Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> „Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel”.”

„Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel”.”

Назва:
„Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel”.”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,01 KB
Завантажень:
248
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
„Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel”.”


План.
Історія розвитку і основні положення гомотоксології (гомеопатії).
Історія розвитку фірми „-Heel”.
Розвиток гомеопатії в Україні.
4. Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”, які зареєстровані МОЗ України.


1. Історія розвитку і основні положення гомеопатії ( гомотоксології).
„Настане день, коли я побудую
міст між гомеопатією і
основною медициною”.
Ганс-Генріх Рекевег
Ще Гіппократ писав про три принципи терапії: подібність, тотожність, проти подібність. Принцип подібності згадував і Парацельс. Останні два принципи широко використовуються в сучасній медицині. Принцип подібності розвинув (ввів) Ганеман в своїх дослідженнях, таким чином став основоположником класичної гомеопатії. В результаті сформувались два напрямки лікування – аллопатичне ( яке зараз підтримується офіційною медициною) і гомеопатичне.
Із всієї різноманітності різних терапевтичних напрямків сьогодні особливий інтерес представляє вчення німецького лікаря-гомеопата Ганса-Генріха Рекевега про гомотоксини – гомотоксикологія.
Гомотоксини – токсичні речовини екзогенного (токсини вірусів, бактерій, найпростіших, грибків, важкі метали, пестициди, різні алопатичні препарати), ендогенного (продукти розпаду пошкоджених власних тканин, метаболіти в надлишковій кількості) походження, які в організмі людини викликають активацію великої захисної системи. До гомотоксинів можна також віднести: психічні (стрес), фізичні ( електромагнітні поля, високий радіаційний фон), біологічні ( навколишнє середовище, харчування) фактори, які негативно впливають на процеси саморегуляції організму і можуть викликати гомо токсикоз.
Ганс-Генріх Рекевег народився 9 травня 1905р. в Герфорді (Німеччина). Ще в роки навчання в університеті він почав проводити токсикологічні і фармакологічні досліди. Вивчаючи на собі дію препаратів. В результаті він зробив висновок, що захворювання протікають, підчиняючись певним закономірностям і не ізольовано один від іншого, а в тісному взаємозв’язку (всі захворювання являються дією попереднього і готують грунт для розвитку наступного). Тому для їх лікування потрібен одночасний вплив на всі механізми, які підтримують захворювання. Таке можливе тільки при використанні одночасно декількох ЛЗ. Ці домисли привели до перших спроб створити власні комплексні препарати в сучасних ЛФ. В якості сировини Рекевег використовував компоненти рослинного, мінерального, тваринного походження, а також каталізатори, вітаміни, токсини, ембріональні тканини здорових тварин. Препарати він виготовляв використовуючи в лікуванні дуже малі дози діючих речовин, отримати нові фармакологічні можливості лікувального впливу, і в той же час безпечну терапію, зберігши при цьому цілісний підхід до лікування хворого.
2.Розвиток фірми „-Heel”.
Фірма „-Heel” (Хеель) була заснована доктором (лікарем) Гансом- Генріхом Рекевегом в 1936р. в Берліні. Назва „-Heel” створюється із перших букв відомого латинського вислову „ Herba est ex luce”, що означає „Рослина черпає життєву силу із світла”. Першою продукцією, випущеною фірмою, були 26 комплесних антигомотоксичних п-тів (АГТП) в формі крапель, серед яких були Ангін-Хеель С, Траумель С, Грипп-Хеель, Клімакт-Хеель і таблетки Енгістол.
Протягом 15 років клінічної практики з використанням нових комплексних п-тів остаточно сформувались погляди Рекевега на гомо токсикоз, як закономірний розвиток хвороби. Медична громадськість Німеччини була ознайомлена з вченням про гомо токсини – гомо токсикологією др.. Г.-Г. Рекевега в 1948р. в Тріберзі на першому научному симпозіумі по гомо токсикології. Інтерес до нового виду терапії був настільки великий, що через пару років була заснована Міжнародна організація гомо токсикології і антигомотоксичної медицини. Було також засновано видавництво „Aurelia – Verlag” („Аврелія”), яке видає літературу про гомо токсикологію і антигомотоксичні п-ти, а також журнал „Homotoxin – Journal”, який трансформувався в результаті в „ Biologische Medizin” („Біологічна медицина”).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: „Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel”.”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок