Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Целюліт

Целюліт

Назва:
Целюліт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,24 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
РЕФЕРАТ
на тему:
Целюліт


План
9


Передмова
Целюліт є синдромом, сукупністю симптомом, результатом сполучення декількох чинників впливу, що в остаточному підсумку призводять до утворення бугрів і ямочок в області стегон і сідниць. У яскраво виражених запущених випадках ці деформовані жирові утворення покриті до того ж зморшками і складками, унаслідок чого значно псуються контури тіла.
Целюліт дуже часто визначають як не що інше, як жир. У цьому зв'язку слід зазначити, що незважаючи на те, що целюлит часто супроводжується надлишковою вагою, він зовсім не є головною причиною хвороби. Дійсно, худі жінки скаржаться на наявність целюлита аж ніяк не рідше.
Целюліт - хвороба разбалансованого організму, організму, у якому втрачена природна гармонія. У цьому процесі відіграють роль декілька чинників. І в першу чергу це спосіб життя.
Дисбаланс в організмі наступає тоді, коли зрадливий спосіб життя підриває основи системи функціонування людського тіла. Гармонія в першу чергу порушується у внутрішньому середовищі організму, який складається з рідини, що омиває усі клітини тіла. Саме вона доставляє клітинам живильні речовини і забирає продукти виділення, граючи життєво важливу роль не тільки в тому, як людина виглядає і як себе почуває, але й у тому, які обриси має наше тіло. Целюліт з'являється там, де розвивається дисбаланс у цьому життєво важливому середовищі, що характеризується двома чинниками: циркуляцією лімфи, тобто повільним і постійним прямуванням цієї рідини, а також балансом натрію і калію. Недостатня ефективність цих процесів призводить до застійних явищ, що і лежать в основі утворення целюліта.
Незважаючи на те, що целюліт утворюється усередині жирової тканини, це не особливий вид жирових клітин. Целюліт може супроводжуватися або не супроводжуватися надлишковою вагою, і навіть худі і найвищою мірою активні жінки страждають від наявності целюліта. Іншими словами, надлишковий жир - це тільки частина синдрому целюліта, оскільки хвороба містить у собі велику кількість інших симптомів. Всі порушення відбуваються одночасно - а це і є природою синдрому створюючи дисбаланс і порушуючи гармонію в організмі задовго до того, як людина розпізнає наявність целюліта.
Стратегія боротьби з проблемою целюліта включає раціональне харчування, фізичні вправи, догляд за шкірою, боротьбу зі стресами і психомоторні тренуванням.
1. Фактори, через які з’являється целюліт
Відразу під зовнішнім шкірним покровом або епідермісом розташовується пухка сполучна тканина, що складається:
З клітин, переважно жирових, у яких зберігається енергія,
Фібробластів, особливих клітин, що синтезують колаген;
Волокон колагенових і еластинових, що виглядають, як мережа комірчастої структури, що забезпечує міцність і еластичність шкірного покрову;
Основної речовини або міжклітинного матеріалу, що має за структурою вид гелю і граючої ролі своєрідного "клею", що зв'язує разом усі складові частини шкірного покрову.
Всі ці компоненти пронизані кровоносними і лімфатичними судинами, а також закінченнями нервових волокон. Якщо шкіра гладка і пружна, це означає, що в шкірному покрові є гармонійна рівновага між усіма його складовими. Але ця рівновага може порушуватися, причому досить легко.
Стегна і сідниці є частинами жіночого організму, найбільш схильними до утворення в них целюліту. Саме в цих місцях жіночого тіла шкірний покров характеризується найбільшою товщиною і рихлістю, а значить і найбільш схильний до внутрішніх порушень різноманітного роду. До того ж при наявності надлишкової кількості жиру він частіше усього локалізується саме в цих областях. Цей процес не випадковий, він генетично запрограмован гормональною системою нашого організму. Ці ж гормональні чинники забезпечують затримку води в тілі людини, що, у свою чергу, ще більш збільшує проблему боротьби з целюлітом.
Якщо в місцях, схильних до утворення целюліта, кровообіг млявий й інертний, в кінцевому результаті це виливається в застійні явища. Капілярна система ослаблена, має місце зайва інфільтрація, що призводить до накопичення рідини в міжклітинних просторах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Целюліт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок