Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод

Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод

Назва:
Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,69 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод


ЗАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", розташований в місті Києві, займає одне з провідних місць серед фармацевтичних підприємств України і може бути прикладом вдалого проведення ринкових реформ в нашій державі.
Після приватизації державної частки майна колектив заводу поставив собі за мету - реконструювати завод і перетворити його в найсучасніше фармацевтичне підприємство, що повністю відповідає Європейським стандартам виробництва ліків (Належна Виробнича Практика - GMP).
В 2003 році Борщагівський хімфармзавод першим серед фармацевтичних підприємств України отримав Сертифікат, який засвідчує, що система забезпечення якості та технічний стан виробництва відповідають правилам Належної Виробничої Практики, правилам GMP ЄС, рекомендаціям PIC/S, враховує вимоги Всесвітньої Організації Охорони Здоров`я щодо продукції, яка призначена для торгівлі та дистрибуції в країнах походження а також для експорту. Проведено міжнародний аудит та одержані сертифікати аудиторської компанії "Сертифарм" (Франція) та Національний сертифікат Латвії, отримано Національні сертифікати України на дотримання правил GMP.
Нині Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод випускає більше 120 найменувань лікарських засобів із яких близько 50 раніше в країні не вироблялися.
На заводі виробляються препарати 10 фармако-терапевтичних груп, в тому числі повний спектр протитуберкульозних препаратів. Завод має потужності, які дають можливість повністю забезпечити потреби України для боротьби з епідемією туберкульозу.
Річна потужність підприємства з випуску таблеток складає близько 200 млн. упаковок №10, сиропів - 4 млн. упаковок, антибіотиків в капсулах - 15 млн.упаковок №10, стерильних антибіотиків - 14 млн. флаконів.
Частка Борщагівського хімфармзаводу серед вітчизняних виробників ліків за обсягами випуску лікарських засобів становить 8,3 %. За обсягами продаж продукції власного виробництва Борщагівський ХФЗ займає третє місце на фармацевтичному ринку України. Продукція заводу експортується до країн близького та далекого зарубіжжя, частка експорту в загальних обсягах продаж заводу становить 7,5%.
На підприємстві функціонують лабораторії: дослідно-впроваджувальна лабораторія, хімічна та біологічна лабораторія відділу технічного контролю якості та лабораторія екологічного контролю.
Дослідно-впроваджувальна лабораторія, колектив вчених якої спільно з спеціалізованими науково-дослідними інститутами України працює над створенням та впровадженням у виробництво нових препаратів. Вже готові та захищені патентами і свідоцтвами України такі вітчизняні "бренди", як "Вінборон", "АТФ-Лонг", "Корвітин", "Кратал" та інші.
Слід звернути увагу на новий оригінальний препарат Корвітин, на розробку і впровадження якого потрібно було 10 років.
Над створенням препарату Корвітин працювали вчені Інституту фізіології НАНУ, Інституту фармакології та токсикології АМНУ та Київська медична академія післядипломної освіти АМНУ. Головним координатором при доклінічному вивчені препарату був академік Мойбенко 0.0. - завідувач відділу Інституту фізіології ім.. Богомольця О.О. Значний внесок у створення технології виробництва препарату зробили також вчені та фахівці НВЦ "Борщагівський хімфармзавод".
Корвітин - оригінальний лікарський засіб за своїм складом та фармакологічними властивостями. Кілінічне вивчення препарату показало його широкий спектр терапевтичної дії і, зокрема, він був особливо ефективним при лікуванні інфаркту міокарда. Застосування препарату на початковій стадії цієї хвороби суттєво зменшує зону некрозу міокарда, прискорює лікувальний процес, сприяє швидкому одуженню хворих. Крім того, Корвітин, за клінічними даними, знайде широке застосування в хірургічній практиці і, насамперед, при операціях на черевній аорті та артеріях нижніх кінцівок.
Застосування Корвітину в схемах лікування інфаркту міокарда та при хірургічних операціях має значні фармако-економічні переваги перед відомими лікарськими засобами, що сприяє широкому його застосуванню.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок