Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Біорезонансна стимуляція організму людини як альтернатива застосування хімічних лікувальних засобів

Біорезонансна стимуляція організму людини як альтернатива застосування хімічних лікувальних засобів

Назва:
Біорезонансна стимуляція організму людини як альтернатива застосування хімічних лікувальних засобів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,19 KB
Завантажень:
177
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
УДК 504.75:615.85 Грищенко Г.В.
Біорезонансна стимуляція організму людини як альтернатива застосування хімічних лікувальних засобів
Спеціалісти вважають, що рівень здоров'я людини залежить на 20-30% від стану навколишнього середовища, на 10% - від рівня медичного обслуговування, останні 45-60% - від спадкових факторів та власного енергетичного стану організму.
Власний енергетичний стан організму, а також різнобічна система імунних та гормональних процесів підтримується на певному рівні власною інформаційно-керівною системою організму в певному частотному ритмі.
В організмі людини поряд з добре вивченою нейроендокринною системою діє ще одна інформаційно-керуюча система з центральним водієм ритму, яка реалізує частотний принцип системи саморегуляції [4].
Таким чином, між часово-просторовою структурою та функціонуванням будь-якого людського організму існує стійкий зв'язок, а біологічна упорядкованість є одночасно як структурною, так і функціональною. В цих умовах багаторівневий частотний ритм є тим зв'язуючим елементом, який синхронізує і керує усіма фізіологічними процесами, які виникають у живому організмі.
Розглядаючи будь-який живий організм як цілісну, багаторівневу саморегулюючу систему, теорія біорезонансної стимуляції (БРС) базується на існуванні у кожному організмі багатоступінчастої системи власних біологічних ритмів, які активно беруть участь в управлінні процесів системогенезу.
Відкриття конкретного біоритмологічного механізму управління процесами життєдіяльності будувалися на уявленні будь-якого біологічного організму як багаторівневої коливальної системи, яка підтримує власну самоорганізацію за рахунок трансформації потоків зовнішньої та внутрішньої енергії.
Згідно з вищесказаним будь-який патологічний стан організму, який ми відчуваємо як хворобу, розглядається як внутрішня перебудова його біоритмічних та енергетичних параметрів, які приводять до зміни амплітудно-частотних і фахових характеристик усього ієрархічно зв'язаного функціонального ланцюга власних біоритмів.
Медична екологія вже стала повноправним розділом загальної екології. Україна в останні роки стала звалищем фармацевтичного непотребу. До нас експортують ліки, які не відповідають екологічним європейським стандартам, і тому там не використовуються.
Ось чому використання у лікувальній практиці фізіотерапевтичних апаратів стає дедалі перспективнішим у плані відновлення життєвого потенціалу людини.
Нова розробка вітчизняних вчених - апарат біорезонансної стимуляції БРС-2М, пройшовши успішну апробацію МОЗ України в 1994 р., передбачає використання біоритмологічних властивостей організму для отримання принципово нового автоколивального режиму із зовнішнім джерелом акустичної енергії, яка призводить до активізації власного біоритму тканини і організму [3]. По суті відбувається пряма трансформація зовнішньої енергії в біологічну активність тканин організму з повним збереженням їх функціональної направленості, що у свою чергу приводить до резервного накопичення власної внутрішньої енергії АТФ-фазного комплексу і швидкому відновленні порушених функцій.
Використання методу БРС на ранніх етапах реабілітації хворих при ушкодженні кісток верхніх кінцівок дало змогу на 12% прискорити строки зрощення переломів, зменшити больовий синдром та ускладнень [2].
Позитивні результати одержані при використанні цього апарату в реабілітації хворих з цереброваскулярною патологією [1].
Хронічний обструктивний бронхіт є одним з ускладнень, які найчастіше виникають у хворих хронічними неспецифічними захворюваннями легенів. Застосування біорезонансної стимуляції у 15 хворих на неспецифічний хронічний бронхіт в умовах системного лікування у санаторію- профілакторію "Парус" дає можливість зробити власні висновки стосовно ефективності даної методи.
Щоденний вібромасаж проекцій бронхів апаратом БРС-2М на протязі 10 хв. строком 10-12 днів викликав позитивні зміни у стані здоров'я пацієнтів. У 87% хворих припинився кашель та кількість мокроти, у 92% припинилося вислуховування сухих та вологих хрипів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Біорезонансна стимуляція організму людини як альтернатива застосування хімічних лікувальних засобів

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок