проведеного лікування покращення не наступило. В зв”язку з цим хвора звернулася в ТДМКЛ. Був проведений спільний огляд з заввідділенням..
IV. Анамнез життя
(Anamnesis vitae)
Обстежуваний є другою дитиною в сім’ї від другої вагітності, других пологів. Вік матері на час вагітності: 25 років. Гестози, екстрагенітальну патологію, перенесені гострі інфекційні захворювання, вживання медикаментів під час вагітності заперечує. Під час вагітності умови праці та побуту вагітної були задовільними. Шкідливі звички мати дівчинки заперечує (куріння, вживання спиртних напоїв, наркотиків). Харчувалася в домашніх умовах 3-4 рази на день.
Пологи по рахунку - другі. Пологи пройшли без ускладнень. Дитина народилась доношеною без ознак асфіксії. Маса – 3,400кг, ріст – 51 см, окружність грудної клітки –32 см, окружність голови 34см.
Період новонародженості протікав без особливостей. До грудей прикладена дитина була через 3 години після пологів. Пупковий залишок відпав на 5 день. На момент виписки з пологового будинку пупкова ранка зажила. Транзиторні стани протікали без особливостей. Дитина була виписана з пологового будинку на 8 день. Дівчинка знаходився на природному вигодовуванні до трьох місяців життя, а потім був переведений на штучне вигодовування (суміш "Малютка"). Харчові добавки та прикорми вводились в належні строки.
Фізичний розвиток дитини по вікових періодах проходив згідно віку. Психомоторний розвиток дитини також проходив згідно віку. На даний час дитина добре говорить, мова виразна, запас слів достатній. В школі навчається добре. Зі слів матері дівчинка з 3 років часто хворів простудними захворюваннями та бронхітом. Останнім захворюванням дівчинки , що передувало даній хворобі, був грип.
Профілактичні щеплення проводились згідно календаря щеплень.
Алергічні реакції відсутні . Наявність алергічних захворювань у його батьків та родичів мати хворого заперечує.
Епідеміологічний анамнез:
контакти з інфекційними хворими чи з хворими з клінічно схожими захворюваннями заперечує. Стан здоров’я осіб, з ким спілкувалася дитина, задовільний. Зі слів матері, дівчинка дотримується санітарно-гігієнічних правил. Перенесення під час вагітності інфекційних захворювань мати заперечує.
Сімейний анамнез:
стан здоров’я батьків задовільний. Вік матері – 35 років. Вагітностей було дві, закінчились фізіологічними пологами. В сім’ї дві дитини. Зі слів матері, вона хворіла на грип та інші простудні захворювання. В дитинстві перенесла кір. Захворювання на даний час та шкідливі звички заперечує. На даний час працює в Дубовецькому ФАП фельдшером.
Вік батька – 39 років. Стан здоров’я задовільний. Наявна шкідлива звичка – тютюнопаління. На даний час батько не працює.
Матеріально-побутові умови сім’ї задовільні. Дитина живе з батьками. Відвідує середню школу. Вдома дитину виховували батько та мати разом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: лакунарна кокова ангіна

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок