Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби по ендокринології

Історія хвороби по ендокринології

Назва:
Історія хвороби по ендокринології
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,45 KB
Завантажень:
1133
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ

МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ім. М.І. ПИРОГОВА

КАФЕДРА ЕНДОКРИНОЛОГІЇ

Зав. кафедрою: доц. Власенко М.О.

Асистент: доц. Сокур С.О.

ІСТОРІЯ ХВОРОБИ

Хвора: Туз Тетяна Василівна

Діагноз:

Основний: Аутоімунний тиреоідит. Гіпертрофічна форма. Зоб III ступеня.

Гіпертиреоз.

Ускладнений: немає

Супутні захворювання: немає

Початок курації: 26.10.2001

Кінець курації: 30.10.2001

ПАСПОРТНА ЧАСТИНА

Прізвище, ім’я та по-батькові: Поліщенко Тетяна Василівна

Рік народження: 25.1.1970

Стать: жіноча

Професія: швачка (не працює)

Місце проживання: Вінницька обл., Тростянецький р-н., м. Ладижин вул. Процишина 11-а, кв.46

Дата поступлення: 18.10.2001 о 12:05

Діагноз при поступленні: Аутоімунний тиреоідит. Еутіреоз. Зоб III ступеня.

Клінічний діагноз:

Основний – Аутоімунний тиреоідит. Гіпертрофічна форма. Зоб III ступеня. Гіпертіреоз.

Ускладнення – немає

Супутні захворювання – немає

СКАРГИ ХВОРОГО

Хвора скаржиться на втому, болі в ділянці серця, серцебиття, задишка, головну біль, дзвін у вухах, дратівливість, знервованість.

Деталізація:

1. Втома – постійна, виражена помірно, хвора прокидається вже втомленою.

2. Дратівливість і знервованість – виникає по любій причині або навіть і без причини.

3. Біль в серці – непостійний, зліва від грудини, виникає після фізичного і нервово-психічного навантаження. Носить стискуючий характер, без іррадіації. Хвора знімала болі за допомогою корвалола.

4. Серцебиття – постійне, збільшується після фізичного навантаження.

5. Задишка – інспіраторна, виникає після навантаження (при підйомі на 3-4 поверх).

6. Головна біль – без чіткої локалізації, може бути постійна, на протязі дня інтенсивність змінюється, виникає з дзвіном у вухах.

Опитування по системам:

Хвора скаржиться на загальну слабкість, виражена помірно, виникає після сну і практично не змінюється на протязі дня. Відмічає підвищену пітливість.

Зміну маси тіла хвора не відмічає, апетит збережений, фізична активність знижена.

Серцево-судинна система: Серцебиття – постійне, збільшується після фізичного навантаження. Болі у серці – стискаючі, зліва від грудини, непостійні з різною тривалістю, виникають після фізичног або нервово-психічного навантаження, знімається за допомогою корвалола. Перебоїв в діяльності серця, пульсацій, недостатності повітря не відчувала. Задишка – інспіраторна, виникає при підйомі на 3-4 поверх. Приступів ядухи, підвищення артеріального тиску хвора не відмічає. Набряків немає.

Нервова система: Характер – спокійний, під час хвороби став дратівливим. Виникають проблеми у сім’ї в наслідок дратівливості. Зниження пам’яті не відмічає. Сон - спокійний. Головна біль – виникає на протязі дня, немає чіткої локалізації, може супроводжуватися дзвіном в вухах. Стани непритомності, нудоти, блювоти при головній болі не виникали. Болі по ходу нервових стовбурів, парастезій, судорог не виникало. Вегетативно-судинних порушень не відмічає.

Органи дихання: Носове дихання – вільне. Голос – не змінений. Болю в грудній клітці не відмічає. Задишка – інспіраторна, непостійна, виникає при підйомі на 3-4 поверх. Приступів ядухи, кашлю не відмічає.

Органи травлення: Апетит – збережений. Ковтання – вільне. Спраги немає. Диспепсичних явищ та болі у черевній порожнині не відмічає.

Сечо-статева система: Болю в ділянці нирок та в надлобковій ділянці не відмічає. Сечовипускання вільне. Енурез – нормальний. Менструальний цикл не порушений. Статевий потяг – нормальний. Вторинні статеві ознаки розвинуті по жіночому типу.

Органи чуття: Зір та слух – нормальний. Відчуття смаку та запахів не змінене.

Шкіра та кістково-м’язева система: Шкіра – нормальної вологості, тепла, витончена, звичайного кольору, пастозності немає. Випадання волосся не відмічає. Болю в м’язах, суглобах, кістках, зміни форми кінцівок та суглобів зокрема не відмічає. Пропорції тіла збережені.

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ЗАХВОРЮВАННЯ

(Anamnesis morbi)

Зі слів хворої рахує себе хворою з березня 1999 року, після психічної травми, коли з’явились основні симптоми (скарги) захворювання (дратівливість, втома, серцебиття, головна біль). З тих пір до лікаря не зверталась і не лікувалась. В лікарню звернулась в наслідок прогресування симптомів. В наслідок лікування в лікарні хвора на момент курації відмічає значне покращення в стані здоров’я.

ІСТОРІЯ ЖИТТЯ ХВОРОГО

(Anamnesis vitae)

Народилася в м. Ладижин. Перебіг вагітності та вагу при народженні не знає. Розвивалась без особливостей. Інтелект та пам’ять, фізичний розвиток відповідають вікові та статі. Була вагітна два рази, обидві вагітності закінчилися родами. Вагітність проходила без ускладнень. Працювала на фабриці швачкою з 1988 року, вже 4 роки не працює. Умови життя, праці, харчування задовільні. Перенесла захворювання: скарлатина, вітрянка, гострий апендицит (була прооперована у 1976 році), гострий бронхіт, ОРВІ. Спадковість – не обтяжлива. Шкідливі звички – заперечує.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Історія хвороби по ендокринології

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок