Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Лікування спадкових хвороб людини

Загрузка...

Лікування спадкових хвороб людини

Назва:
Лікування спадкових хвороб людини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,95 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
На тему:
Лікування спадкових хвороб людини.


Нестача фолієвої кислоти як причина вроджених вад серця та набутих захворювань серцево-судинної системи
Оскільки головним в механізмі пошкоджень при недостачі фолатів є підвищення рівню гомоцистеїну в плазмі крові, головна увага була приділена дослідженням рівня цієї речовини при різних захворюваннях серцево-судинної системи (ССС) [7].
В І995 р. в Англії було проведене перехресне обстеження 1041 особи похилого віку з атеросклерозом сонних артерій [10]. Дослідження показали, що висока концентрація гомоцистеїну і низькі концентрації фолату в плазмі пов'язані з підвищенням ризику стенозу позачерепного відділу сонних артерій у цих людей.
Встановлено [20], що навіть незначне підвищення рівня загального гомоцистеїну (зГЦС — узагальнена назва гомоцистеїну, гомоцистеїнової частки окислювальних дисульфідів та цистеїн-гомоцистеїну) може провокувати зростання ризику судинних захворювань, в тому числі тромбозу та атеросклерозу. Підвищений рівень зГЦС часто спостерігається у осіб з атеросклеротичними захворюваннями коронарних, мозкових та периферійних судин. Атеросклеротичні прояви пов'язані з гіпергомоциcтинемією і можуть бути зменшені вживанням значних доз синтетичної ФК.
При обстеженні 587 осіб з коронарною хворобою серця вявлено чіткий зв'язок між рівнем зГЦС плазми крові і загальною смертністю. Серед осіб з низьким рівнем зГЦС померло 3,8а серед осіб з високим рівнем — 24,7[47]. Зроблено висновок, що рівень зГЦС в плазмі — основна причина смертності серед осіб з ураженням коронарних артерій.
Вживання 0,8 мг ФК разом з полівітамінами значно знизило кількість вроджених вад серця при обстеженні 2471 жінки, які мали В анамнезі дітей з вадами розвитку [16].
В Китаї при обстеженні 3318 жінок показано, що добавка мультивітамінів з ФК та мінерального комплексу значно знижує смертність від інсульту та високого рівня гіпертензії [35].
В Угорщині обстежено 2741 жінку, які мали в анамнезі дітей з вродженими вадами розвитку (ВВР) і перед повторною вагітністю одержували мультивітамінну добавку з 0,8 мг ФК [16]. Контролем слугували група з 2381 жінки, які одержували інший препарат. Мультивітамінний комплекс значно знизив частоту розвитку вад серця, особливо дефектів міжшлуночкової перегородки, та сечовивідних шляхів: в першій групі їх частота становила 20,6 на 1000 новороджених, в другій — 40,6/1000.
У 79 жінок, молодших 45 років, які перенесли інфаркт міокарду (ІМ), збирали анамнез і проводили аналіз крові на гомоцистеїн та фолати [39]. Як контроль були обстежені 386 жінок з штату Вашінгтон, які не мали ІМ. Одержані дані показали, що високий рівень в плазмі зГЦС і низький рівень фолату є факторами ризику для молодих жінок відносно ІМ. Робиться також висновок, що хоча гомозиготність по гену ЖТГФР пов'язана з підвищенням в плазмі зГЦС і низьким рівнем фолату, ця генетична характеристика не є основним фактором ризику ІМ.
Перевірявся вплив 3-тижневого вживання 1 та 2 мг добавок ФК на рівень зГЦС у хворих на коронарну хворобу серця (КХС), і здорових, які також перевірялись на мутацію С677Т МТГФР [59]. Обидві дози ФК знижували рівень зГДС незалежно від статі, віку, наявності КХС, індексу маси тіла, паління, концентрації креатину плазми крові.
У 207 жінок (181 — прееклампсія, 26 — вади розвитку плода) вивчали ревень гомоцистеїну [22, 46]. 32 жінки з першої групи та 5 з другої, які мали підвищений рівень гомоцистеїну, протягом 10 тижнів вживали ФК в дозі 5 мг/день і вітамін В6 (250 мг/день) Рівень гомоцистеїну знизився з 16,6 мкмоль/л до 6,1 мкмоль/л. На основі цього робиться висновок, що ФК і вітамін В6, знижуючи рівень гомоцистеїну, попереджують судинні хвороби та ДНТ.
Велике за обсягом дослідження надходження ФК і вітаміну В6 80082 жінок без кардіоваскулярних захворювань, раку та діабету було проведено у США [25]. Протягом 14 років зафіксовано 658 несмертельних та 281 смертельних коронарних захворювань серця. Аналіз одержаних даних підтвердив, що вживання ФК і вітаміну В6 може бути дуже важливим для попередження ІМ.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Лікування спадкових хвороб людини

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок