Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Підприємство

Підприємство

Назва:
Підприємство
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,65 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Вступ.
 
Функціонування ринкової економіки нерозривно пов’язано з її центральним суб’єктом – людиною і притаманними їй раціональною поведінкою, власними інтересами, активним прагненням до реалізації особистості, бажанням ризикувати і брати на себе відповідальність. Саме економічна, підприємницька діяльність є сферою, де реалізуються ці прагнення.
Для того щоб ефективно здійснювати управління підприємством потрібно мати певний «теоретичний фундамент», тобто глибокі економічні знання. Тому що будучи економічно обізнаною, людина зможе правильно провести маркетингове дослідження і організувати виробництво конкурентноздатної продукції, яка би користувалась попитом. В наш час, в умовах жорсткої конкуренції потрібно синтезувати нові ідеї і впроваджувати науково-технічні розробки. Кожен підприємець прагне організувати виробництво так, щоб отримати максимальний прибуток при мінімальних затратах, а зробити це можна маючи підприємницький хист хороші знання з економіки підприємства.
Економіка підприємства – це наука, яка вивчає як на підприємстві використовуються необхідні обмежені ресурси для виробництва продукції і як розподіляються досягнуті здобутки між різними категоріями працівників.
Завдання моєї курсової роботи – це вивчення організації виробничого процесу
Мета курсової роботи - навчитись застосовувати свої знання, щоб розвивати практичні навики з організації виробничого процесу і управління підприємством
Основним напрямком функціонування будь-якого підприємства є отримання економічної вигоди в процесі виробничої діяльності. Створюючи підприємство засновник заздалегідь планує яку продукцію буде випускати його підприємство яка кількість робочої сили буде зайнята у виробництві і чи отримає він прибуток в результаті виробництва продукції.
Керуючись цими принципами я вирішила відкрити приватне підприємство з випуску дворівневих залізних сходинок. Метою створення підприємства є нарощування обсягів виробництва дворівневих драбин для отримання максимального прибутку при мінімальних витратах . Щоб досягти цієї мети спочатку потрібно організувати випуск даного виду продукції, поступово нарощувати обсяги виробництва, використовуючи новітні технології виробництва і залучаючи до
виробничого процесу кваліфікованих робітників.
В процесі написання курсової роботи я обґрунтую необхідність вибору саме приватного підприємства
Підприємство – це самостійний суб’єкт господарювання, створений компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування або іншими суб’єктами для задоволення суспільних і особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої науково – дослідної торговельної та іншої господарської діяльності. Я створюю приватне підприємство. Я вибрала саме цей вид підприємства,тому що таке підприємство легко організувати. оно забезпечує власнику повну самостійність свободу та оперативність дій, має максимум спонукальних мотивів до діяльності, оскільки весь її результат є власністю однієї особи, забезпечує високу конфіденційність, характеризується низькими організаційними витратами.
Підприємство вважається створеним і набуває прав з дня його державної реєстрації.
Державна реєстрація здійснюється у виконавчому комітеті міської, районної адміністрації за місцем знаходження даного суб’єкта підприємницької діяльності – юридичної особи подаються такі документи:
рішення власника майна або уповноваженого ним органу про створення юридичної особи;
статут, якщо це необхідно для створюваної організаційної форми підприємництва
реєстраційна картка встановленого зразка, яка є водночас заявою про державну реєстрацію;
документ, що засвідчує сплату власником внеску до статутного фонду суб’єкта підприємницької діяльності в розмірі, передбаченому законом;
документ, що засвідчує сплату внесення плати за державну реєстрацію.
Державна реєстрація проводиться за наявності всіх необхідних документів за заявочним принципом протягом п’яти робочих днів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Підприємство

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок