Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Шкідливі звички у чоловіків

Шкідливі звички у чоловіків

Назва:
Шкідливі звички у чоловіків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,05 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Шкідливі звички у чоловіків


Чоловіки не плачуть – вони засмучуються. І значно більше страждають від стресів і серцево-судинних захворювань. Чоловіки у дев’ять разів чутливіші до болю, втричі більше п’ють і курять, але не люблять й не поспішають звертатися до лікарів, тому живуть менше, ніж жінки. Ця тенденція спостерігається у різних країнах світу, але в Україні вона особливо разюча. За даними статистики українок на 3,6 мільйона більше ніж їх партнерів. Як вказує заступник деректора інституту домографії та соціальних досліджень України Єлла Ліанова, і живуть вони на 12 років довше, ніж чоловіки тоді як у розвинених державах ця різниця становить 5-6 р. Ризик смерті у віці 20-24 р. серед чоловіків у 3,3 рази вищий, ніж серед жінок, а ймовірність загибелі у працездатному віці сягає 37 відсотків.
Перешопричина – пиятика!
У чому ж причина настільки різкого росту смертності серед чоловіків у розквіті сил? Цікаве дослідження провів директор Українського інформаційного центру з проблем алкоголю та наркотиків Костянтин Красовський. Він вказує, що зазвичай причину вбачають у погіршеній соціально-економічних умов, і їх поліпшення, мовляв, зменшить цю сумну статистику. Якщо порівняти з країнами ЄС, то там чоловіки вмирають в чотири рази менше, ніж в Україні. Але парадокс у тому, що, наприклад, в такій пострадянській країні, як Азербайджан, де соціальних проблем, не менше, ніж у нас, смертність чоловіків утричі менша. Статистичні дані свідчать, що найчастіше чоловіки гинуть від так званих зовнішніх факторів (нещасних випадків, отруєнь, самогубств, убивств 43 відсотки, серцево-судинних захворювань – 22 відсотки, інфекційних захворювань – 13 відсотків, недуг органів травлення – 12 відсотків, хвороб органів дихання – 5 відсотків, психічних і нервових захворювань – 6 відсотків. Вважається , що чоловіки стали частіше вмирати тому, що втратили сенс життя, стабільність. Яка була за радянської системи, але великий ріст саме отруєнь вибивається з цієї схеми. Очевидно, що смертність чоловіків буде більшою, ніж жінок, позаяк представники сильної статі традиційно вибирають небезпечніші професії (водії, пожежники, тощо). Але смерть від ДТП, падінь і утоплень часто стається в стадії алкогольного сп’яніння. Так само, як і загибель під час пожеж не пожежників. Половина всіх смертей на пожежах викликали банальною схемою «Випив – закусив – закусив – згорів». Алкоголічним чином ріс смертей від вбивств пояснюється не стільки розгулам криміналу, скільки банальними бійками людей на підпитку. Тай жінки частіше стають жертвами п’яних побутових скандалів а не спланованих злочинців. Костянтин Красовський порівнюючи нинішню смертність чоловіків з періодом чорнобильської антиалкогольної компанії наголошує: якщо ми не почнемо серйозно ставитися до проблеми алкоголю, і насамперед як до проблеми здоров’я населення всієї країни, люди середнього віку в Україні будуть вимирати ще більшими темпами.
Ще один ворог – холестерин
Доктор медичних наук, професор – кардіолог Юліан Кияк зазначає, що багато людей помирає раптово. Людина може з дому вийти практично здоровою, піти на роботу чи виїхати за місто і не повернутися. Співвідношення випадків раптової смерті між чоловіками і жінками 9 до 1. Тобто 9 чоловіків які раптово вмирають лише 1 жінка. У середньому віці раптову смерть спричиняє переважно ураження судин серця, так звана ішемічна його хвороба. Вона має різні форми залежно від ступеня звуження коронарних артерій. Перша форма – це раптова смерть, друга – стенокардія, третя інфаркт міокарда і четверта – аритмії. Знаний професор також вважає, що багато випадків смертні пов’язано з тим, що в Україні за останні роки вживання алкоголю збільшилося у 4 рази. Це лише за стандартом абстиненції, погане самопочуття після вживання горілки настільки важкий, що люди часом накладають на себе руки. Разом з тим, лише в кожному третьому випадку раптової смерті чоловіків винен алкоголь, 70 же відсотків чоловіків раптово йдуть з цього світу через тромбоз коронарних артерій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Шкідливі звички у чоловіків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок