Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Скачати безкоштовно: Економічна сутність товариства

Економічна сутність товариства / сторінка 7

Назва:
Економічна сутність товариства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,13 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Повний учасник командитного товариства не може бути вкладником повного товариства. А також повний учасник командитного товариства не може бути вкладником цього самого товариства.
Вкладник командитного товариства зобов’язаний зробити вклад до
складеного капіталу. Внесення вкладів товариства посвідчується свідоцтвом про участь у командитному товаристві .
Вкладник командитного товариства має право:
1) одержувати частину прибутку товариства відповідно до його частки у складному капіталі товариства в порядку , встановленому замовницьким договором ( меморандумом );
2) діяти під іменем товариства у разі видачі йому довіреності та відповідно до неї ;
3) переважно перед третіми особами відчужувану частину (частку ) в складеному капіталі товариства.
Якщо бажання викупити частку (її частину ) виявили декілька вкладників, зазначена частка розподіляється між ними відповідно до їхніх часток у складеному капіталі товариства ;
4) вимагати першочергово вкладу у разі ліквідації товариства;
5) ознайомлюватися з річними звітами та балансами товариства ;
6) після закінчення фінансового року вийти з товариства та одержати свій вклад із порядку, встановленому засновницьким договором ( меморандумом )
7) передати свою частку (її частину ) у складеному капіталі іншому вкладнику або третій особі , повідомляючи про це товариству.
Передання вкладником усієї своєї частини іншій особі припиняє його участь у командитному товаристві.
Засновницьким договором командитного товариства ,можуть бути передбачити також інші права вкладника.
Глобальною проблемою діяльності командитного товариства є його ліквідація.
Командитне товариство ліквідовується при вибутті всіх вкладників. Повні учасники мають право у разі вибуття всіх вкладників перетворити командитне товариство у повне товариство . Командитне товариство ліквідується також на підставах , що й повне товариство.
Товариство такого виду зобов’язане ліквідувати , якщо в тому залишаються хоча один повний учасник і один вкладник .
У разі ліквідацій командитного товариства , після розрахунків з кредиторами, вкладники мають переважне право перед повними учасниками на одержання вкладів у порядку та на умовах , встановлених цивільним Кодексом України , іншим законам і засновницьким договором (меморандумом ) . За недостатності коштів товариство для повного повернення вкладника їхніх вкладів наявні кошти розподіляються між вкладниками пропорційно до їхніх часток у складеному капіталі товариства.
Командитне товариство відрізняється від акціонерного товариства, з обмеженою відповідальністю ті самі риси , що і повне товариство.
Одна його відмінність від повного товариства полягає в тому , що в цьому товаристві склад учасників характеризується істотною своєрідністю і поділяється на два види :
--повні учасники, правове становище яких подібне до правового становища учасників повного товариства – вони несуть , субсидіарну майнову відповідальність за зобов’язання товариства усім своїм майном , на яке може бути звернута увага зобов’язана брати участь ( майнову і персональну ) у товаристві , не можуть конкурувати з товариством ,
--вкладники , що, на відміну від повних учасників , після сплати , внесків не несуть додаткової відповідальності за зобов’язаннями товариства , сплачувати внески , мають право брати участь у поділі прибутку товариства .
За своїм правовим становищем командитне товариство займає проміжне становище між акціонерними товариствами , товариствами з обмеженою і додатковою відповідальністю , з одного боку , із іншого звідси зрозуміло хоча й умовно , вживання стосовно командитного товариства , яке підкреслює можливість застосування до його учасників теорій , статус учасників різних видів господарських товариств . по суті йдеться про спеціальну юридичну конституцію для заниження коштів вкладників у повне товариство.
Законодавством більшості держав під командитним товариством розуміється товариство , здійснює підприємницьку діяльність під власною фірмою в якій поряд з товариствами , які несуть відповідальність у межах власного внеску (командитистами) є хоча б один товариш який несе обмежену відповідальність за зобовязаностями товариства.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Економічна сутність товариства

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок