Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Косметологічні процедури. Вапоризація, або парова ванночка. Чистка шкіри обличчя

Косметологічні процедури. Вапоризація, або парова ванночка. Чистка шкіри обличчя

Назва:
Косметологічні процедури. Вапоризація, або парова ванночка. Чистка шкіри обличчя
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,79 KB
Завантажень:
89
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
РЕФЕРАТ
на тему:
Косметологічні процедури. Вапоризація, або парова ванночка. Чистка шкіри обличчя


Вапоризація, або парова ванночка.
Вапоризація здійснюється після очищення шкіри і є початко-вим етапом процедури чистки шкіри обличчя, що виконується з метою розпушування рогового шару епідермісу.
Клієнтка має знаходитись у напівлежачому положенні на косметичному кріслі; волосся обов'язково прибране під захисну пов'язку — косинку або косметичну шапочку. Ділянка обличчя, шиї і декольте — вільна від одягу. На очі варто покласти змо-чені водою чи спеціальним лосьйоном ватні диски для захисту ніжної шкіри повік від впливу пари, струмінь якої спрямовуєть-ся на обличчя. Відстань від вапоризатора до поверхні шкіри потрібно відрегулювати так, щоб пара впливала на неї, не обпа-люючи.
Процедура вапоризації триває 10-15 хв., потім піт видаляєть-ся ватними епонжами за масажними лініями. У випадку рясних висипів акне шкіру можна обробити 3%-ним розчином перекису водню чи розчином мірамістину.
Вапоризація протипоказана за наявності куперозу.
Якщо вапоризатор має пристрій для озонування, то його вклю-чення забезпечує додатковий антисептичний (знезаражувальний) ефект. Збагачення пари різними ароматичними есенціями справ-ляє на шкіру обличчя додатковий вплив: знезаражувальний (олія чайного дерева), протизапальний (олія шавлії й евкаліпту), реге-неруючий і заспокійливий (трояндова й сандалова олія).
Чистка шкіри обличчя.
Розрізняють гігієнічну (поверхневу) і лікувальну (глибоку) чистку шкіри обличчя.
Гігієнічна чистка полягає у видаленні певної частини рогово-го шару (змертвілих рогових лусочок) і комедонів, тобто косме-тик не порушує цілісності шкірного покриву. Гігієнічна чистка здійснюється у вигляді вакуумного чищення, що виконується за допомогою спеціального приладу.
Внаслідок розрідження повітря шкіра присмоктується до на-садок. При цьому злущуються клітини рогового шару епідермісу, частково розкриваються пори і видаляються комедони. Посилю-ється приплив крові, поліпшується мікроциркуляція — це сприяє насиченню шкіри киснем і живильними речовинами. Чистка мо-же використовуватися як самостійна процедура чи одночасно з механічним чищенням, вона менш болісна і травматична, але й менш ефективна порівняно з механічним чищенням.
Показання: жирна і комбінована шкіра, наявність комедонів.
Протипоказанні купероз, суха шкіра, рожеві вугри, наявність гноячкових висипів.
Техніка виконання. Після розм'якшення шкіри за допомогою вапоризації або накладення спеціального засобу аплікатором обробляють шкіру, виконуючи дрібні колові рухи за масажними лініями. Оскільки вміст пор всмоктується у насадку, рекоменду-ється періодично обполіскувати насадку в 3%-ному розчині пере-кису водню. Після завершення процедури шкіру обробляють антисептичним засобом; потім проводять дарсонвалізацію, нано-сять спеціальну маску.
Гігієнічна чистка облич-чя може також виконува-тись у вигляді брашингу (фріматора) — використання обертових щіток та у вигляді механічного чи-щення, коли за допомогою спеціальної металевої ло-жечки з отвором (ложечка Унна) чи за допомогою лег-кого натиснення вказівними пальцями видаляється вміст вивідної протоки сальної за-лози. В останньо-му випадку вказівні пальці косметолога повинні бути обгорнуті стерильною мар-левою серветкою чи целю-лозними квадратиками.
Процедуру чистки рекомендується проводити в одноразових латексних рукавичках. Спочатку усувають комедони на носі — там шкіра охолоджується найшвидше, потім — на чолі, підборідді і в останню чергу — на щоках і по овалу обличчя. Тиск інстру-мента чи пальців не повинен викликати болісних відчуттів у па-цієнта; діяти потрібно обережно, делікатно. Синці після чистки є браком у роботі косметика.
Після завершення гігієнічної чистки шкіру необхідно оброби-ти дезінфікуючим розчином, наприклад, 3%-ним перекисом вод-ню, розчином мірамістину та ін. Але до складу цього розчину ні в якому разі не повинен входити спирт. Річ у тому, що під дією спирту миттєво закриваються пори.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Косметологічні процедури. Вапоризація, або парова ванночка. Чистка шкіри обличчя

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок