Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Методика аналізу втрат природного газу на Богородчанському УЕГГ

Методика аналізу втрат природного газу на Богородчанському УЕГГ

Назва:
Методика аналізу втрат природного газу на Богородчанському УЕГГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,17 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Методика аналізу втрат природного газу на Богородчанському УЕГГ
Суть втрат природного газу їх класифікація
Втрати – обсяги газу, що виникають як різниця між надходженням і реалізацією газу споживачами відбором на виробничо-технологічні витрати і власні потреби та транспортування газу на експорт та транзит.
Контроль за прийманням-передачею газу здійснюється на вхідних та вихідних ГРС, які обладнані відповідними замірними вузлами і забезпечують узгоджену точність вимірювання згідно з технічними угодами.
Обсяг природного газу визначається на підставі даних систем обліку газу. Після закінчення кожного місяця газотранспортне підприємство складає комерційний баланс результатів транспортування газу за такими даними:
- дані заявок та перезаявок;
- дані обліку;
- витрати газу на виробничо-технологічні та власні потреби;
- втрати газу.
Втрати газу внаслідок нормативного витоку, втрати газу при проведенні технологічного обслуговування, передбаченого системою планово-попереджувальних робіт, втрати газу при підключенні нових елементів системи складають виробничо-технологічні втрати.
Виробничо-технологічні (нормативні) втрати газу – граничний витік газу при якому ще можливо забезпечити надійне функціонування та умовну нормативну герметичність газопроводів, з’єднювальних деталей, арматури, конденсаторів газового обладнання, приладів тощо, в тому числі: витік газу при технічному обслуговуванні, поточному та капітальному ремонтах, врізках та підключенні газопроводів, монтажній арматурі, приладів, газовикористовуючого обладнання і з’єднювальних деталей, та який не перевищує норм витоку газу, встановленого чинними нормативними документами.
В якості первинної інформації використовується інформація за переліком даних, що відображають взаємозв’язок втрат енергоресурсу із структурою мережі, якою він транспортується.
Первинна інформація – це перелік конкретних найменувань, в ких відображається взаємозв’язок енергоресурсів з направленням їх втрат. Направлення втрат визначається складом процесів, які супроводжують транспортування газу розподільними мережами та її елементами.
Основними первинними даними для визначення граничних обсягів виробничо-технологічних втрат природного газу прийняті: назва елементу (дільниці) мережі:
газопровід;
газове обладнання та прилади газо регулярних пунктів у цегляних будинках (ГРП), металевих контейнерах (БК ГРП), у металевих шафах (ШРП), домових комбінованих регуляторах тиску (ДКРП);
газове обладнання та прилади квартир, житлових будинків та подібних об’єктів комунально-побутових (невиробничого призначення) та бюджетних організацій.
Вид, тип елементу (дільниці) газопроводу:
міжселищні та розподільчі газопроводи;
газопроводи – у воді;
квартальні, дворові, будинкові газопроводи;
умовний прохід (діаметр) газопроводу дільниці;
тиск газу на дільниці;
тривалість експлуатації елементу (дільниці) газопроводу, рік;
протяжність дільниць газопроводів дільниці;
тип газового обладнання та приладів, газо регуляторних пунктів у цегляних будинках (ГРП), металевих контейнерах (БК ГРП), у металевих шафах (ШРП), домових, комбінованих регуляторах тиску (ДКРП);
регулювальні клапани, які потребують для своєї роботи стороннього джерела енергії (природного газу) і розміщені в ГРП;
регулятори тиску газу, які потребують для своєї роботи стороннього джерела енергії (природного газу) і розміщені в ГРП, БК ГРП;
регулятори тиску газу. Які потребують для своєї роботи стороннього джерела енергії (природного газу) і розміщені в ШРП;
домові комбіновані регулятори тиску газу (ДКРП);
тривалість опалювального періоду;
газове обладнання та прилади квартир, житлових будинків і подібних об’єктів комунально-побутових (невиробничого призначення ) та бюджетних організацій:
плита газова побутова;
плита газова побутова, апарат водонагрівальний проточний (газова колонка);
плита газова побутова, газове опалення;
плита газова побутова, апарат водонагрівальний проточний (газова колонка), газове опалення;
кількість квартир;
кількість плит газових на квартиру – один або більше;
кількість газових колонок;
кількість опалювальних приладів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Методика аналізу втрат природного газу на Богородчанському УЕГГ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок