Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Коферментні властивості вітамінів

Коферментні властивості вітамінів

Назва:
Коферментні властивості вітамінів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,50 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Коферментні властивості вітамінів.
Коферменти вітамінів належать до речовин з надзвичайно важливими властивостями,які позитивно впливають на метаболізм організму людини,відновлення клітинних структур та кислотно-лужної рівноваги.У даний час коензими входять до складу різноманітних препаратів і харчових добавок, які мають дивовижні якості і позитивний вплив на органи і системи людського організму.
Останнім часом Осіб, у яких діагностовано цей синдром, віднесено до групи ризику виникнення кардіоваскулярної патології все частіше зустрічаються випадки синдрому імунорезистентності, який був описаний Reaven у 1988 році. - гіпертонічної хвороби, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця. Одним із чинників, який зумовлює виникнення синдрому в нашій країні є аварія на ЧАЕС. Є дані про наявність в учасників ліквідації наслідків аварії протягом 12 років після неї- гіперінсулінемії. Причому це люди як з нормальною так і з надмірною масою тіла. У виникненні синдрому центральне місце посідає оксидативний стрес,який прямо або непрямо впливає на формування інсуліночутливості. Тому тут логічним є застосування антиоксидантів, які не лише знижують рівень оксидативного стресу, а й зменшують його наслідки. Саме до таких препаратів відносять БЕРЛІТІОН (l-ліпоєва кислота, - кофермент). Ця речовина відома як і радіопротектор. Дія l-ліпоєвої кислоти полягає в безпосередній інактивації радикалів, відновленні ендогенних систем захисту клітини від токсичних продуктів окислення.Оскільки l-ліпоєва кислота функціонує як у мембрані так і у водному середовищі, вона здатна запобігти пошкодженню ДНК синглетним киснем, тобто може запобігти спадковій схильності до виникнення мультифакторної патології. Вираженою властивістю l-ліпоєвої кислоти є її здатність знижувати гіперінсулінемію та зменшувати вираженість проявів інсулінорезистентності. Застосування БЕРЛІТІОНУ у дозі 600 мг/добу протягом 10 днів для лікування УЛНА сприяло нормалізації показників супероксиддисмутази і відновленого глутатіону, що свідчить про зниження рівня оксидативного стресу. Під впливом БЕРЛІТІОНУ відбувалось також зниження рівня інсуліну в крові. Оскільки БЕРЛІТІОН здатен знижувати рівень пошкодження ДНК внаслідок оксидативного стресу, його слід призначати для профілактики розвитку мутагенезу або реалізації спадкової схильності до мультифакторної патології в несприятливих умовах навколишнього середовища.
Іншим прикладом безперечної корисності коензимів є препарат “ВІАРЕДИН”- на основі індійської трави YARCINIA HANBURYI. Цей препарат для схуднення, який зменшує відчуття голоду, допомагає зменшити синтез жирів, масу тіла. “ВІАРЕДИН” містить комплекс вітамінів та мінералів. І нарешті його дія посилюється L-карнітином, одним із важливих коферментів.L-карнітин допомагає утворенню енергії з жирів і на тривалий час зменшує масу тіла. “ВІАРЕДИН” вживають в дозі 2 таблетки кожного дня за півгодини до їжі. При дієтах необхідно збільшити дозу карнітину—100,00 мг.
Кофермент L-карнітин міститься також в багатьох дитячих сумішах. Це ,наприклад, молочна суміш “ДЕТОЛАКТ”, яка не вимагає кип’ятіння, легко засвоюється, збагачена вітамінами; адаптована для годування дітей з перших днів життя. Суміш “ALSOY” від відомої швейцарської корпорації “NESTLE”, яка виготовлена на основі соєвого білкового ізоляту, містить оптимальну кількість L—карнітину. Призначена для дітей віком від 0 до 12 місяців, а також старших за віком дітей. Препарат “КАРДОНАТ” також містить L—карнітин. Він є ефективним в комплексному лікуванні хворих з інфарктом міокарда. Цей кардіометаболіт призначали 20 пацієнтам по 1 капсулі 3 рази на добу через 2-3 тижні після перенесеного інфаркту міокарда на фоні базисної терапії ішемічної хвороби серця. Лікування тривало 20 днів. Спостерігали покращення клінічного стану хворих, позитивну динаміку ЕКГ і підвищення скоротливої здатності міокарда лівого шлуночка. “КАРДОНАТ” рекомендовано приймати хворим після перенесеного інфаркту міокарда з профілактичною метою.
Лабораторії “VICHI”—знані у всьому світі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Коферментні властивості вітамінів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок