Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Звіт по навчально-виробничій практиці

Звіт по навчально-виробничій практиці

Назва:
Звіт по навчально-виробничій практиці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,46 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Коломийський економіко-правовий коледж
Звіт по навчально-виробничій практиці
Виконасв:
Кучірка Т.П.
Перевіприв:
Муравйова О.І.
Коломия 2001 р.
ПЛАН
Загальна характеристика підприємситва
Структура управління
Відділ маркетингу
Планово-економічний відділ
Відділ організації праці та заробітньої плати
Фінансовий відділ
Відділ матеріально-технічного забезпечення
Бухгалтерський відділ
Відділ технічного контролю


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА
Підприємство Коломийської виправної колонії №41 Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській облаті підорядковане безпосередньо Управлінню Державного Департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській облаті.
Повна назва піприємства — Підприємство Коломийської виправної колонії №41 Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань в Івано-Франківській облаті.
Скорочена — Підприємство Коломийської виправної колонії №41. Підприємство створене з метою залучення до праці засуджених і забезпечення їх професійного навчання.
Основними напрямками діяльності підприємства є виробництво та реалізація продукції виробничо - технічного призначення і товарів народного споживання та надання послуг промислового характеру, зокрема:
виробництво металевих деталей до столярно-теслярських виробів;
виробництво дерев’яних панелей;
виробництво дерев’яної тари;
виробництво текстильних виробів;
оптова торгівля лісоматеріалами;
професійно-технічне навчання.
Підприємство є юридичною особою. Права і обов’язки юридичної особи підприємство набуло з дня його державної реєстрації.
Підприємство здійснює свою діяльність у відповідності до чинного законодавства Ураїни з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 1994 року № 352 "Про особливості застосування Закону України "Про підприємства в Україні" до підприємств установ виконання покарань і лікувально трудових профілакторів". Підприємство може входити в об’єднання відповідно до Закону України "Про підприємства в Україні".
Підприємство має спмостійний баланс, розрахунковий, валютний та інші рахунки в установах банків, печатку зі своїм найменуванням, товариний знак, зареєстрований відповідно до чинного законодавства.
Підприємство колонії несе відповідальність за своїми зобов’заннями в межах належного йому майна згідно з чинним законодавствомкерівник колонії від імені підприємства має право укладати унгоди, набувати майнові та особисті немайнові права, нести обов’язки, бути позивачем та відповідачем в третейському та арбітражному судах.
Майно підприємства основні фонди та обігові кошти, а також цінності вартість, яких відображається в самостійному балансі підприємста.
Майно є державною власністю, закріплюється за підприємством на праві повного господарського відання і не може бути об’єктом застави, крім продукції, що знаходиться в обороті або в переробці. Підприємство володіє, користується, розпоряджається зазначеним майном на свій розсуд, здійснюючи стосовно нього будь-які дії, що не суперечать чинному законодавству та Статуту підприємства.
Підприємство забезпечує ефективне використання закріпленого за ним державного майна, здійснює користування землею та іншими природніми ресурсами відповідно до мети своєї діяльності та чинного законодавства.
При визначенні стратегії господарської діяльності підприємство враховує обов’зки щодо виробництва та поставки продукції для державних потреб.
Підприємство здійснює бухгалтерський, оперативний облік та веде статистичну звітність. Керівник та головний бухгалтер підприємства несуть персональну відповідальність за достовірність ведення обліку.
Управління підприємством здійснює начальник виправної колонії при якій створене це підприємство.
Керівник підприємства при необхідності за згодою вищестоячої організації може дозволяти працівникам поєднання інших посад підприємства і колонії.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Звіт по навчально-виробничій практиці

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок