Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Порядок оформлення відкриття фінансування капітальних вкладень підприємствами в банку

Порядок оформлення відкриття фінансування капітальних вкладень підприємствами в банку

Назва:
Порядок оформлення відкриття фінансування капітальних вкладень підприємствами в банку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,48 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Порядок оформлення відкриття фінансування капітальних вкладень підприємствами в банку


Капітальні вкладення, здійснювані підприємствами згідно з передбаченими обсягами, мають фінансуватися відповідними установами банків за рахунок виділених на це джерел. Проте для того щоб установа банку почала оплачувати здійснювані підприємствами обсяги капітальних вкладень, інвесторам необхідно оформити відкрит-
тя фінансування і кредитування капітальних вкладень в установі банку.
З цією метою в банк необхідно подати у встановлені строки відповідні документи. їх кількість і види залежать від виду капітальних вкладень і джерел їх фінансування.
Для оформлення фінансування капітального будівництва, здійснюваного за рахунок державних капітальних вкладень, забудовники подають до місцевих установ банків, що їх фінансують, відповідні документи:
А. Для будівництва об'єктів виробничого, невиробничого призначення та природоохоронних, що починаються знову, і робіт з технічного переозброєння діючих підприємств у банк подаються такі документи:*
план капітального будівництва (план технічного переозброєння) за спеціальною формою;*
план фінансування за спеціальною формою;*
титульний список будови;*
контракт (договір) з підрядником із зазначенням форми розрахунків за виконані роботи. У разі будівництва об'єктів двома і більшою кількістю генеральних підрядних організацій документи подаються окремо за кожним виконавцем;*
зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва (кошторис на окремі об'єкти будівництва і види робіт та витрат);*
внутрішньо будівельний титульний список;*
наказ, рішення про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво, чергу, пусковий комплекс або об'єкт будівництва і висновок органів експертизи інвестиційних проектів;*
довідку про результати проведення конкурсу (тендера);*
рішення про відведення земельної ділянки;*
дозвіл на будівництво.
Б. Для перехідних будівництв, здійснюваних за рахунок державних капітальних вкладень, у банк, що фінансує, подаються такі документи:*
титульний список перехідної будови;*
додаткова угода до контракту (договору) на виконання робіт у поточному році;*
уточнений зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва;*
внутрішньобудівельний титульний список;*
наказ, рішення про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво, чергу, пусковий комплекс або об'єкт будівництва і висновок органів експертизи інвестиційних проектів.
Для відкриття й оформлення фінансування капітальних вкладень, здійснюваних за рахунок недержавних капітальних вкладень, забудовники керуються викладеним переліком документів.
При змішаних джерелах фінансування оформляється в порядку, встановленому для фінансування капітального будівництва за рахунок державних коштів (див. раніше).
Основними документами для оформлення фінансування є план капітального будівництва і план фінансування. Ці документи надходять в установу банку, що фінансує, від його вищого органу.
План капітального будівництва має містити дані про обсяг капітальних вкладень та будівельно-монтажних робіт, виділених будівництву на поточний рік, завдання щодо введення в дію виробничих потужностей і основних фондів, а також терміни їх введення.
План фінансування капітальних вкладень має містити дані про джерела їх коштів, розміри як на рік загалом, так і на кожний квартал.
Титульний список будови є документом, у якому наводяться перелік об'єктів, які будуються і намічені до будівництва та реконструкції, їх місцезнаходження, час початку і завершення будівництва, проектна потужність, кошторисна вартість, обсяг капітальних вкладень і будівельно-монтажних робіт, обсяг і терміни введення в експлуатацію основних фондів.
Титульні списки складаються на перехідне будівництво і на те, що знову починається.
При складанні титульних списків у них включаються тільки об'єкти, забезпечені проектно-кошторисною документацією, затвердженою у встановленому порядку.
При фінансуванні будівництва за рахунок власних коштів і кредитів банку титульні списки і проектно-кошторисну документацію затверджує керівник підприємства-інвестора.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Порядок оформлення відкриття фінансування капітальних вкладень підприємствами в банку

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок