Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Вправи для ранкової гімнастики, які сприяють загальному розвитку. Народні методи лікування

Вправи для ранкової гімнастики, які сприяють загальному розвитку. Народні методи лікування

Назва:
Вправи для ранкової гімнастики, які сприяють загальному розвитку. Народні методи лікування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,64 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Вправи для ранкової гімнастики, які сприяють загальному розвитку. Народні методи лікування


Стійка ноги широко розставлені, ступні паралельні.
Ходьба на місці на носках, високо піднімаючи зігнуту ногу, зберігаючи пряме положення тулуба. Дихання рівномірне. Тривалість 30 — 40 с.
Стійка ноги нарізно, руки в сторони. Праву руку — догори, ліву — донизу, дістати різнойменні лопатки, повернутися у в.п.
Сидячи на підлозі, нахилитися уперед, руками торкнутися носків.
Стоячи на колінах, сідати на п'яти та підніматися.
Лежачи на животі, піднімати ноги та руки.
Нахили вперед та в сторони.
Присідання.
Почергове згинання та розгинання ніг, сидячи на підлозі.
Почергове згинання, піднімання та опускання ніг, лежачи на спині.
Сидячи, піднімати та опускати руки, повертатися праворуч та ліворуч, нахиля-тися вперед та випрямлятися.
Музика дивовижно впливає на психіку людини. Вона здатна і розвеселити, і зас-мутити. Такий вплив музики люди помітили здавна. У Давній Греції за допомогою музики вояків готували до бою. Видатний російський полководець О.В.Суворов уперше запровадив в армії полкові оркестри. Найбільше збуджує емоції людини ритмічна музика. Під ЇЇ впливом активізуються фізіологічні та психічні функції орга-нізму: змінюється частота серцевих скорочень, підвищуються тонус кровоносних су-дин, обмін речовин, активність органів чуття. Внаслідок цього загострюється сприй-няття навколишнього світу, підвищується настрій, зростає працездатність. Це, в свою чергу, створює умови для кращого опанування ритму музики.
Плавним мелодіям відповідають плавні рухи, уривчастим звукам — уривчасті, різкі рухи.
Під час плавної музики рухи стають економнішими, виконуються автоматично, усуваються зайві рухи. Розслаблення та напруження чергуються найоптимальніше.
У дошкільному та молодшому шкільному віці головну увагу слід приділяти узгодженню рухів, відчуттю ритму, сприяти виробленню звички виконувати вправи під музику та домагатися вільного виконання рухів.
Треба привчати дитину рухатися розкуто, фантазувати, творчо відповідати руха-ми на музику. Під час гри з дитиною можна спрямувати її уяву у потрібному на-прямку.
Навіть вправи для дихання можна проводити у формі гри: "гасити свічки", "зігрівати руки, що змерзли на морозі," "продувати прогалинки у замерзлому вікні" тощо.
У шкільному віці рекомендують вправи, що розвивають спритність, гнучкість, пла-стичність рухів. Хлопцям рекомендують вправи для розвитку сили, витривалості, координації рухів, які проводять під відповідну музику.
Для багатьох ідеалом жіночої краси є Мадонна Бенуа Леонардо да Вінчі . Образ Мадонни дає уявлення про фізично та духовно гармонійну жінку. Граціозність — втілення жіночої краси. Уміння легко та вишукано рухатися, стрункість та пластичність постави роблять дівчину привабливою.
Дівчатам корисні вправи для розвитку легкості та пластичності рухів. їм потрібні також вправи для зміцнення черевних м'язів, які перешкоджають відкладанню жиру та розтягненню стінок живота, вправи, які зміцнюють м'язи тазового дна, поліпшують кровообіг у ділянці таза, залучають до роботи м'язи, що оточують кульшові суглоби (біг, ходьба широким кроком, колові рухи ніг, присідання, піднімання тіла з положен-ня лежачи на спині, сидячи, спираючись на руки тощо).
Дівчатам доцільно включати в комплекс вправи з гумовими або тенісними м'я-чами, гімнастичною палицею, скакалкою. Особливо треба виділити вправи зі скакал-кою. У багатьох випадках скакалку можна вважати ідеальним засобом тренування в домашніх умовах. Вона дає не лише такий ефект, як, наприклад, біг на місці, але й навантаження для м'язів рук, усієї верхньої частини тіла. Це допомагає поліпшити зовнішність дівчини, надати виразності її фігурі.
Мал. 31. Вправи для тренування м'язів шиї та плечового пояса
Мал. 32. Вправи для тренування м'язів рук та грудної клітки
Стрибки зі скакалкою сприятливо впливають на органи кровообігу та дихання, вони є чудовим засобом зміцнення суглобів та м'язів ніг. За своїм характером найбільш відповідає рухам із скакалкою музика польки та галопу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Вправи для ранкової гімнастики, які сприяють загальному розвитку. Народні методи лікування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок