Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Лікувальні вправи для дітей для дітей 2—5 років. Народні методи лікування

Лікувальні вправи для дітей для дітей 2—5 років. Народні методи лікування

Назва:
Лікувальні вправи для дітей для дітей 2—5 років. Народні методи лікування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,59 KB
Завантажень:
141
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Лікувальні вправи для дітей для дітей 2—5 років. Народні методи лікування


1. "Джміль" (мал. 21).
Вихідне положення (в.п.) — стійка ноги нарізно, руки до плечей. Нахил уперед з почерговими коловими рухами плечима вперед та назад. Повторити 4 рази.
2. "Журавлик" (мал. 22).
В. п. — упор присівши. Розпрямитися, підвестися на носки, ліву ногу зігнути, руки вперед догори, кисті розслаблені. Виконувати плавно. Те саме з правою ногою. Повто-рити 4 рази.
3. "Метелик" (мал. 23).
В. п. — основна стійка (струнко). Плавно підняти руки по обидва боки, опустити.
Мал. 28. Вправа “Колиска”
Зігнути ліву ногу уперед, нахилитися, руки в сторони, головою торкнутися коліна. Те саме з правою ногою. Повторити 8 разів.
4. "Млин" (мал. 24).
В. п. — стійка ноги нарізно. Нахил уперед, руки в сторони, кисті в кулак. Поворот тулуба праворуч, поворот тулуба ліворуч. Виконувати швидко. Руки не згинати.
5. "Іван-покиван" (мал. 25).
В.и. — сидячи по-східному — стопа до стопи, обхопити їх руками.Перекочування праворуч — ліворуч. Повторити 4 рази.
6. "Кошик" (мал. 26).
В. п. — лежачи на животі, ноги зігнути в колінах, руками взятися за кісточки. Прогнутися, утримуючи таке положення. Повернутися у в. п. Повторити 4 — 6 разів.
7. "Вітерець" (мал. 27).
Мал.30. Вправа «Жабка-стрибушка»
В.п. — на колінах, руки вгору. Нахи-литися праворуч, нахилитися ліворуч, на-хилитися уперед, руки назад. Поверну-тися у в. п. Повторити 8 разів, збільшу-ючи амплітуду рухів.
8. "Колиска" (мал.28). В.п. — сидячи, долоні на підлозі біля
стегон. Напружуючи м'язи живота, пе-рекочуватися на спину. Повернутися у в.п. Повторити 8 разів.
9. "Жабка" (мал. 29).
В.п. — упор, лежачи на стегнах, ноги нарізно. Прогнутися назад, зігнути ноги у колінах, головою торкнутися стоп, утримуючи кілька секунд набуте положення. По-вторити 4 рази.
10. " Жабка-стрибушка" (мал. 30).
В.п. — упор присівши, ноги нарізно, руки на підлозі біля п'яток з внутрішнього боку. Поставити руки наперед і, спираючись на руки, стрибком перейти у в.п. Повторити 4 рази.
Особливості рухів у дітей-дошкільників залежать від ступеня розвитку кори го-ловного мозку, де процеси збудження переважають над процесами гальмування. Рухи дошкільника характеризуються неточністю, особливо у віці 3 — 4 років.
Одним з провідних засобів, що сприяють розвитку рухів усіх систем та окремих органів, а також вольових якостей дитини, є гра. Рухливі ігри слід проводити щоденно, головним чином на свіжому повітрі будь-якої пори року. Влітку ігри краще проводи-ти у другій половині дня, у прохолодні дні фу можна проводити в різний час. Між прийомом їжі та фою повинна бути перерва не менша ніж 30 хв.
Ранкову гімнастику треба проводити щоденно до сніданку. Тривалість заняття гімна-стикою — 3 —5 хв. Ранкова гімнастика підвищує обмін речовин, зміцнює м'язову систему, сприяє виробленню правильної постави. Проводячи ранкову гімнастику, слід поступово підвищувати навантаження, вибірково впливати на м'язи-розгиначі для вироблення пра-вильної постави, стежити за повноцінністю носового дихання, домагатися точності під час виконання вправ.
Сприяють розвитку та зміцненню серцево-судинної, дихальної, м'язової та нерво-вої систем, поліпшують обмін речовин катання на санчатах, ходьба на лижах, біг на ковзанах. Дошкільників можна лише навчати ходінню на лижах, але в жодному разі не тренувати на швидкість або дальність пересування.
Ковзани рекомендують з 6 — 7-річного віку, тобто тоді, коли кістковий, зв'язковий та м'язовий апарати досягли певного розвитку та забезпечується можливість для ноги на зменшеній і підвищеній опорі витримувати масу тіла. Тривалість бігу на ковзанах не повинна перевищувати 10—15 хв за температури повітря, що не нижча ніж —12 °С, та незначного вітру.
Прогулянки та екскурсії привчають дітей до ходіння на відстань, вчать долати перешкоди, що зустрічаються на шляху (струмки, пагорби тощо). Тривалість прогу-лянки не повинна перевищувати 40 хв.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Лікувальні вправи для дітей для дітей 2—5 років. Народні методи лікування

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок