Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> хронічний пієлонефрит РОЗПИТУВАННЯ ХВОРОГО (INTERROGATIО)

хронічний пієлонефрит РОЗПИТУВАННЯ ХВОРОГО (INTERROGATIО)

Назва:
хронічний пієлонефрит РОЗПИТУВАННЯ ХВОРОГО (INTERROGATIО)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,79 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Історія хвороби: хронічний пієлонефрит
РОЗПИТУВАННЯ ХВОРОГО (INTERROGATIО)
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ХВОРОГО (PRAEFATIO)
Прізвище, ім’я, по батькові: Вік: 23 роки
Стать: чоловіча
Місце роботи: не працює
Місце проживання: с. Петрики,
Дата госпіталізації: 30.01.2001.
Ким направлений: обл. поліклінікою
СКАРГИ ХВОРОГО (MOLESTIA AEGROTI, CUERELLAE AEGROTI)
Пред’являє скарги на сильні схваткоподібні болі в епігастрії не постійного характеру, а також голодні нічні болі, які проходять після прийняття їжі. Скарги на відрижку, печію, нудоту.
ІСТОРІЯ ЗАХВОРЮВАННЯ (ANAMNESIS MORBI)
Зі слів хворого дане захворювання почалось у 1998 році з печії та нудоти на які хворий не звертав уваги. Пізніше приєдналися голодні нічні та болі в епігастрії.
ІСТОРІЯ ЖИТТЯ (ANAMNESIS VITAE)
ОПИТУВАННЯ ПО СИСТЕМАХ ОРГАНІВ (STATUS PRAESENS SUBJECTIVUS)
Серцево-судинна система:
На болі в ділянці серця не скаржиться. Перебої в серці не турбують. Ядуха не турбує. Переміжна кульгавість не турбує.
Дихальна система:
Носове дихання вільне, без відчуття сухості в носі. Виділень немає, носових кровотеч – теж. Відчуття сухості в горлі і за грудиною немає. На кашель не скаржиться. Кровохаркання не спостерігав. Лихоманки, підвищеної пітливості не було.
Травна система:
Апетит – збережений. Спраги, слинотечі, сухості та гіркоти в роті нема. Смак збережений. Ковтання їжі не затруднене. Проходження твердої та рідкої їжі по стравоходу вільне. Скаржиться на болі в епігастрії, нудоту, відригування та печію. Акт дефекації самостійний, відходження газів вільне. Тенезмів не спостерігав. Стілець оформлений, звичайного кольору, без домішок крові, слизу та гнійних виділень. Свербіння та болі в ділянці заднього проходу не відмічає.
Органи сечовиділення:
Болей в ділянці попереку та над лобком не відмічається. Сечопуск вільний, 2-4 рази на добу в кількості 1,5-2 л. Сеча солом’яно-жовтого кольору, не мутна, звичного запаху. Мимовільного сечопуску не відмічав. На біль в ділянці геніталій хворий не скаржиться.
Ендокринна система:
Порушення росту і будови тіла, зміни ваги не відмічається. На зміни шкіри та волосяного покриву не скаржиться.
Локомоторний апарат:
Болей в м’язах та переміжної кульгавості не спостерігалось. Іноді після тривалої ходьби або фізичного навантаження хворий відчуває біль в суглобах ніг.
Нервова система та органи чуття:
Хворий повідомляє про періодичні головні болі в ділянці потилиці, шуму вухах, рідко запаморочення, що пов’язує з підвищенним тиском. Втрати свідомості заперчує. Сон рівний, глибокий. Працездатність дещо знижена. Корчі, парестезії не пригадує. Характер спокійний, врівноважений. Пам’ять хороша. Слух, нюх та смак, тактильна чутливість збережена. Помітного погіршення зору поки що не відмічає.
ІСТОРІЯ ЖИТТЯ ХВОРОГО (ANAMNESIS VITAE)
Народився у 1978 році в Тернопільській області. Соціально-побутові умови дитинства оцінив як задовільні. Освіта середня спеціальна. Не працює.
На туберкульоз, хворобу Боткіна та сифіліс не хворів. Алергії на ліки хворий не має, непереносимості – теж. Оперативних втручань не було. Препаратів крові та кровозамінників хворому не переливали.
ОБ’ЄКТИВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ХВОРОГО (STATUS PRAESENS OBJECTIVUS)
2.1 ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД (INSPECTIO)
Загальний стан хворого помірно важкий
Свідомість ясна
Положення в ліжку активне
Вираз обличчя спокійний
Тілобудова нормостенічна
Зріст – 170 см
Вага – 65 кг
t тіла – 36.2С
Шкіра:
бліда, суха, еластична. Висипки та новоутворів на шкірі не виявлено. Волосяний покрив розвинутий по чоловічому типу. Нігті незмінені.
Слизові оболонки:
Слизова рота – рожева, без висипок та виразок. Ясна – рожево-червоного кольору, тверді, не кровоточать. Язик обкладений.
Підшкірна жирова клітковина:
Лімфатичні вузли:
пальпуються потиличні, завушні, латерально-шийні, аксілярні - поодинокі, розміром 0,3-0,5 см, нещільні, рухомі, неспаяні з іншими вузлами та оточуючими тканинами. Шкіра над ними незмінена.
М’язи
добре розвинені, тонус в нормі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: хронічний пієлонефрит РОЗПИТУВАННЯ ХВОРОГО (INTERROGATIО)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок