Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> ОСНОВИ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

ОСНОВИ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

Назва:
ОСНОВИ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,40 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат з гігієни
На тему:
ОСНОВИ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ


ОСНОВИ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ
Основи організації санітарно-гігієнічних
та протиепідемічних заходів
у Збройних Силах України
Санітарно-гігієнічне та протиепідемічне забезпечення є одним з основних видів діяльності медичної служби у загальній системі медичного забезпечення особового складу військ. Воно залежить від сумісних скоординованих зусиль командування та інших служб (інженерної, хімічної, медичної, продовольчої, речової, ветеринар-ної тощо) і досягається комплексом заходів, проведення яких забез-печує підтримання санітарного благополуччя військ, збереження та зміцнення здоров'я військовослужбовців, підвищення їх боєздат-ності, попередження виникнення І розповсюдження серед особово-го складу інфекційних та інших захворювань, а також якнайшвид-шу ліквідацію при появі їх у військах.
Під санітарним благополуччям розуміють створення оптималь-них умов для життєдіяльності військ, які забезпечують відсутність або зниження до допустимих меж шкідливого впливу факторів, що зумовлені навчально-бойовою діяльністю та побутом особового складу формувань, а також іншими чинниками довкілля, завдяки чому підтримується низький рівень загальної захворюваності, у тому числі й інфекційної.
Для здійснення санітарно-гігієнічного та протиепідемічного забезпечення військ створено Державну санітарно-епідеміологічну службу Міністерства оборони (МО) України.
Структура державної санітарно-епідеміологічної служби Міністерства оборони України
Начальник Головного вІйськово-медичного управління МО України - начальник медичної служби ЗС України
Начальник санітарно-епідеміологічного управління МО України головний, державний санітарний лікар МО України
Санітарно-епідеміологічне управління МО України
Центр державного
санітарно-епідеміологічного
нагляду ЗС України
Регіональні санітарно-епідеміологічні загони
Територіальні санітарно-епідеміологічні загони
Гарнізонні санітарно-епідеміологічні лабораторії
На чолі її стоїть начальник санітарно-епідеміологічного управ-ління Міністерства оборони України - головний державний сані-тарний лікар МО, який підпорядковується начальнику Головного військово-медичного управління МО України - начальнику медич-ної служби Збройних Сил України.
Начальнику санітарно-епідеміологічного управління МО Ук-раїни підпорядковуються санітарно-епідеміологІчне управління МО України та структурні підрозділи державної санітарно-епідеміоло-гічної служби МО України: Центр державного санітарно-епідеміо-логічного нагляду Збройних Сил України, регіональні та територі-альні санітарно-епідеміологічні загони. Вищеназваним закладам підпо-рядковані гарнізонні санітарно-епідеміологічні лабораторії. На їх оснащенні є медичні польові та медичні військові лабораторії, дезінфекційно-душові установки та інша техніка і майно.
Фахівці цих закладів планують, організовують і контролюють якість проведення необхідних санітарно-гігієгічних та протиепіде-мічних заходів у військах. Організовують їх виконання у військових формуваннях командування служби життєзабезпечення та медич-на служба.
Проведення комплексу санітарно-гігієнічних та протиепідеміч-них заходів повною мірою залежить від умов розміщення та бойової діяльності військ, кліматичних, санітарно-гігієнічних та епідеміч-них умов, рівня загальної культури і санітарної освіченості особово-го складу та ряду інших факторів.


ЛІТЕРАТУРА
1. Беляков В.Д., Жук Е.Г. Воєнная гигиена й зпидемиология. - М.: Меди-цина, 1988. - 320 с.
2. Вода питна, гігієнічні вимоги до якості води централізованого госпо-дарсько-питного водопостачання. ДСанПіН. Затв. МОЗ України 23.12.1996р. №383.
3. Габович Р.Д., Познанский С.С., Шахбазян Г.Х. Гигиена. - К.: Вища школа, 1983. - 320с.
4. Гигиена детей й подростков / Под ред. Г.Н. Сердкжовской. - М.: Медицина, 1989. - 320с.
5. Гігієна харчування з основами нутриціології / В.І.Ципріян та ін. Навч. посібник - К: Здоров'я, 1999. - 568 с.
6. Голяченко О.М., Сердюк А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: ОСНОВИ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок