Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Безкоштовно реферат скачати: Очні краплі та розчини

Загрузка...

Очні краплі та розчини / сторінка 9

Назва:
Очні краплі та розчини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,67 KB
Завантажень:
197
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Ця обставина буде сприяти встановленню більш низьких цін на відповідну продукцію, що підвищить економічну доступність офтальмологічних ЛЗ і поліпшить медикаментозне забезпечення населення.
Висновки
первинна упаковка очних крапель є не тільки контейнером для збереження і забезпечення якості препарату, але й визначає особливості технологічного процесу його виробництва та ціну.
як показали проведені дослідження виробництво очних крапель у полімерній упаковці є економічно більш вигідним у порівнянні з виробництвом в упаковці зі скла.
У результаті проведених розрахунків установлено, що витрати виробництва очних крапель у полімерній упаковці у середньому в 1,53- 1,57 рази нижче у порівнянні з виробництвом у скляних флаконах (у залежності від умов виробництва: асептика чи стерилізація флаконів з розчином).
Індекс цін на очні краплі у скляній і полімерній упаковці на українському ринку знаходиться в діапазоні від 1,0 до 1,3 у залежності від препарату і підприємства-виробника.
6. Концентровані розчини для готування очних крапель. Умови приготування
Якщо сухі ЛР прописані в кількості менше 0,05 г, то використовують, їх концентровані розчини.
У цьому випадку розраховані кількості концентрованих розчинів і води відмірюють у флакон для відпуску, дотримуючи умов асептики.
Rp.: Riboflavini 0,001
Acidi ascorbinici 0,02
Kalii iodide 0,3
Sol. Acidi borici 2% 10 ml
Misce. Da. Signa. По 2 краплі 2 рази в день в обидва ока.
Розчин є гіпертонічним за рахунок виписаних кількостей калію йодиду і кислоти борної. Всі інградієнти використовують у вигляді стерильних концентрованих розчинів.
У стерильний флакон для відпуску відмірюють 3,3 мл стерильної води для ін’єкцій,5 мл 0,02% розчину рибофлавіну в комбінації з кислотою борною 4% 0,2 мл 10% розчину кислоти аскорбінової, 1,5 мл 20% розчину калію йодиду. Розчин контролюють на відсутність механічних включень і закупорюють під обкатку.
7. Технологія очних крапель
Усі ЛФ для лікування очних захворювань готують в асептичних умовах з дотриманням вимог діючих НТД стосовно санітарного режиму в аптеках. Та оскільки асептичні умови виготовлення не забезпечують повної стерильності ліків, очні краплі і примочки з термостабільними речовинами підлягають стерилізації.
Велике значення для очних крапель має дотримання точності концентрації розчинених речовин. Ці вимоги виникають у зв’язку з тим, що очні краплі прописуються в невеликих кількостях.
При виготовлення очних, і головним чином при фільтруванні, відбуваються значні втрати речовини за рахунок адсорбції його на фільтруючих матеріалах, а також за рахунок розведення вихідних розчинів при фільтруванні їх через паперові фільтри, попередньо промиті водою.
Для того, щоб максимально зменшити втрату ЛР при виготовленні очних крапель, використовують наступні технологічні прийоми.
ЛР, добре розчинну у воді, розчиняють в частині (половинній кількості) розчинника і фільтрують розчин у флакон для відпуску через промитий стерильною водою для ін’єкцій складчастий фільтр і вату, а потім фільтр промивають тією кількістю розчинника, що залишилась. Наприклад:
Rp.: Solutionis Pylocarpini hydrochloridi 1% 10 ml
Natrii chloridi g.s.,
ut fiat solution isotonica
Da. Signa. По 2 краплі в обидва ока.
Очні краплі з добре розчинною у воді ЛР списку А.
Спочатку роблять розрахунки, необхідні для проведення ізотонування зазначеного в прописі розчину.
По таблиці визначають ізотонічний еквівалент пілокарпіну гідро хлориду по натрію хлориду, що дорівнює 0,22.
Далі знаходять кількість натрію хлориду, еквівалентну 0,1 г пілокарпіну гідро хлориду:
1,0 п.г. - 0,22 NaCl
0,1 п.г.-0,022 NaCl
на 10 мл розчину необхідно натрію хлориду – 0,09 г
визначають кількість натрію хлориду, необхідну для Ізотонування 1% розчину пілокарпіну гідро хлориду: 0,09-0,022=0,068=0,07 г
виготовлення здійснюють в асептичній кімнаті чи боксі. Відмірюють 10 мл води для ін’єкцій. У стерильній сухій підставці в половинній кількості (5 мл) води для ін’єкцій розчиняють 0,1 г пілокарпіну гідро хлориду і 0,07 г натрію хлориду.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Очні краплі та розчини

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок