Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Оперативне керування виробництва

Загрузка...

Оперативне керування виробництва

Назва:
Оперативне керування виробництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,28 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Оперативне керування виробництва, включаючи календарне планування, оперативний контроль і регулювання виробництвом, потрібно для ритмічної роботи виробництва і рівномірного випуску виготовленої продукції. Оперативно-виробничий план уточняє показники і розрахунки, закладені в техпромфінплані з урахуванням додаткових завдань.
Для встановлення реальності оперативних завдань цехом і коректовані виробничій програмі по видам виробів і їх об’ємам випуска, необхідно перш завсе виявити “вузкі місця” виробництва, одночасно прийняти міри до їх знищення, оприділити свобідні виробничі потужності на кожному робочому місці і встановити можливості їх використання для додатково випуску продукції.
Внутріцехове планування заключається в плануванні виробництва внутрі цеха по кожному робочому місці з доведенням плана до кожному виконавця, в оперативному регулюванні і контролюванні ходу виповнення плану і врахування випуску деталей, виробів.
Для ритмічної виробництва необхідно безперебійно і узгодження робота всіх цехів і служб виробництва, в тому числі необхідне міжцехове і внутріцехове планування.
Міжцехове планування проводиться таким чином організації необхідних попереджень в роботі суміжних цехів по технологічному процесі і створення нормативних заделов між цехами.
Міжцехові задели діляться:
оборотні
страхові
Оборотні задели необхідні, коли цехи випускають комплекти деталей одного виду виробу партіями з різною періодичністю і різними сроками запуска-випуску. Величина нормативних заделов залежить від характера організації виробництва, розміром партії запуску виробів у виробництво і періодичне їх повторення, а також від часу виробничих циклів.
Викоридження виробництва по даній деталі для любого цеху дорівнює сумі виробничих циклів виготовлення їх або складання з цією деталею з урахуванням коефіцієнтів страхового задела всіх інших цехів по маршруту технологічного процесу. Попередження для цеху розраховується по формулі:
де Oni – попередження і того цеху.
і – порядковий номер цеху по маршруту технологічного процесу
m – порядковий номер кінцевого цеху по маршруту
Ц – виробничий цикл виготовлення або складання
Кз – коефіцієнт страхового задела.
Довжина виробничого циклу обробки деталей
де tнал – довго тривалість пере наладки верстатів.
Tшт П – продовження обробки партії деталей
tпрол – тривалість між операційного промежування деталей.
Експериментальна пробірка і опит втілення нової системи неперервного виробництва планування, називають умовно комплектною системою, підтвердили високу ефективність її для достіженія ритмічності і покращення роботи виробництва. Суть умовно-номенклентної системи оперативного планування виробництва складається з слідую чого. Номенклатура виробів виробничого завдання приводиться до умовного виробу або до умовного колекту, складається для всіх цехів, участков і інших виробничих підрозділів єдиний сквозний план-графік, для чого умовно знімається з оперативного учйоту величина мінімального неорного заделу, розробляється графік пропорціональності роботи цехів (участків).
Метод умовного виробу приміняють, коли в програмі виробництва використовується один типорозмір виробу, виготовляємий в теченії всього планувального періоду, в склад якого умовно входять всі вироби програми пропорційно їх вазі (в штуках) по відношенню до одного виробу, прийнятого за умовний .
По методу умовного виробу можна скласти програму виробництва представляє собою послідовний ряд ростущих номерів умовних виробів рід відповідними датами робочих днів.
Після чого розробляється єдиний сквозний план-графік на умовний виріб незалежно від довжини виробничого цикла.
Метод умовного комплекта, випередженно сутко-комплекта, приміняється, коли не можна привести вироби програми до одного умовного виробу. За сутко-комплект приймається сукупність деталей всіх назв для всіх виробів, підлягаючих виготовленню в плануючому періоді часу з розрахунку середньосуточної необхідності в них.
План виробництва в сутко-комплектах на планує мий період часу представляє собою послідовний ряд порядкових номерів умовних комплектів в залежності від числа робочих днів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Оперативне керування виробництва

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок