Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт

Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт

Назва:
Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,79 KB
Завантажень:
280
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт
ПАСПОРТНІ ДАНІ:
П.І.Пб –
ВІК – 36 р.(10. 08. 1965р.)
ПРОФЕСІЯ –
МІСЦЕ РОБОТИ – не працює
АДРЕСА –
ДАТА ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ – 1.03.2001р.
КИМ НАПРАВЛЕНИЙ –
СКАРГИ ХВОРОГО (MOLESTIA AEGROTI):
При поступленні хвора скаржилася на інтенсивні переймоподібні болі в животі, нудоту, неоднократну блювоту, після якої не наставало полегшення, невідходження газів, загальну слабкість.
ІСТОРІЯ ЗАХВОРЮВАННЯ (ANАMNESIS MORBI):
Захворювання виникло гостро: 12 годин тому з’явились інтенсивні переймоподібні болі в животі. Раніше подібні болі не турбували. З плином часу болі не проходили, прийом спазмолітиків полегшення не приносив. Останніх 3 години стан хворої погіршився – біль в животі посилився, з’явилась загльна слабість, що заставило хвору звернутись в ургентну клініку.
АНАМНЕЗ ЖИТТЯ (ANAMNESIS VITAE)
Народилася 10.08.1965р. у м. Тернопіль, була другою дитиною в сім’ї. У фізичному та розумовому розвитку від однолітків не відставала. Місячні почалися з 13 років, з14 – стали регулярними, триваютя по 5 днів, тривалість циклу 24 дні. Одружена, чоловік здоровий. Мала одну вагітність, яка закінчилась в термін фізіологічними пологами. Має 13-річну дочку. Дочка здорова. Матеріально-побутові умови вважає задовільними. Туберкульоз, вірусний гепатит, венеричні захворювання в себе та в родичів заперечує. В 1990 році перенесла операцію з приводу позаматкової вагітності, в 1997році – клиновидну резекцію правого яйника з приводу кісти яйника. Операції проводились під загальним знечуленням. Кров такровозамінники не переливались. Непереносимості медикаментів та алергій не відмічалось. Шкідливі звички заперечує.
ЗАГАЛЬНИЙ АНАМНЕЗ (ANAMNESIS COMMUNIS)
Дихальна система:
Носове дихання вільне, без відчуття сухості в носі. Виділень немає, носових кровотеч – теж. Гортань при розмові не болить, голос звучний. Болей в ділянці грудної клітки хвора не відчуває. Кашлю, задишки, кровохаркання не спостерігалось.
Серцево-судинна система:
Болі в ділянці серця не турбують. Задишку, відчуття перебоїв у діяльності серця, відчуття серцебиття заперечує. Набряки не спостерігаються.
Органи травлення:
Апетит – поганий. Смак збережений. Ковтання їжі не затруднене. Проходження твердої та рідкої їжі по стравоходу вільне. Скаржиться на інтенсивні переймоподібні болі в животі. Болі не пов’язані з прийомом їжі, не залежать від положення тіла, не знімаються спазмолітиками. Також скаржиться на тошноту, неоднократну блювоту, що не приносила полегшення. Спочатку недавно прийнятою їжею, потім раніше прийнятою їжею. Турбує невідходження газів та калу з початку захворювання.
Сечовидільна система:
Болі у попереку не турбують. Сечопуск вільний, неболючий; нетримання сечі не відмічається. Болі в ділянці статевих органів, виділення з піхви не турбують.
Опорно-руховий апарат:
Болю в м’язах та переміжної кульгавості не спостерігалось. На болі в кістках, суглобах, хребті не скаржилась. М’язова сила достатня (5 балів)
Нервова система та органи чуття:
Характер спокійний, врівноважений. Пам’ять добра, сон спокійний, достатньо глибокий. Зір, слух, нюх хороші, тактильна чутливість збережена.
ОБ’ЄКТИВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ (STATUS PRAESENS OBJECTIVUS):
Стан хворої вна момент обстеження
Загальний стан хворої середньої важкості????????????????????????????
Свідомість ясна
Положення в ліжку активне
Вираз обличчя сумний
Тілобудова пропорційна, відповідає нормостенічному типу конституції
Зріст – 162 см
Вага – 60 кг
t тіла – 36.9С
Шкірні покриви бліді, чисті, без висипань. Вологість шкіри помірна. Еластичність збережена. По серединній лінії нижче пупка відмічається післяопераційний рубець довжиною 8 см і товщиною 1 см., в правій здухвинній ділянці відмічається післяопераційний рубець довжиною 4 см і товщиною 1,2 см.
Волосяний покрив розвинений по жіночому типу. Нігті нормальної форми, еластичні, покриті лаком рожевого кольору.
Слизові оболонки повік – рожеві, без ерозій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок