Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Вступ до фаху

Вступ до фаху

Назва:
Вступ до фаху
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,43 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
Вступ до фаху


ПЛАН
Вступ
1. Чим обумовлено мій вибір спеціальності
2. Яким має бути сучасний економіст?
3. Яким галузями, що вивчаються, я віддаю перевагу для формування як спеціаліста та інтелігента
4. Де я маю намір працювати після закінчення навчання
5. Що я знаю про свою майбутню спеціальність
Висновок
Використана література


Вступ
Чи був мій вибір стати економістом випадковим? Які якості, на мою думку, потрібні сучасному економісту і що знаю про свою майбутню професію? – все це я зміг як слід обміркувати виконуючи даний звіт по “Вступу до фаху”.
1. Чим обумовлено мій вибір спеціальності
Бути потрібним – це важливо. Дивлячись на нашу сьогоднішню економіку, мені захотілося самому внести вклад у її розвиток. А для цього потрібно розуміти що таке економіка, як вона розвивається, функціонує. Саме професія економіста дає змогу з середини зрозуміти які механізми спрацьовують в економічному житті суспільства, як ними можна керувати, щоб досягати максимальних результатів. Тому я і вирішив стати економістом. Багато моїх однокласників і друзів обрали схожі напрямки для продовження навчання після школи. Я вірю, що моє покоління зможе бути потрібним своїй країні, своєму народові.
2. Яким має бути сучасний економіст?
На мою думку, сучасний економіст повинен бути грамотний, мати великі організаторські здібності, знати всі економічні закони та вміти їх застосовувати на практиці, бути ввічливому, вміти спілкуватися з людьми, запроваджувати нові свої пропозиції, вільно володіти усіма даними підприємства, також мати комп’ютерні знання. Економістом може стати тільки людина з певними якостями і знаннями. Економіст повинен, насамперед, любити свою професію, тобто справу, якою він займається.
Важливою рисою для сучасного економіста є наполегливість у досягненні поставленої мети чи якогось конкретного завдання. Ніколи не потрібно відступати від труднощів, кажучи собі, що їх не під силу здолати, а навпаки подолання труднощів надає впевненості у своїх силах та професійного досвіду. Необхідно бути професійно підготовленим для знаходження найкращих шляхів розвитку підприємства, тому саме тепер мені, як студенту, потрібно набувати такі необхідні для майбутньої професії знання. Важливо завжди бути само дисциплінованим, ніколи не спізнюватися на роботу, тому що від порядку у власному життю залежить і те, у якому порядку будуть професійні справи. Необхідно постійно вдосконалювати в собі економічне мислення, орієнтуватися на ефективність і якість виробництва.
Важливою рисою є патріотизм. Без прагнення допомогти своїй державі, своєму краю не може бути самовідданого спеціаліста!
3. Яким галузями, що вивчаються, я віддаю перевагу для формування як спеціаліста та інтелігента
Найбільшу перевагу для свого формування я віддаю наступним галузям: економіка підприємства, та зовнішня економічна діяльність підприємства.
Тому що економіка як сфера народного господарства включає багато галузей видів виробництва і територіальних комплексів, що об’єднують відповідні підприємства. Вона охоплює галузі матеріального виробництва (промисловість, будівництва, сільське господарство, транспорт) і нематеріальне виробництво (освіта, охорона здоров’я, культура, наука, інші галузі, що надають матеріальні послуги).
Економіка утворює цілий каркас цивілізації, на якому тримаються усі інші сфери людського суспільства. Людство може собі дозволити займатися політикою, культурою, наукою, лише завдяки тому, що в економіці визрівають необхідні матеріальні умови для цього.
Економіка охоплює не лише виробництво життєвий благ, а їх розподіл, обмін і споживання. Усі названі етапи руху життєвих благ утворюють своєрідні елементи економіки.
Найважливішим серед них є виробництво, адже неможливо розподілити, обміняти і спожити невироблене благо.
Політологія – це наука про політику та її взаємовідносини з людиною і суспільством. Ми живемо в демократичному суспільстві, де громадянин відіграє досить активну роль в політиці. І йому не справитися з цією роллю без відповідних базових знань щодо суті політики, динаміки процесів і тенденції в сучасному світі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Вступ до фаху

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок