Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Вступ до фаху – економіст (дівчина)

Вступ до фаху – економіст (дівчина)

Назва:
Вступ до фаху – економіст (дівчина)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,82 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Вступ до фаху – економіст (дівчина)


Вступ
Економічна наука є однією з найдавніших. Її предмет намагалися окреслити ще давньогрецькі філософи Аристотель і Ксенофонт у ІV – ІІІ ст. до нашої ери. Глибокий інтерес до економічної теорії зумовлений тим, що вона вивчає проблеми вирішальної сфери життя суспільства – виробництва економічних благ, обміну, розподілу та споживання національного багатства в матеріальній (житло, одяг, їжа тощо) та нематеріальний (наука, освіта, виробничий досвід, творчий потенціал та ін.) формах, економічні потреби, інтереси й цілі людини, а також закони, які управляють цими процесами й втілюються в раціональній економічній політиці держави.
Термін “економіка” походить від грецького “oіconomia” (oіcos – дім, господарство і nomos – вчення, закон). Тобто економіка у первісному значенні цього слова є наукою про управління домашнім господарством.
Запропонував цей термін Ксенофонт (приблизно 430-355 рр. до н.е.) на позначення науки про господарство, управління домом і майном. Аристотель (384-322 рр. до н.е.) науку про багатство поділив на економіку (виробництво благ для задоволення потреб людей) і хремастики (грец. Chrema – майно, володіння: мистецтво наживати статки; діяльність, спрямована на накопичення багатства). Термін “економіка” він позначав організацію господарства в маєтку рабовласника.
Наукові дискусії про предмет економічної теорії тривають дотепер. Очевидно, що без з’ясування предмета економічної теорії, найважливіших об’єктів її вивчення та функції неможлива розуміння загальних основ економічного розвитку.
1.Чим обмовлений мій вибір спеціальності.
Коли я закінчила школу, я зрозуміла, що настав час обирати майбутню професію. Правильно вибрати професію – нелегке завдання. Закінчення школи стало початком мого самостійного життя, початком більш серйозного екзамену для моїх здібностей і характеру.
Я запитувала себе багато разів: “Ким я хочу стати, коли закінчу школу?” Кілька років тому мені було складно дати відповідь на це запитання. З роками моя точка зору з приводу того, в якій науці або галузі промисловості спеціалізуватися, змінювалася багато разів.
Було важко зважитися і обрати одну із сотні професій, що підходила б мені найбільше. Є багато людей до яких я могла звернутися за порадою і допомогою у виборі остаточного рішення, але до прийняття свого рішення я не залучала ні друзів ні рідних. Професію економіста я обрала сама, адже самооцінка – це важлива частина процесу прийняття рішень.
2. Які якості по моєму повинне мати сучасник спеціаліст.
Звичайно, що кожна людина має свої якості, і вона ніколи не стане зрозумілою, тому що її внутрішній і зовнішній світ завжди індивідуальні. На мою думку сучасний спеціаліст має бути гідним називатися спеціалістом.
Професіоналізм і людяність – це дві голові ознаки моєї майбутньої професії.
Також добре коли людина є порядною. Але, що таке – порядна людина? Якою вона повинна бути? Мені здається, що порядність не залежить від віку.
Порядна людина ніколи не зможе образити, відштовхнути, ударити іншу людину. Порядна людина є сміливою. Порядна людина вміє сказати негіднику і хаму правду в очі.
І все це порядна людина зробить, не чекаючи винагороди, подяки, похвали.
Саме таку людину я вважаю хорошим спеціалістом.
3. Яким галузям що вивчаються у коледжі я віддаю перевагу для свого формування як спеціаліста та інтелігента.
Мікроекономіка – Вона зосереджена на дослідженні економічних явищ і процесів, які виникають і розвиваються у первинних ланках народного господарства – на підприємствах, які з’явилися за рабовласницького ладу, а типовим явищем стали за капіталізму. Майже за п’ять століть еволюції капіталістичного способу виробництва підприємства зазнали важливих кількісно-якісних та історичних перетворень.
Менеджмент. Поняття “менеджмент” як наука і практика управління вперше сформувалося в США. Менеджмент – це цілеспрямований вплив власників і менеджерів на потреби та інтереси інших працівників для ефективної організації колективної праці у всіх сферах суспільного відтворення, вдосконалення, розвитку елементів економічної системи на мікрорівні, охорони довкілля з метою привласнення максимального прибутку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Вступ до фаху – економіст (дівчина)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок