Головна Головна -> Реферати українською -> Мікроекономіка -> Загальна характеристика ТЗОВ «Птахофабрика «Кохавинка»

Загальна характеристика ТЗОВ «Птахофабрика «Кохавинка»

Назва:
Загальна характеристика ТЗОВ «Птахофабрика «Кохавинка»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,19 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Загальна характеристика ТЗОВ «Птахофабрика «Кохавинка»
Загальна характеристика ТзОВ «Птахофабрика «Кохавинка»
Товариство з обмеженою відповідальністю "Птахофабрика "Кохавинка" створене та здійснює свою діяльність у відповідності до законів України "Про власність", "Про господарські товариства", "Про підприємництво", інших законодавчих актів України, установчого договору та статуту. Товариство з обмеженою відповідальністю "Птахофабрика "Кохавинка" (надалі - товариство) є правонаступником всіх майнових прав і обов'язків товариства з обмеженою відповідальністю "Рута-2", яке було зареєстроване в Жидачівській райдержадміністрації 23.09.1996 р. за реєстраційним № 594.
Товариство є юридичною особою згідно з законодавством України, має самостійний баланс, розрахунковий, валютний та інші рахунки в установах банків, печатки і штампи із своєю назвою та ідентифікаційним кодом, знаки для позначення товарів і послуг.
Товариство несе відповідальність за своїми зобов'язаннями всім майном, яке належить йому на праві власності.
Товариство не несе відповідальності за зобов'язаннями учасників. Учасники несуть відповідальність за зобов'язаннями товариства тільки в межах своїх вкладів до статутного фонду, у тому числі не внесених своєчасно.
Повна назва товариства: "Товариство з обмеженою відповідальністю "Птахофабрика "Кохавинка", скорочена: "ТзОВ "ПФ "Кохавинка".
Юридична адреса товариства: 81740, Львівська обл., Жидачівський р-н, смт. Гніздичів вул. Січових Стрільців, 11.
Товариство створене для здійснення підприємницької діяльності з метою отримання прибутку та задоволення інтересів учасників та членів трудового колективу.
Предметом діяльності ТзОВ "ПФ "Кохавинка" є:
виробництво, заготівля, переробка та реалізація сільськогосподарської продукції в галузях птахівництва, тваринництва, рослинництва;
постачання сільгосппродукції переробним агропромисловим підприємствам;
організація мережі громадського харчування, будівництво та експлуатація ресторанів, кафе, барів, клубів;
торговельно-закупівельна та торговельно-посередницька діяльність, організація власної закупівельно-торговельної мережі, комісійна, комерційна та гуртова торгівля товарами виробничого призначення. товарами народного споживання, сільгосппродуктами, здійснення будь-яких видів торговельних операцій, в т. ч. товарообмінних як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках.
Достатній рівень технологічного забезпечення в поєднанні з досвідом управлінського персоналу складає потенційну основу діяльності підприємства.
Для виконання завдань та досягнення своїх цілей товариство має право: продавати, передавати безоплатно, обмінювати, здавати в оренду та заставу юридичним та фізичним особам, списувати з балансу основні засоби та інші матеріальні цінності; укладати угоди (контракти) зокрема угоди купівлі-продажу, підряду, надання послуг, страхування та застави майна, перевезення, зберігання, доручення й комісії, тощо, набувати майнові й особисті немайнові права, нести зобов'язання, бути позивачем та відповідачем в суді; створювати філіали, представництва, відділення, та інші відособлені підрозділи з правом відкриття поточних і розрахункових рахунків, в т.ч. валютних; створювати об'єднання і брати участь у об'єднаннях з іншими суб'єктами підприємницької діяльності на території України та за її межами, бути співзасновником (учасником) спільних підприємств, господарських товариств, фондових бірж, тощо; самостійно встановлювати ціни на товари, продукцію, що виробляється і реалізується, на виконані роботи і послуги; користуватися на договірній основі банківським кредитом та надавати банку можливість використовувати свої вільні кошти; надавати грошові та товарні безпроцентні позики фізичним та юридичним особам; одержувати грошові та товарні безпроцентні позики від фізичних та юридичних осіб; приймати на роботу працівників на умовах трудового, цивільно-правового договору, контракту, самостійно встановлювати для них додаткові відпустки та інші пільги; у встановленому порядку вступати у зовнішньоекономічні відносини та самостійно проводити експортно-імпортні операції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Загальна характеристика ТЗОВ «Птахофабрика «Кохавинка»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок