Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Грижа

Грижа

Назва:
Грижа
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,75 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
В зв’язку з тим, що органи черевної порожнини частково заповнюють певні відділи порожнини грудної клітки, вони створюють тиск на легеневу тканину й 7?? Аплазію останньої.
Розрізняють такі ступені аплазії:
І ступінь – близько 27 %
ІІ ступінь – близько 42 %;
ІІІ ступінь – 31% випадків.
Клініка.
В залежності від розмірів грижевих воріт, її локалізації, характеру і величини ??? органів черевної порожнини виникає ряд характерних симптомів :
наростання асфікцій – тобто проявляється прогресивно наростаюча дихальна недостатність, яка характеризується непомітним характером, виникає у вигляді нападів, які виникають при вживанні їжі чи плачем дитини. Можуть спостерігатись напади кашлю і задишки.
Розлади серцевої діяльності внаслідок зміцнення серця – проявляється ціанозом, прискорення пульсу.
Порушення діяльності збоку травної системи, що проявляється блюванням, утрудненим ковтанням. Кишечник і шлунок заповнені газами та рідиною . Живіт запалий та човноподібний.
Із даних об’єктивного дослідження виявляється:
- ???- зміцнення серця в бік протилежний отвору діафрагмі , ??? ??? ??? звичкою над ділянкою утворення грижі.
аскультативно – відсутність чи ослаблення дихання під час уважних повторних прослуховувань визначити перистальтичні кишкові шуми.
У дітей старше одного року – проявляється виражена асиметрія грудної клітки, з ??? половини грудної клітки з боку грижі. У разі езофальних гриж іноді відзначається сутулість та кіфоз у нижньогрудному відділі хребта.
Особливості ефофальних гриж, те що вони супроводжуються витисненням ??? ??? анемії, в наслідок постійного травмування в ділянці грижових воріт з виникненням виразок стравоходу і шлунку, через що виникає блювота кавовою гущою і ??? випорожнення. Старші діти скаржуться на біль і бурчання після їди.
Передні діафрагмальні грижі діагностуються лише з віком. У разі виявлення спостерігаються деформації фузної клітки, нижня частина якої виступає у вигляді кільця. Провідним симптомом у дітей є больовий внаслідок переміщення ??? кишечника і їх часткового защемлення.
Діагностика.
Хоча діагностика досить складна, але вирішальне значення має рентгенологічне дослідження з використанням контрастних речовин.
Rtg – дослідження проводять в вертикальному положенні. Виявляється зміна положення серця в протилежний бік, наявність заповнення газом ??? кишечника, у грудній порожнині і відсутністю у черевній порожнині . Для рентгенологічного дослідження використовують ???, що вводять в шлунок через зонд, при цьому не забираючи зонд роблять рентгенограму. Повторну рентгенограму роблять повторно через 2 год, щоб контраст заповнив тонкий кишечник, який заповнює грудну клітку.
діагностика слід проводити з іншими захворюваннями із схожими симптомами
набрякові-
Лобарною емфіземою
Кісти легень

Завантажити цю роботу безкоштовно

Реферат на тему: Грижа

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок