Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> реферат безкоштовно: Сучасні тенденції побудови та розвитку системи внутрішнього контролю промислових підприємств в Україні

Сучасні тенденції побудови та розвитку системи внутрішнього контролю промислових підприємств в Україні / сторінка 6

Назва:
Сучасні тенденції побудови та розвитку системи внутрішнього контролю промислових підприємств в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,19 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 

- універсальний характер розроблених принципів ефективності СВК спрямований на постійне удосконалення господарських процесів, що є необхідним для належного функціонування та розвитку сучасного промислового підприємства.
- призначення технології внутрішнього контролю полягає у безперервному спостереженні за керованими процесами і об'єктами, їх вивченні, вимірюванні і порівнянні. Внутрішній контроль забезпечує зворотний зв'язок, який сигналізує про хід і стан реалізації управлінських рішень.
- необхідність посилення сталого розвитку внутрішнього контролю на різних рівнях управління сучасним промисловим підприємством в умовах транзитивної економіки, викликана посиленням конкурентної боротьби та зростанням кількості проблемних підприємств і пов'язана не лише із загальною макроекономічною нестабільністю, а й з дією негативних факторів, що виникають внаслідок ризикованої господарської політики, відсутності стратегічного планування, некваліфікованого управління.
- використання різних форм внутрішнього контролю (внутрішньої ревізії, структурно-функціональної форми контролю, внутрішнього аудиту) створює умови для об'єднання ефективної структури і реалізації контрольного механізму підприємства будь-якого розміру і форми власності.
- об'єднання загальних та специфічних прийомів та методів організації внутрішнього контролю слід реалізувати на практиці в формі наказу про контрольну політику, в якому окремим розділом слід визначити: форму організації та тип організаційної структури апарату внутрішнього контролю; форму ведення внутрішнього контролю; організацію та ступінь деталізації внутрішнього контролю; формування системи захисту конфіденційної інформації в СВК; організацію контролю якості перевірок в СВК.
Таким чином, в сучасних умовах ведення господарської діяльності внутрішній контроль стає центральною ланкою управління промислового підприємства. Особливістю розвитку українського внутрішнього контролю у сучасних умовах є його модифікація у складні системи управління підприємством. СВК - це важлива складова управління сучасним промисловим підприємством, яка є основою безперебійного його функціонування та розвитку.
Практичне значення одержаних результатів полягає в тому, що основні положення щодо побудови раціонально сконструйованої належної СВК з ретельно визначеними об'єктами контролю, суб'єктами, взаємозв'язками, спрямована на запобігання негативних подій і сприяє ефективності функціонування і сталого розвитку окремого підприємства, а через це - й всієї галузі промисловості.
Врахування при впровадженні в практику діяльності вітчизняних промислових підприємств висловлених пропозицій і рекомендацій дасть змогу набагато оперативніше та з меншими витратами здійснити реальні процеси побудови і розвитку належної СВК, що, безперечно, вплине на підвищення ефективності господарювання. Подальше дослідження має бути зосереджене на проблемі формування концептуальних основ стратегічного планування внутрішнього контролю на промислових підприємствах.
 


ЛІТЕРАТУРА:
1. Національні нормативи аудиту. Кодекс професійної етики аудиторів України. - К.: АПУ, 1999. - 274 с.
2. Адаме Р. Основы аудита: Пер. с англ. - М.: ЮНИТИ, 1995. - 398 с.
3. Арене А., Лоббек Дж. Аудит: Пер. с англ. - М.: Финансы и статистика, 1995. - 560 с.
4. Аудит Монтгомери / Ф. Л. Дефлиз, Г.Р. Дженик, В.М. О' Рейлли, М. Б. Хирш: Пер. с англ. / Под ред. Я. В. Соколова. - М.: ЮНИТИ, 1997. - 542 с.
5. Робертсон Дж. Аудит: Пер. с англ. - М.: Контакт, 1993. - 496 с.
6. Роджер А. Основы аудита: Пер. с англ. - М.: ЮНИТИ, 1995. - 398 с.
7. Кармайкл Д. Р., Бенис М. Стандарты и нормы аудита. - М.: Аудит: ЮНИТИ, 1995.-527 с.
8. Пышная Е. Б. Положение об отделе внутреннего контроля на предприятии. - Донецк: ООО "Донбасс", 2004. - 64 с.
9. Пышная Е. Б. Принципы эффективности и основные требования к организации внутреннего контроля на промышленном предприятии в Украине // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції "Роль регіонів у забезпеченні стійкого розвитку національної економіки України".

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Сучасні тенденції побудови та розвитку системи внутрішнього контролю промислових підприємств в Україні

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок