Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> реферат: Лікування пульпіту постійних зубів у дітей

Загрузка...

Лікування пульпіту постійних зубів у дітей / сторінка 2

Назва:
Лікування пульпіту постійних зубів у дітей
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,33 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Це забезпечить безперервність формування кореня і збереже здоров'я тканин, що оточують зуб.
У дітей більш старшого віку, лікування пульпіту в постійному зубі з сформованим корінням, проводиться із застосуванням анестезії, рентгенологічного і електрометрії визначення довжини кореневих каналів, хіміко-механічного препарування системи кореневих каналів коріння; пломбування гутаперчею.
Наслідки пульпіту
У перші декілька днів після пульпіту можливий біль при тому, що накушує на зуб. Через деякий час зуб може зміниться в кольорі.
Зазвичай зуби уражені пульпітом мають досить великі каріозні порожнини, що іноді сприяє їх розколу, в незалежності є в зубах пломба чи ні, що вимушує ставити на них коронку.
Показання до застосування: хронічний фіброзний пульпіт молочних моляров|.
Протипоказання: некроз пульпи.
Пульпотомія проводиться з використанням препаратів на основі формокрезола|. «Крезацин», що випускається фірмою  PD| (Франція), або препаратом на основі глутаральдегида| «Ендожі № 3», Владміва  (Росія).
Дані препарати надають антисептичну дію на пульпу, купірують запальну реакцію пульпи і дозволяють зберегти молочний зуб до фізіологічної зміни.
Методика застосування:
1. Знеболення
2. Накладення коффердама
3. Препарування каріозної порожнини
4. Ампутація коронкової пульпи
5. Висушування стерильним ватяним тампоном для зменшення кровоточивості і огляду кукси пульпи
6. Нанесення на гирла кореневих каналів  одного з препаратів за допомогою ватяного тампона на 5 мин. На куксу пульпи накладається цинкоксид-| эвгенольная| паста, ізолююча прокладка, пломба.
Помилки і ускладнення при діагностиці і лікуванні пульпітів у дітей
Помилки в лікуванні і постановці діагнозу пов'язані з недостатнім збором анамнезу, неправильною оцінкою ознак і ступеня поширеності запалення пульпи, недооцінкою больового симптому. Вони можуть виникати також при недостатньому обгрунтуванні свідчень і протипоказань до лікування зубів з пульпітом біологічним і методом вітальної ампутації коронкової пульпи, недообліку своєрідності перебігу гострого загального пульпіту і реакції навколишніх м'яких тканин у маленьких дітей.
Багато неприємностей пов'язано з миш'яковистою пастою. Якщо тимчасова пов'язка накладена нещільно, то миш'яковиста паста, що просочилася в навколишні тканини, може викликати некроз слизистої оболонки ясен, щоки, мови. При тривалому зіткненні її з тканинами можливі некроз і секвестрація частини альвеоли. Із-за передозування або тривалого перебування миш'яковистої пасти в каріозній порожнині розвивається гострий миш'яковистий періодонтіт. У дітей дифузія її відбувається швидше із-за анатомічних особливостей тимчасових зубів.
Частою помилкою при лікуванні тимчасових зубів є перфорація дна порожнини зуба, коли не враховуються анатомічні особливості будови твердих тканин і пульпи тимчасових зубів.
Часто із-за діагностичної помилки при хронічному гангренозному пульпіті із значним некрозом пульпи лікування тимчасових моляров| проводять методом девитальной| ампутації. Нерідко розкриття порожнини тимчасового моляра проводять не повністю. З метою скорочення відвідин лікування проводять не в 3, а в 2 відвідини. В результаті цих лікарських помилок некротизована пульпа в кореневих каналах не встигає достатньо муміфікуватися під дією импрегнационных| засобів, і поступово безболісно розвивається хронічний періодонтіт. Невчасне і неправильне лікування дітей з гострим і хронічним пульпітом може привести до швидкого переходу одонтогенного запального процесу в наступну стадію: періодонтіт, гнійний періостит, гострий остеомієліт.
На закінчення слід зазначити, що зростання ускладнених форм карієсу в даний час серед дитячого населення — одна і ч актуальних проблем сучасної дитячої стоматології, що багато в чому пов'язане з відсутністю або недостатньо своєчасним проведенням профілактичних оглядів і санації порожнини рота у дітей всіх вікових груп, а також неповною діагностикою різних форм захворювання і недостатньо грамотним вибором методів лікування.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Лікування пульпіту постійних зубів у дітей

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок