Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Мистецтво спілкування з клієнтом

Мистецтво спілкування з клієнтом

Назва:
Мистецтво спілкування з клієнтом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,02 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Мистецтво спілкування з клієнтом


Кінець XX і початок XXI сторіччя ознаменувалися стрімким розвитком косметичних послуг в усьому світі. Відкриваються де-сятки і сотні нових салонів краси, клінік естетичної медицини. Проте багато косметичних салонів зазнали краху через нерозумін-ня менталітету своєї клієнтури.
Основними чинниками, які визначають успіх роботи салону краси, є:—
особистісні якості персоналу;—
використовувані в роботі косметичні засоби;—
рівень професійної кваліфікації фахівців;—
можливість придбати косметичні засоби в салоні;—
інтер'єр салону;—
спектр надаваних послуг;—
загальний рівень цін.
Такий порядок пріоритетів визначено на підставі статистич-них досліджень, проведених фірмою ACNielsen у московських са-лонах краси.
Для косметика обов'язковими є акуратна зачіска і доглянуті руки, а також привітність, усмішка, уміння давати професійні по-ради.
Щодо розмов на особисті теми, то в 38% випадків опитані клі-єнти вважали їх неприпустимими під час обслуговування; у 18% випадків опитані не схвалювали звертання до них на ім'я.
Найчастіше все вирішується у перші ж хвилини контакту. Ві-таючись, усміхайтеся, при цьому дивіться на клієнта. Погляд — це своєрідний дотик на відстані, він впливає з не меншою силою, ніж жест. Не можна говорити: «Здрастуйте», повернувшись до людини спиною чи занурившись у заповнення паперів.
Кожна людина вимагає індивідуального підходу щодо вирі-шення її персональних косметичних проблем. На практиці ми часто стикаємося з тим, що різним людям призначаються ті самі процедури; новинки багатьох косметичних лабораторій рекомен-дуються всім підряд. У результаті клієнти почувають себе ошука-ними. Унікальність кожного клієнта салону визначається на осно-ві діагностики, яка базується на розумінні конституціональних чи морфологічних особливостей.
Існують чотири конституціональних і морфологічних типи:
1) сангвінічний;
2) флегматичний;
3) холеричний;
4) нервовий.
Дослідженнями встановлено, що в людей різних конституціо-нальних типів по-різному змінюється зовнішність. Це пов'язано з інтенсивністю кровообігу, травлення, лімфообігу, активністю нер-вової системи, імунним захистом, регенерацією клітин і тканин.
Сангвініки — досить повні люди, з розвинутою мускулатурою, середні на зріст, силует не занадто витягнутий. Тип «пишної кра-суні». Обличчя має форму, наближену до шестикутника, середня частина якого (рівень скронь і вилиць) помітно домінує. Колір шкіри обличчя — від рожевого до червонуватого, що є результа-том посиленої діяльності серцево-судинної системи, інтенсивної циркуляції крові в капілярах. Плечі — широкі, ледь похилі, груд-на клітка — розвинута. Талія не виражена через повноту. Ноги повні, зап'ястя, коліна і щиколотки — досить масивні. Про таку фігуру говорять — «міцно збита».
Посилена циркуляція крові в судинах призводить до хисткої фізіологічної рівноваги шкіри, водно-жирова плівка має тенден-цію до набування лужної реакції. Через це шкіра реагує на най-менший зовнішній вплив (подразнення, почервоніння, свербіж, запалення), тобто наявні всі ознаки чутливої шкіри. Ще одна ха-рактерна риса — підвищена пітливість.
У психологічному плані жінку-сангвініка можна віднести до активного типу, її реакції найвищою мірою емоційні. Вона живе почуттями, що надмірно впливають на її фізіологічний та психіч-ний стан.
При спілкуванні з такою клієнткою косметикові слід обрати відповідну тактику вмовляння, переконання з тим, щоб втримати її як постійну клієнтку. Дуже важливо враховувати той факт, що вимоги сангвініка мають імпульсивний характер: вони зумовлені бажаннями і захопленнями даної хвилини. Така клієнтка надзви-чайно швидко «загоряється» тією чи іншою новою процедурою, досить лише емоційно «завести» її. Потрібно тільки пам'ятати, що вона може так само раптово розчаруватися і втратити будь-який інтерес до цієї процедури. Емоції, почуття, бажання у сангвініків весь час змінюються, тому їх треба постійно «підштовхувати», не давати «збитися з курсу».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Мистецтво спілкування з клієнтом

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок