Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Основні види апаратної косметології. Електроміостимуляція. Електроліполіз. Електроепіляція. Ультразвук

Загрузка...

Основні види апаратної косметології. Електроміостимуляція. Електроліполіз. Електроепіляція. Ультразвук

Назва:
Основні види апаратної косметології. Електроміостимуляція. Електроліполіз. Електроепіляція. Ультразвук
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,43 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
РЕФЕРАТ
на тему:
Основні види апаратної косметології. Електроміостимуляція.
Електроліполіз. Електроепіляція.
Ультразвук


Електроміостимуляція
Електроміостимуляція, яку ще називають гімнастикою для ледарів, більше діє на м'язові тканини. Але, викликаючи ак-тивне скорочення м'язів, вона позитивно впливає і на стан під-шкірної жирової клітковини. Електроміостимуля-ція розбиває целюлітні горбки, поліпшує м'язовий тонус, стиму-лює ліполіз, виводить токсини, підвищує тургор шкіри, поліп-шує кровопостачання. Як правило, курс міостимуляції складається з 10 сеансів. Але часто прово-дити курси не варто, оскільки висока інтенсивність впливу може призвести до обвисання шкіри.
Електроліполіз
Електроліполіз — це процедура з використанням голчастих електродів, які вводяться під шкіру клієнта і по яких пропуска-ється електричний струм. Під впливом електричного струму від-бувається «спустошення» жирових клітин, тобто зменшується їхній обсяг і маса. Електроліполіз призводить до інтенсивного розщеплення ліпідів і виведення з клітин продуктів розщеплення. Крім того, посилюються обмінні процеси, відбувається активна детоксикація клітин.
У ході процедури необхідне дотримання правил асептики й антисептики. Фахівець має працювати у стерильних рукавичках.
Недолік цієї процедури — її тривалість (триває близько годи-ни, а курс складається з 12-15 процедур з частотою 1 раз на тиж-день).
Електроепіляція
Це метод видалення волосся за допомогою електричного струму і тонкої голки, яка, потрапляючи у волосяний фолікул, досягає паросткової зони волоса; там, у результаті хімічних і фі-зичних реакцій, відбувається руйнування волосяного сосочка.
Голки для епіляції можуть бути з нержавіючої сталі, платини, срібла з золотим покриттям. Зараз популярні голки з тефлоновим покриттям по всій довжині голки за винятком кінчика. Завдяки цьому можна уникнути утворення рубчиків через опіки устя во-лосяних фолікулів.
Розрізняють такі методи електроепіляції:—
термолїз — високочастотна електроепіляція; голка під дією струму нагрівається, що призводить до коагуляції волосяного со-сочка і навколишніх тканин;—
електроліз — на кінчику голки (негативний електрод) у ре-зультаті хімічної реакції відбувається виділення іонів гідроксилу, що руйнують волосяний .фолікул;—
бленд — сполучення термолізу й електролізу в одному апа-раті: волосяний фолікул руйнується шляхом коагуляції й хімічно-го впливу;—
флеш — використовується змінний струм з імпульсами різ-ної тривалості й амплітуди. Короткі імпульси дають змогу змен-шити болісні відчуття, незважаючи на велику силу струму;—
секвешел — одна з найсучасніших технік епіляції. Вона нага-дує метод бленд, але тут амплітуда постійного струму знижується, коли проходять високочастотні імпульси; це забезпечує високу ефективність і незначну болісність.
Ускладнення кожного з наведених методів однакові: рубці, пігментація, болісність.
Зазначимо, що для того, щоб цілком видалити небажане во-лосся, необхідно обробити відповідну ділянку не менше 3 разів.
Ультразвук
Ультразвук — метод, який базується на пружних коливаннях і хвилях з частотою, що перевищує верхню межу діапазону зву-кових частот, які може почути людина. У косметології недавно почали використовувати високу проникаючу здатність УЗ-хвиль і створювану ними мікровібрацію у клітинних тканинах. Раніше ультразвукові коливання вище 20 кГц застосовували у фізіоте-рапії.
Під дією ультразвуку температура у тканинах підвищується, а отже, збільшується і швидкість хімічних реакцій, що відбу-ваються в організмі. Наприклад, нормалізується вироблення колагену й еластину, поліпшується лімфообіг. Активізуються і захисні функції клітин. Ультразвук має також виражену проти-запальну дію. Під його дією розбиваються жирові капсули і з клітин вивільнюються жири. Під впливом ультразвуку активізу-ється також ферментативна діяльність, посилюється ліполіз і об-мін речовин.
Косметологія використовує ультразвукову терапію і для «транспортування» лікарських і косметичних препаратів (фонофорез) у тканини, зменшення жирових відкладень (антицелюлітні програми), усунення фіброзу (обробка післяопераційних швів), зняття вугрової висипки, грубих рубців та ін.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Основні види апаратної косметології. Електроміостимуляція. Електроліполіз. Електроепіляція. Ультразвук

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок